Бургаските коремчета ще ни даряват с моми и ергенчета! - 6 тема

  • 24 338
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
Честито и от мен на мама Сиска, да е жива и здрава малката госпожица и да й носи само радост!  bouquet

# 16
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
        ЧЕСТИТО НА МАМА sis_ka -   bouquet  bouquet  bouquet

мен за първи път днес ми избиха хормоните яко....и съм много крива и ....ревлива .....- да ми е честито .... от горе на всичко излязах и на 2-рият час разходка пак ми прицапа и се прибрах  Tired

# 17
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Честита принцеса на мама сис_ка!
Шоки, дай Боже всичко да е ок, разбира се! Аз знам, че Мимка там си я раждала, но ми беше чудно дали имаш някаква друга причина.
Сузито, и аз така тази година нямах чак такъв мерак за украсяване, което е доста учудващо предвид, че и ние сме в наше си жилище вече и че други години едвам дочаквам декември!  newsm78

# 18
  • Мнения: 0
Честито на MAMA sis_ka, да е жива и здрава малката госпожица и да носи много радост! Hug
 Аз днес бях на ФМ, първата и ми казаха, че ще е момче Simple Smile, пак. Надявах се да е момиченце този път,но няма значение да е живо и здраво. Ходих при д-р Калчева, прегледа продължи около 20-30 мин., но всичко огледа, показа, обясни и т.н.. Засега всичко върви нормално.
Предложи ми да вземам магнерота 3*2,заради честите контракции, но се чудя не е ли много?!Пия го от миналата седмица, 3*1 и засега не са ми намалели контракциите, но каза, че шийката не се е скъсила, което е добре.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Мадам Т, внимавай с разходките, щом ти прицапва.Лягай и си кротувай Simple Smile А плача, при мен си го има още  Laughing
Анабанана, честити ви сини гащи  Simple Smile
Гиги, няма кой знае какви причини за избора ми на място за раждане.Където и да е, само живи и здрави да сме с бебче!

# 20
  • Мнения: 4
January тук гледала ли си за сладкарски бои:
http://www.gingercookies.eu/shop/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=6

# 21
  • Burgas
  • Мнения: 0
Честита дъщеричка на мама Сиска!Да им е жива и здрава и много усмивки да носи!
Анабана, честити ти сини гащи!
Мадам Тиква, пази се повече!
Януари, Гигито, магазинчето се намира като се тръгне от светофара на Демокрация (до училище Васил Априлов)в посока надолу към Пиргос и още преди първата пресечка вдясно на самия ъгъл. Дано да сте ме разбрали, ако не пак ще поясня.

# 22
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Януари, Гигито, магазинчето се намира като се тръгне от светофара на Демокрация (до училище Васил Априлов)в посока надолу към Пиргос и още преди първата пресечка вдясно на самия ъгъл. Дано да сте ме разбрали, ако не пак ще поясня.
Рени, от светофара в посока Морската градина ли тръгвам? Там има един плод-зеленчук, друго не се сещам...

# 23
  • Мнения: 2
Честита бебка Александрина и от мен - да расте здраво и щастливо дете!!! Страхотно име сте избрали! Hug  bouquet
Януари, Гигито, магазинчето се намира като се тръгне от светофара на Демокрация (до училище Васил Априлов)в посока надолу към Пиргос и още преди първата пресечка вдясно на самия ъгъл. Дано да сте ме разбрали, ако не пак ще поясня.
от светофара в посока Морската градина ли тръгвам? Там има един плод-зеленчук, друго не се сещам...
Аз пък останах с впечатление, че в обратната посока тръгвам. Ама ако трябва във всички посоки и ъгли ще проверя.
pepsun, мерси за линкчето - ако не се получи с боите "на живо" ще се възползвам!
Относно срещата - виждам, че Танчето е писала инфото. Добавям само отново присъстващите:
Заявили присъствие до сега 11бр: january, tania_burgas, alexa_, Suzito85, KRIS72, deyzi, NIA.M, inlove, CabuHka, jeni_r, Poly_77
Под въпрос до сега 3бр:, Анито, GJK, pepsun
Приятна вечер на всички и до утре!

# 24
  • Burgas
  • Мнения: 0
Януари, Гигито, магазинчето се намира като се тръгне от светофара на Демокрация (до училище Васил Априлов)в посока надолу към Пиргос и още преди първата пресечка вдясно на самия ъгъл. Дано да сте ме разбрали, ако не пак ще поясня.
от светофара в посока Морската градина ли тръгвам? Там има един плод-зеленчук, друго не се сещам...
Да, в посока към Морската, точно след плод-зеленчука е това магазинче..пада се срещу високите блокове...

