Споделете/169

  • 29 300
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
Елинор,  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Завиждам ви за културния живот! Моят такъв временно се изчерпва до тематични кино и аудиовечери с благоверния. Е, по-комфортно е да гледаш концерт на Андре Рийо изтегнат на фотьойла си, отколкото да броиш по 100Е на калпак и да се трепеш до Будапеща, ама... ще ми се наистина да имах възможност за второто. Wink

Дедо, помощник-шофьорите са били налагани от обстоятелствата. Дядо ми беше един от първите професионални товарни шофьори в региона, от него зная, че няма ли втори човек, много трудно ставало запалването с манивелата, особено на стръмен път. А привечер помощник-шофьорът слизал и палел газовите фарове, движейки се успоредно с камиона (който развивал чутовната скорост от 12-15 км/час).

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Споделям, че вече няма да ходя на отработване.Всеки път едно и също- никаква работа Close

# 707
  • Мнения: 803
Гаргамелска, ето този отговор чаках!
Елице - никога!

# 708
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Didranad, чух много добри отзиви за д-р Марио Марков, не знам дали в момента работи в МБАЛ Доверие, или в Окръжна болница. Той е съпруг на наша любима съфорумка - Л не С - Ламята  Simple Smile, така че, можеш да се свържеш с нея за да попиташ за подробности.

Елинор, и аз стискам палци Flowers Four Leaf Clover

ЗА генетично устроения полигамен - мисля, че никога.
Но то си зависи и какво имаш предвид под това само с нея

# 709
  • Мнения: 608
  Мерси за стиснатите палчета  Grinning Мисията успешна или поне първа точка от дневния ред- мината добре.
 Хм, радвам се, че все намират и моногамни мъже  Grinning Все пак не сме цветя, птички и пчелички.

# 710
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Няма да се стърпя,та и тук да се похваля,че след 9 годишно паузиране се наложи да извадя дългата сценична рокля.Припомних си какъв наркотик е сцената...Във фейсбук даже и на кадро се изтипосах.

# 711
  • Москва
  • Мнения: 164
Добро утро,Споделете   bouquet
Споделям,че буквално за три дни застудя ужасно. Сега трябва да е около -15,но с усещането за -20, а аз точно се наканих утре да отида да си купя кънки и да се уча да се пързалям  Crossing ArmsПоне за това са се погрижили- в Москва има повече от 50 безплатни пързалки.

# 712
  • Мнения: 608
  Лорелей Simple Smile, харесва ми как звучиш последно време. Не приплакаваш, не мрънкаш, може би порастваш и разбираш, че живота е толкова шарен, че трябва да ги приемаме във всички аспекти с усмивка  Hug
Тук мръзна на няколко градуса над нулата  cold

# 713
  • Мнения: 6 998
Ооо, пързалка.
И ние с колегите щяхме да ходим, ама като си предадем проектите, че сега  Shocked ooooh!

# 714
  • Москва
  • Мнения: 164
Аз никога не бях ходила на пързалка в България, а сега ми е голям мерак да се науча добре да се пързалям. Даже за Татянин ден (25 януари,тукашниятн ден на  студентите) получихме бесплатни билети за пързалката на Червения площад. Така де едва ли скоро щях да дам почти 100 лева, за да се пързалям, та жестът от страна университета е мил. Пък и е добър начин за убиването на още две седмици ваканция Simple Smile(особено като през едната ще съм и без интернет)  Само да не става по-студено  Praynig
Елинор, благодаря  Hug   bouquet

# 715
  • Мнения: 9 905
и аз мръзна, 16 градуса е, не се побирам в якето си  Embarassed

# 716
  • Мнения: 899
При мен пък вали дъжд и ме дразни ужасно, уж онзи ден имаше сняг. Вали и духа, аман.

Не съм вярвала, че може да хвана мускулна треска от готвене, но след като четири часа правих къбе, не мога да си мърдам ръцете. Сега милото ще трябва да сервира  Laughing .

# 717
  • Мнения: 2 212
Елате се сгрейте, аз имам топлина за всички, демек температура...пфу...да измрънкам и тук, не че я споделям.

# 718
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Естер, ти просто се разби тази есен-зима...нещо превантивните мерки ти куцат май....Умбра, искаме подробен снимков репортажжж! И аз готвих днес по-успешно, но вчера бях в стихията си просто - каквото не хваначх - него не го изгорих, изварих и каквото там му се полагаше, затова накрая кротко си легнах и спах дъъълъг следобеден сън. Отдавна не ми се беше случвало.
А днес с детето Сава ходихме да гледаме "Мъпетите". Много ги обичам от дете още, и донякъде филмът ме радваше. Ама като цяло....доста съм разочарована.

# 719
  • Мнения: 2 212
Разбих се, да. Синузити карам аз често, но много рядко с температура. Хване ли ме като сега с температура ме прави парцал. Аз по друг повод идвам по това време, нали знаете, че едно зло не идва само, е успях да счупя и термометъра живачния - имам 3 различни, живачният даже не е мой, но успях да счупя баш него и до сега събирахме живак. Освен това прочетох в нета и поръсихме мястото и със сяра от аптеката. Нещо друго, някой?

Общи условия

Активация на акаунт