Британците, британците - Искаме ги под елхата - тема 39

  • 14 866
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Новата тема започва тихичко, да не ви е обхванала коледна дрямка hahaha

Снимка като за театрално начало Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 6 219
Чакаме Сарказма да разкаже за новата работЪ!

# 17
  • Мнения: 3 736
Изгледах първата част на Торбата, доволна съм засега, бива. Мислех, че Броснън ще ме дразни в ролята на главния герой, но не ме, ученото си е учено.  Mr. Green

# 18
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Отвратително! Как не ви се схващат задниците да седите по 8 часа на едно място?  ooooh!
Не е моята работа това, трябва да има движение.  Crossing Arms

# 19
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ми движи се бе, кой те спира hahaha? До кафемашината и обратно е приятна разходка Mr. Green

Аз съм отново в лабораторен режим, половината ден мърдам (ама не в чешкия смисъл де Joy).

# 20
  • Мнения: 2 237
Важно съобщение!

Имам претенции към следните австралийци:

Daniel Goddard

Martin Crewes

Adam Garcia

Alan Dale

Marcus Graham

Paul Leyden

Costas Mandylor

Ако разпознаете нещо чуждо, обаждайте се, докато не е хлопнало резето! Laughing
Признавам, че имах помощ от един техен сънародник, за трима мислех, че са американци.


След като не ми потръгна с шотландския ликьор, казвам ви "Наздраве" с American glory... Simple Smile

# 21
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лили, ти скоро ще се присъединиш към Свръхнаглите hahaha

# 22
  • Мнения: 3 736
А, не, Ли, твоя работа е да провериш дали не са заети, а не на собственичките да мецат. Те ше си измецат, де, ако има такива, ама не леж на тая кълка.  Laughing Съзнавам, че задачата е трудоемка, оплакванията - на свръхнаглите.  bowuu

# 23
  • София
  • Мнения: 6 219
Отвратително! Как не ви се схващат задниците да седите по 8 часа на едно място?  ooooh!
Не е моята работа това, трябва да има движение.  Crossing Arms

Хич не ме, особено, когато се налага да стоя права до ксерокса по час и да ксерокопирам!...  ooooh!

# 24
  • Мнения: 2 237
Прегледах последните актуализации и изтрих двама.
Обаче много резервации, много нещо.. Може и да съм щипнала някой чужд, то толкова мъже- развълнувах се направо! Laughing

# 25
  • Мнения: 3 736
 hahaha Така е то. Пиши си окончателния списък и да ти ги добавя, докато мога да редактирам. Ама не бързай, има време чак до утре.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 123
Извинете ме, но бяхме на едно парти с моя човек....та малко късно идвам

# 27
  • Мнения: 436
Пуци, благодаря за новата тема! Hug
Щатният мислител на заглавия пак се е справил блестящо, Вал bouquet
На Боги заглавията също са готини, но наистина - повече ще подхождат на следващите теми.

Пуци, само една корекция, ако може, в моя списък - Бен Майлс ми го изтрий, подарих го на Джой Grinning

Сарки, поздравления, че го преживя този първи ден! Щом успя днес, може би ще ти е по-леко утре Wink

Аз нямам с какво да се похваля, дребосът пак е с температура и червено гърло, а на мен ми глъхнат ушите, все едно съм с тенджера на главата, ама шъ съ опраим...

# 28
  • Мнения: 123
Поздрав с един коледен танц / Извинявам се на Наглите предварително/
http://sendables.jibjab.com/view/U3ZfbbZwbgnp1DXa

# 29
  • Мнения: 322
Какви чаровни брит-миджети  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт