... защото те са родени да бъдат МЕЧТАТЕЛИ (Kavak Yelleri) - тема 46

  • 65 192
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
asli_forever, честит рожден ден!
Пожелавам да ти се сбъдне най-голямата мечта(дано не се лъжа, но мисля, че преди беше написала, че искаш да учиш в САЩ), ако съм се объркала се извинявам!!!


Пожелавам ти и всичко най-хубаво  и в любовта! Hug

# 16
  • Мнения: 0
asli_forever, честит рожден ден. Много здраве, щастие, късмет и любов ти пожелавам. Hug newsm59

# 17
  • Мнения: 5
asli_forever Честит рожден ден !!!Нека всички твой мечти станат реалност!!!Весел празник!  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за хубавите пожелания!

100% САРПка, не съм писала това за САЩ, но спокойно няма проблем.

# 19
  • Мнения: 2
Благодаря на всички за хубавите пожелания!

100% САРПка, не съм писала това за САЩ, но спокойно няма проблем.

Явно съм се объркала! Извинявам се отново! Hug

# 20
  • Мнения: 0
Ето и от мен една снимка на Даахан, която е специален подарък за теб и всички негови фенове ...   baloni

супер подарък   Hug нека само такива подаръци да има  Grinning Grinning  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 11 766
Ето едни невероятни нови снимки зад кадър от финала на Мечтатели ... newsm44 smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts

Погледнете колко са готини Сарп и малкия Дениз. Личи си, че се разбират чудесно. Той така хубаво го е гушнал. Обожавам сцените от мини сезона на Мечтатели между Аслъ, Гювен и малкия Ефе. Като истинско семейство са ...  Two Hearts Heart Eyes  mrstraetz Flushed lovekiss





Ето една снимка зад кадър на Сарп, Пелин и Ибо. Виждат се и част от останалите актьори ...
Kissing Heart sohappy Flushed



И още една обща снимка в публиката ... ppp

# 22
  • Мнения: 11 766
Ето и една прекрасна снимка зад кадър на Пелин и Аслъ от финала на Мечтатели - големи сладурани са и двете ...    newsm44 smile3525 Two Hearts newsm76  txtloves Heart Eyes  mrstraetz

# 23
  • Мнения: 5
Роксиснимките са супер  bouquet
На мен любимките ми бяха Пелин и Аслъ  bouquet Peace
Много са сладки и двете smile3525 smile3525 smile3525
БЛагодаря ти !!!  bouquet

# 24
  • Мнения: 2
Този човек май е объркал професията  newsm78 newsm78 newsm78




# 25
  • Сливен
  • Мнения: 15
Ау какво затишие има тука я да пусна една страстна целувка  smile3503



# 26
  • Мнения: 0
Ау какво затишие има тука я да пусна една страстна целувка  smile3503




Браво адашке, много добре си се сетила!  Heart Eyes Hug

# 27
  • Мнения: 0
Ето ги и снимките, които ви обещах като за едно междучасие време албумът се получи добре newsm53  Дано и на вас ви хареса





 

# 28
  • Мнения: 0
Браво Сузи!  Много хубаво е станало...

# 29
  • Мнения: 11 766
Уау, албумът е страхотен Сузи. Супер много ми харесва. Справила си се отлично и съм сигурна, че ще получиш най-добрата оценка. Примера, който си избрала е идеален, Пелин е невероятна булка. Благодаря ти, че го сподели с нас ...   newsm44 smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts newsm74 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт