... защото те са родени да бъдат МЕЧТАТЕЛИ (Kavak Yelleri) - тема 46

  • 65 232
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2
Ето аз намери още едно клипче

http://www.youtube.com/watch?v=EKbUvTIc1ns&feature=related

Според мен това ще е филм ,който представя новата игра Fifa 2012

Ще има още трейлъри!

Цвети, много ти благодаря за клипчето!!!



# 706
  • Мнения: 0
Roxis благодаря ти, че въпреки всичко продължаваш да ни съобщаваш всичко ново около нашите Мечтатели   bouquet   bouquet   bouquet

Много се радвам, че Ибо и Сарп отново ще снимат заедно, личи си че са добри приятели  newsm44  newsm44 newsm44 

Аслъ Енвер е публикувала нова снимка в twitter-a си, невероятна е,  Two Hearts не мога да се нагледам на снимката, дано ви хареса   bouquet   bouquet 


# 707
  • Мнения: 1
Roxis, много ти благодаря, че пусна новината с трейлърите newsm51 newsm51 newsm51

Много ми харесва сравнението, което Сарп е използват за себе си и Ибрахим, че Гювен и Денис са отново заедно Heart Eyes, те са моите любимци и се радвам да ги видя в нов проект двамата Party Сарп е уникален както винаги, толкова забавен и чаровен txtloves, а Ибрахим нямах представа, че може да танцува, ама е жесток Two Hearts

cveti_749, мерси за клипчето Simple Smile

sUzi39, снимката на Аслъ е много красива newsm76 Благодаря ти  bouquet

# 708
  • Мнения: 1
Пускам няколко снимки от любимото ми интро на "Мечтатели" Two Hearts Two Hearts Two Hearts






# 709
  • Мнения: 281
Само туитър ли имат актьорите? Лични фейсбуци нямат ли? Или всички са на фенове..

# 710
  • Мнения: 2
Само туитър ли имат актьорите? Лични фейсбуци нямат ли? Или всички са на фенове..

Май Аслъ и Сарп имат само фейсбуци, НО за Сарп със сигурност знам, че страницата се поддържа от администратори, не от самия него. За Аслъ, не знам... newsm78




# 711
  • Мнения: 0
La Tormenta хиляди благодарности за снимките от промото   bouquet  bouquet  bouquet 

Има нови снимки на фейсбук страницата на Аслъ, тя е направо страхотна, пускам снимките, дано ви харесат     newsm44 newsm44 Two Hearts  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

 



 

# 712
  • Мнения: 0
Преди малко реших да послушам малко музика от сериала и случайно попаднах на този клип.
http://vbox7.com/play:8f740cad

Понеже песента много ми харесва, ѝ погледнах превода и съм наистина очарована как тя на 100% описва любовта на Аслъ и Гювен от 3 сезон.Всичко е казано много точно-как в началото всеки от тях носеше болката си,но мина доста време докато се разкрият един на друг,как Гювен виждаше угасналата любов в очите на Аслъ(...щастлива никога ли не си била,въобще не си ли обичала...),как съдбата ги е срещнала,за да може Гювен да върне усмивката ѝ и всичко останало.Като се замисля не са много сериалите,в които освен да има толкова магнетизъм,смисъл и стойност и песните да отговарят на сюжета и героите.Наистина уникален сериал!!!! Hug
А за Сарп и Ибо много се радвам,че са добри приятели и ще участват в друг проект заедно.Дано и останалите ги видим някъде заедно-особено ако са по двойки би било много вълнуващо Simple Smile Simple Smile Simple Smile Hug

# 713
  • Мнения: 0
Христос Воскресе !!!

# 714
  • Мнения: 11 766
Христос Воскресе !!! Весели празници на всички. Пожелавам ви много здраве, щастие, любов, късмет и сбъднати мечти. Нека бъдем по-добри и достойни хора ...  smile3525 newsm76 txtloves Two Hearts hug mrstraetz easter

# 715
  • Мнения: 0
Христос Воскресе!
Бъдете живи и здрави!
Весел празник и дано Вашето яйце победи всички останали!
    easter easter



Искам да ви почерпя и по повод рождения ми ден    baloni   






# 716
  • Мнения: 2
Христос Воскресе!

Бъдете здрави и щастливи!!!!!!


 newsm51 easter easter easter  love001 newsm51



# 717
  • Мнения: 2
Сузи, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И СБЪДВАНЕ НА ВСИЧКИТЕ ТИ МЕЧТИ!!!

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!!



  love001 ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО! newsm51






# 718
  • Мнения: 0
Христос Воскресе!!Бъдете много здрави,усмихнати,щастливи,обичайте и бъдете обичани!!!Приятно прекарване на празника!!! Heart Eyes Hug Hug

# 719
  • Мнения: 0
Честит рожден ден,sUzi39.Днес имаш два повода да празнуваш,затова ти пожелавам любов,късмет и щастие в двойни дози и да сбъднеш мечтите си!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт