Отговори
# 60
  • Мнения: 5

Така е !Ама какво ще му е....то и първия път,играеше цял ден на компа,аз докато се гърчех в родилното....
Имали и други като мен на които не са им назначавали Магнезии?
Мдам, аз не съм пила магнезий ....

# 61
  • София
  • Мнения: 160
Добро утро Simple Smile

На мен не са ми назначавали магнезии също. Веднъж ми каза само ако имам силно болки да пия но шпа и това е.

# 62
  • Мнения: 61

Имали и други като мен на които не са им назначавали Магнезии?
Пепи на мен не са ми...

Момичета,чудесна ни е новата тема..Аз съм в четвъртък на преглед на частно, и в понеделник съм в държавна..Нямам търпение вече.Притесняват ме само,прекалено честите движения..нон стоп са.Имам чувството,че нещо му е некомфортно на беб.Не се спира

# 63
  • Мнения: 31
Добро утро и от мен!

Нов ден, стискам палци всичко да е наред! Лекарите си знаят работата, по-важно е, че ще си под наблюдение. Peace

И аз не пия магнезий. Всъщност нищо не пия, нито витамини, нито фолиева... лексарката не ми е казала.

Киселините ми спряха, но напоследък ям по-малко. От грипа нямам много апетит. Въпреки това, продължавам много да качвам - по 3-4 кг на месец. Само за последните две седмици съм качила 1,900 кг  Sad Последния път, като ме вида доки и се очуди, че коремът ми е толкова голям  Sad

За съжалиение и в петък няма да мога да се вредя за срещата, няма на кой да си оставя детето. А мъжо ми беше дал надежда, че ще почива тогава  Cry

Днес съм решила да се забавляваме с малкия с коледни приготовления. Вече изяде доста от коледните джуджета по елхата, та мисля да правим рисувани меденки. Купих си формички от Икеа - еленчета и елхички. Ще се пробваме да видим какво ще измайсторим  Simple Smile

Хубав ден на всички  Wink

# 64
  • Мнения: 222
здравейте, има ли и други луди като мен дето още ходят на работа  Crazy ама днес де факто ми е последен ден, не че няма да идвам още няколко пъти....
тази седмица ще ходя при мойта доки, дето ще ме изражда....а другата при гинеколога дето ме следи да ми пусне болничен...
нашия бебо също много се върти, имам чувството, че му е неудобно....снощи имах и болезнени контракции, място не можах да си намеря, но като се окъпах и легнах и ми мина....а корема ми е като в девети, всеки му прави впечатление, а имам още 2 месеца....накъде повече ще расте... newsm78 предния път не ми личеше до 8-ми, а вдевети изведнъж порасна....
магнезии май ще трябва да ми изпишат щото усещам как се получават крампи по краката, ама веднага се раздвижвам и ми минава....

# 65
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
момичета, само да ви почерпя с любимата ми торта, че днес одъртях, пардон... помъдрях

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 399
здравейте, има ли и други луди като мен дето още ходят на работа  Crazy ама днес де факто ми е последен ден, не че няма да идвам още няколко пъти....
И аз ходя на работа. Дори, живот и здраве, ще ходя до средата на януари, когато ми се пада да изляза в 45 дневния болничен.

# 67
  • Мнения: 21
Момичета,благодаря за съветите!
*starlet* ами ,бебка си върви по-голяма,но от самото начало и аз и лекарите предположихме че е  зачената по-рано и термина не отговаря.
"Нов ден"По-добре че ще ви приемат в болницата,добре е да си под наблюдение,за твое спокойствие.Успех  Hug

# 68
  • Мнения: 115
Стар честит празник   bouquet  bouquet  bouquet Много любов , щастие, здраве и здраво бебе   bouquet

# 69
  • Мнения: 224
Starlet, Честит Рожден Ден!! Да си жива и здрава! Много обичана и усмихната!   bouquet

И аз работя Wink Пада ми се точно на 24-ти декември да изляза в болничен.

За големината на бебчетата...моето дръпна от 13-тата седмица. Тогава ехографа го даде с една седмица напред и така си върви. И аз имах съмнения да не съм забременяла април, а не май, но в самото начало бебо си отговаряше на седмиците, така че това с по-раното зачеване отпадна.

Нов ден, само ти си знаеш какво преживяваш, но гледай да се успокоиш и да мислиш позитивно  Hug

Аз вече не издържам с тези кошмари...постоянно сънувам как раждам...и детето ми остава без майка...събуждам се разплакана и започвам да гушкам и целувам Марио. Ще полудея вече  Sad

Не споделих с вас...в петък ми се разтресе всичко...обадиха ми се от у-ще и ми казват, че Марио се е ударил и е по-добре да си го взема...оказа се, че не е паднал сам, а друго дете от 8-ми клас е накарало едно детенце от неговия клас, което не е добре и е доста агресивно, да го набие...той го блъска и Марио си удря носа и дясната скула в ръба на подиума...добре, че не е счупил носа, а е само пукната костта  Sad

Утре имаме празник в къщи и се надявам да е един невероятно хубав и изпълнен с прекрасни мигове ден:) Баткото става на 7 г.  Simple Smile

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Starlet  , честит Рожден ден , ако ще празнуваш довечера ,  да си изкарате много весело . Аз ще почерпя утре , че и моите годинки напредват  . Имаме сериозно присъствие Стрелчетата .... Супер .

# 71
  • Мнения: 43
Момичета а какво правите със сърцебиенето? Пиете ли нещо? Имам зверско такова от 2 седмици насам........както си стоя и почва, изключително ми е неприятно, защото имам усещането че съм качвала Еверест.... Confused Ще ме пращат на кардиолог ако продължавало....

За килата, аз нещо спрях да качвам, досега съм 12-13 плюс, последния месец съм качила половин кило...Вие как сте с килограмите?

Starlet Честит Рожден Ден мила, много здраве и късмет ти пожелавам!   bouquet

# 72
  • Мнения: 115
Leandrin  аз като говоря нормално нямам проблем.Обаче като говоря нещо по дадена тема уж пак спокойно започва едно сърцебиене и дъха ми не стига.Все едно бягам и говоря.Мъжа ми оня ден чак се уплаши като говорих служебно по телефона.... то дъх не можех да си поема.А нито бях ядосана нито притеснена....Така ще е и това ще мине.

# 73
  • Мнения: 67
Запис и от мен в тази прекрасна темичка  Hug
Стар  nbirthday  party023  Пожелавам ти много здраве на първо място, късмет на второ, а всичко друго се постига лесно!!!!! Леко раждане и едно прекрасно бебече на финала!!!!!
Нов ден стискам палци всичко да се оправи с близнаците  Praynig Все пак в болницата е най-добре - там ще се грижат за вас както трябва  Hug
И аз имам едни ужасни кошмари .... направо ужас, ставам посред нощ и не ми се спи ..... Сутринта станах в 7 свежа като краставичка и си викам - да замеся една баница  Joy и без това не ми се спи, ама милото ми се скара да лягам да си почивам и като съм заспала ...... та станах едва в 9 за да направя закуската и да пиеме кафе с него.
Аз не се оплаквам от сърцебиене, ама милото горкото така се е притеснило - началото на месеца бяхме на кардиолог - сърцебиене, високо кръвно, направо ужас  ooooh! Да мине живи и здрави раждането и да се успокойме, че направо ужас  Tired
Аз днеска съм решила да излизам на разходка, отивам да сготвя набързо, чакам пералнята и ще се насладя на слънчевия декемврийски ден - лек и ползотворен на всчики   bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 160
starlet честит рожден ден  newsm67 пожелавам ти леко добременеене и леко раждане.

Аз също работя още и ще е така до средата на януари. Мисля си даже да изкарам до края на януари, че да мога да си взема цяла заплата, ама то без кръчмаря....

И аз се задъхвам много като говоря и вървя, дори докато ям едвам си поемам въздух. Вечер като си легна е много тежко докато изчакам да се успокои сърцето. Нищо - още малко и после ще сме каот нови  Hug

Общи условия

Активация на акаунт