Споделете/169

  • 29 285
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 899
Дид, аз нямам генерално проблем с това. Мразя да ми повишават тон и да ми казват "как ще ми дърпат ушите" обаче - в главата ми избухват звезди в такива моменти. Иначе, разбира се, родителят винаги се тревожи, но има някаква граница, до която мога да приема и след това ми идва в повече. А аз съм изключително търпелив човек, всъщност чашата ми прелива, когато ми се вменява прекомерна вина за разни неща...

Интересното е, че в много отношения съм се откъснала напълно, но за други е страшно и този контраст ме озадачава - нещата, които са важни за мен не ги вълнуват особено, но пък в разни нелепи ситуации избиват на повърхността безумни реакции и коментари.

А инак, четейки те, искрено се съмнявам да изпадаш в паника за глупости и да си такъв родител  Hug .

# 16
  • Мнения: 945
Умбра, завидях ти за фараоните! Крокодилите нека да бъдат само твои Mr. Green
След 12 часа на работа и една- две бири се чувствам доста омекнала, разложила съм се на стола и ме мързи да отида да си легна. Но ще се стегна!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Освен меденки и къщички правих Grinning.

# 18
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Аферим, ашколсун, евалла на сладкарките! omm

Хич не ми е празнично на мен. Подаръците са готови, плановете и менютата за гала-вечерите са направени, основните продукти - подсигурени и пак ми е смърцафосано. Не е настроение като за меденки - я ще горчат, я ще киселеят.
През последните 3 месеца няма един ден, в който всички в семейството едновременно да сме били здрави. Дойде ми нагорно от температури, сополи и кашлици. Като писа Умбра за крокодилите, първата ми мисъл беше дали ако си хремав и те изяде крокодил, ще прихване. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 300
Може би само ще получи киселини Laughing

И на мен ми е едно смотано. Този декември от началото, та като гледам до края си, ще премине все на ръба. Как пък едно нещо не се получи като хората, всичко закъснява, става с клизма, трябва да се въртя на 78 оборота и пак резултатите са през куп за грош. Млада съм още да вдигам кръвно. То аз даже и не го вдигам реално, но се чувствам все едно е 160 на 200, и имам нужда да ошамаря някого.

# 20
  • Мнения: 608
Умбра, завидях ти за фараоните! Крокодилите нека да бъдат само твои Mr. Green
Но не и ти да си тяхна!  Naughty
Случвало ли ви се е да нямате възможножст да купите подарък на детето си за рождения ден? Представете си колко ми е не смърцафъцано, а подтиснато, избиващо на тъжен плач.

# 21
  • Мнения: 899
Елинор, Рокси и gargamela  Hug Тъй де, да минава бързо смърцъфърцаното. И на мен коледното настроение ми изтече в канала, ама май прекалих с печенето. Крокодилът най-много да прихване малко от лошото ми настроение, ако ме изяде, друго не вярвам да му се случи.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Смръц. Фръц. Кой питаше фервекс или водка? Отговорът е: мощен антибиотик. Така омотва главата, че не ти трябва ни вино, ни ракия. Освен това оправя онзи проблем, с килограмите. Три дена гледах едни четирсет градуса (ама не на бутилка), на четвъртия - минавка. Само трийсет и девет. Нейсе, тоя път хоспитъла се размина. Утре обаче ще трябва самокрачно да се замъкна при личната за да и представя новия си фейс с цъфнал херпес, и за да види все пак жената, че съм жива още. Всичко хубаво, обаче съм с компания - ангиньосан Борек, та изобщо не виждам как ще стане цялата работа.

# 23
  • Мнения: 382
И на мен не ми е коледно.
И хиляда играчки да купя на детето си, нито ще се впечатли, нито ще разбере, че е празник.
Пък пустите празници идват. Ще трябва да се посрещат гости, стягат софри и трябвало да се радвам. Сори, но ми е кофти.

# 24
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Аз моето смръц и фръц се опитвам да подтисна и изолирам, дано не избие нанякъде. Едно обаждане по телефона сутринта ми изкара всичките бесове навън, добре че съм си в къщи и приех информацията мълчаливо, без да могат да ми видят кривото изражение. Броих няколко пъти по 100, изрязах една тава линцерови сладки (а това изисква адски много търпение), пак брои до 100 и се обадих на отговорното за случката лице и с най-лицемерния си глас реших проблема. А ми идваше да изокам и да кажа какво за кого от кога мисля.  Mr. Green
Вече се чудя дали да си толерантен е положително или унижително / саморазрушително качество  Confused

Не си давам Коледата, това ми е цветното в сивотата.

# 25
  • Мнения: 4 300
Линцеровите сладки нямат ли си едни специални формички на две нива? Скоро гледах едни такиваи бая се чудих как точно се употребяват, понеже не съм фен на въпросните сладки, и изобщо на нищо, поръсено с пудра захар.

# 26
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Рокси, има формички само за линцеровите сладки - ето ги моите. И миналогодишните сладки с измпровизирани от мен формички. Всичкото австрийско сладкиш е на особена почит у нас, ако трябваше да живея там, щях да се търкалям вече.  Laughing

# 27
  • Мнения: 4 300
ОМГ  Laughing Laughing Затова ли били тези формички с дупки. Имам такива пластмасови, като частта за дупка е подвижна, но аз съм правила с тях просто меденки с дупка в средата. Линцеровите формички, които аз гледах, са такива.

# 28
  • Мнения: 899
Имам такава дето Рокси показва, туй е най-неудобното нещо, произведено от германците в сладкарската индустрия. Линцерите ги режа с обикновени формички и правя дупка с капачка после  Laughing .

# 29
  • Мнения: 4 300
Мъжът ми ( който се интересува от военна история, танкове, самолети, понтонни мостове и прочие) твърди, че Гермаиния е загубила Втората световна война заради прекалено сложните си и скъпи танкове. Явно немците са същите и по отношение на формите за сладки- сложно и скъпо устройство, което хитрият източноевропеец или не разбира или замества с къде къде по евтини и удобни аналози Grinning

Общи условия

Активация на акаунт