# 25
  • Мнения: 0
Хайде, и аз да се запиша в темата и за присъствие на срещата. Ако имам някакъв проблем и не мога да дойда ше се обадя на Сузито. Странна сума сте избрали за подарък 13 лв. - дано да успея да намеря нещо хубаво за тази цена. Все пак по-важен е жеста и да ни е весело.

По въпроса с липсата на коледна еуфория и при мен е така. Преди няколко дена с големи мъки измъкнах елхичката от торбата, поизтупах я от праха и я украсих, и с това приключих, още не ми дошла музата за останалата част от украсата.

Напоследък все не ми стига времето, имам чувството, че трябва да свърша ужасно много неща - чистене, пране, гладене, покупки, подготовка на багажа, а сякаш съм до никъде. Реално не е така, ама на мен ми се иска като с магическа пръчица да стане и всичко за един ден да си свърша.

Освено това днес бях на преглед и докторът ме успокои, че главата на бебка е вече в малкия таз, а плацентата е почти узряла - с една дума, раждането няма да ми се размине  Joy въпросът е само кога  Whistling

На мен рядко ми идва музата да пиша, обаче пък сега направо прекалих. Хайде чао и ще се радвам да ви видя на срещата.


# 26
  • Мнения: 2
Patilanka, радвам се, че се разписа и че ще дойдеш на срещата! Аз си мислех, че вече си в Сливен в очакване на ДЕНЯ, а ти още шеташ!!! С изказването, че раждането няма да ти се размине целна десятката!!! Joy hahaha Joy То, ако така ставаше разминаването - ... Laughing

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 644
Към пояснението на GJK за мбал само мога да добавя една ластичка за коса, ако ти е дълга и огледало  Rolling Eyes оказа се, че 5 дни с вързана коса и на изписването никъде не можах да се погледна. Там просто нямат огледала  Mr. Green
За нощниците аз си носих, но не ми дадоха да си облека моя преди секциото, макар че на отворените врати казваха че може и с наши нощници. После като ме качиха горе на 3 ден се изкъпах колкото можах, щото и превръзката не ми бяха сменили с водонепропусклива и си сложих моя. Наистина много се цапат нощниците и при следващо раждане определено ще ползвам болничните. Пари за нещо, което ще хвърля не ми се дават повече  Grinning

За гърдите пробвах и лансинох и гармастан, но най- ефикасно остана да намажа зърната с кърма и да я оставя да съхне така. Мисля, че съм ви разправяла как се разхождам дибидюс гола откак родих без въобще да ми пука  hahaha а иначе и до днес ме болят гърдите при кърмене, но то е заради късата юздичка, която още не сме цепнали  Sad

Мимоза, за недостига на храна - не си тъпа, просто сигурно на всеки се случва. Ние също бяхме така, чак след 1 месец разбрах че не са колики а просто кърмата не й е стигала и като променихме начина на кърмене всичко се оправи моментално. Но така е докато се регулира кърмата /ако сте на кърма/.

Относно срещата дават времето да е дъждовно в петък, т ааз съм абсолютно зависима с това. За това не мога да потвърдя ...  Sad Може ли в Каристо да се влезе с количка? И последен въпрос, че нещо не ми стана ясно: подаръчетата как ще са, всеки купува нещо или един човек ще купи всичко и накрая ще му се дадат парички?

# 28
  • Мнения: 105


Относно срещата дават времето да е дъждовно в петък, т ааз съм абсолютно зависима с това. За това не мога да потвърдя ...  Sad Може ли в Каристо да се влезе с количка? И последен въпрос, че нещо не ми стана ясно: подаръчетата как ще са, всеки купува нещо или един човек ще купи всичко и накрая ще му се дадат парички?

Всеки купува нещо до сумата 13,00 лева. В Каристо ще теглим томбола и на който се падне на него ще подаряваме:)

# 29
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Януари, Гигито, магазинчето се намира като се тръгне от светофара на Демокрация (до училище Васил Априлов)в посока надолу към Пиргос и още преди първата пресечка вдясно на самия ъгъл. Дано да сте ме разбрали, ако не пак ще поясня.
от светофара в посока Морската градина ли тръгвам? Там има един плод-зеленчук, друго не се сещам...
Да, в посока към Морската, точно след плод-зеленчука е това магазинче..пада се срещу високите блокове...
Жени, благодаря ти много! (Представих си го, а и ми е супер близо Simple Smilebouquet

Общи условия

Активация на акаунт