Бургаските коремчета ще ни даряват с моми и ергенчета! - 6 тема

  • 24 336
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 86
Ако майките са нечетен брой ,една ще остане да няма на кого да подарява подарък. Замислихте ли се за това ? Simple Smile Щом ще се тегли томбола , цветът трябва да е неутрален на подаръка както и самата покупка да  е унисекс. УУу каква дума. Confused
Приятен ден от мен. Аз отивам на работа. Отново не можах да се наспя, какво е това пълнолуние незнам. То вярно че и два пъти ставах да пишкам за 6 часа.

# 31
  • Мнения: 5
Добро утро момичета! И аз да честитя на мама Сиска  - да им е жива и здрава дъщеричката и много да ги радва! Танче новата темичка е страхотна ! Да ви се оплача - тази сутрин цъфнах със запушен нос ужасна хрема и болки в гърлото, а си мислех , че ще ми се размине! Ужас!!!! На всичкото отгоре пак ми прецапа - едно такова кафеникаво - абе само да се притеснява човек!
Стига съм се оплаквала ! Дано при вас всичко да е наред момичета! Лек и спокоен ден на всички ви пожелавам!!!!

# 32
  • Мнения: 105

Добро утро:)

Защо да остане една майка без подарък. Имаме примерно 15 подаръка, 15 имена и 15  майки. Просто правим една въртележка на подаръците. Ако някой изтегли своето име просто ще го върне и ще изтегли друго.


stelinkata - да се лекуваш и повече да се пазиш и полежи си сега повече след това прецапваме. Ако искаш да си по-спокойна обади се на лекаря си или отиди да те види.

Радва се, че ви харесва новата тема:)

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 14:51 от tania_burgas

# 33
  • Мнения: 2
Доброи утро и от мен!!!
Как сте, момичета? Какво планирате за днешния ден?
Ако майките са нечетен брой ,една ще остане да няма на кого да подарява подарък. Замислихте ли се за това ? Simple Smile
Няма да възникне такъв проблем - аз решение имам. Просто листчето с едно име няма да бъде включено и мамата ще получи подаръка, който е купила - предполагам няма как да не й хареса. По-интересно ще е да реализираме идеята, за да разнообразим. Аз докато бях на работа -последните няколко години все го правехме това с подаръчетата в отдела+почерпка и ни беше разпускащо и приятно, тъй че издънки няма да допуснем.
Menina, днес те чакам да се разпишеш с актуалности за изискуемите изследвания за Девата при нормално раждане.
Танче, как е милото ти - оздравя ли?

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Добър ден от нас!

Нямахме интернет и не можах по-рано да се отчета.Затова пък свърших някоя работа из къщи и ме заболя корема и си полегнах.
Стелинка, а ти лежиш ли си само или вършиш и друга работа из дома?Има ли прицапване, което да не е еднократно, значи просто спираш с всяка дейност и лягаш, това е положението.Лекарите при нас в повечето случаи се отнасят неглиже и казват :"няма проблем, свиквай, няма да се натоварваш", а тези в София казват да се лежи, там е истината, ако зацапването продължи да се появява.
Тази сутрин се опулих от 5 часа и край със съня, но не съм сама в сомнамбулизма си  Laughing
Лек и спокоен ден от нас!

# 35
  • Мнения: 5
Бонбонче , ами опитвам се да лежа. Просто през първата ми бременност не съм се спирала и си мисля че и сега ще е така , но уви.... Както казват хората бременност с бременност не си приличат.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Бонбонче , ами опитвам се да лежа. Просто през първата ми бременност не съм се спирала и си мисля че и сега ще е така , но уви.... Както казват хората бременност с бременност не си приличат.
Стели, аз бях проблемна с първата бременност откъм вдигане на кръвно.
А с тази -кървене и лежане през цялата бременност, та май ще трябва да свикваш да лежиш, домашните задължения - чистене, подреждане, готвене да ги поеме друг, иначе зацапванията са гарантирани.

# 37
  • Мнения: 49
Добро утро - аз да ви се оплача и тук - лаптопа е на ремонт и може да не може да се поправи, а всичко ми е в него и направо  #Cussing out. До края на седмицата ще имам резултат.
Стели, дано да няма проблем с това прицапване.... Стискам палци

# 38
  • Мнения: 105
Здравейте майчета

Направила съм резервация и съм оставила капаро от 20,00 лева в Каристо за петък - 16.12.2011г за 15 човека от 13,00 часа. Обещаха ми да направят и квадратна маса.



Хайде сега бягайте за подаръчета  Gift Gift Gift

# 39
  • Мнения: 2 463
Да се запиша и аз в новата темичка. Flutter
Танче,благодаря ти за новата темичка,за резервацията и най-вече за квадратната маса! Hug Hug
Аз спах 10 часа и днес пращя от енергия и отметнах толкова работа колкото си позволявам да свърша за седмица,а и сили за още имам.
Приятен ден от мен. Laughing

# 40
  • Мнения: 31
Момичетаааааааа, аз моя подарък го купих вече и даже ми го опаковаха  newsm68 и ми стана много празнично вече  Hug

Влади, много кофти за мамчето, което само ще трябва да си подарява Sad  Цялата идея се губи и си е прецакана малко  Sunglasses

# 41
  • бургас
  • Мнения: 0
Здравейте майчета,
да ви споделя , че на  12.12.11  в 18.40 се роди нашат дъщеря София - 3.050 кг 51 см .
Много сме щастливи цялото семейство ,пожелавам на всички  такова щастие.Ние още сме в болницата,но се надявам утре да ни изпишат.

# 42
  • Мнения: 105
Здравейте майчета,
да ви споделя , че на  12.12.11  в 18.40 се роди нашат дъщеря София - 3.050 кг 51 см .
Много сме щастливи цялото семейство ,пожелавам на всички  такова щастие.Ние още сме в болницата,но се надявам утре да ни изпишат.


ЧЕСТИТА ВИ ДЪЩЕРИЧКА:)Simple SmileSimple Smile. НЕКА ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И ТОВА ЩАСТИЕ, КОЕТО ИЗПИТВАТЕ В МОМЕНТА НИКОГА ДА НЕ СВЪРШВА

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 200

Пламсав, честита ви дъщеря София!Жива и здрава да бъде, много да си я обичате и само радост да ви носи!Дай Боже на всяка от нас такова щастие!
Танче, и вие май чакате момиченце  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 463
Да са живи и здрави Александра и София!Само радост да носят на близките си!  bouquet
п.п Хубаво ще бъде ако някой има възможност да систематизираме информацията и да поставим на първа страничка всички родени бебчета от началото на темата.Какво ще кажете?

Общи условия

Активация на акаунт