Споделете/169

  • 29 288
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 300
От Мъпетите ли бяха двамата глухи старци, или от Улица Сезам? Само те са ми симпатични сякаш.

Утре отивам на не много хубаво място, за сметка на това за дълго. В къщата ми е хаос, в душата и главата още повече, и вместо да разтребя си губя времето цял ден.

# 721
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Oт Мъпетите, Рокси. Каквото и да се случва, с теб съм с част от съзнанието си. И това ще мине.  Hug

# 722
  • Мнения: 2 212
Рокс,  прегръдка и от мен Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 12 171
Рокс  Hug Hug Каквото и да е да мине по- най добрия възможен начин.

# 724
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Стискам палци бързо да минава, Рокс!!!  Hug

Добро утро, Споделете!!!

# 725
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Нова кафе-машина "Филипс", истинско кубинско кафе , утринното "сама съм" в офиса със Стоун Роузис, добро утро и добра седмица!

# 726
  • Мнения: 1 934
Лорелай, благородно ти завидях за кънките и пързалката  Simple Smile

Като ученичка редовно бягах от уроците по пиано, за да ходя на кънки-имаше огромна пързалка край Стара Загора, поддържана от Азотно-торовия завод. Сега вече няма такива екстри в Бг. Чат-пат монтират разни малки пързалки. Единствената свястна е в Банско на открито на фона на връх Тодорка  Heart Eyes

# 727
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Присъединявам се към кафето на Анджи такова от братовчед на Филипса, но изпито удома.
Рокси - желая ред в ума и ежедневието ти. И спокойствие.
Стиснете един палец и за мен. Чакам важно обаждане, а времето ме притиска. Правя крачки, но за сега стъпвам на хлъзгаво. За разлика от колата, нямам ABS и вероятността да попадна във въртележка е голяма.

# 728
  • Мнения: 4 892
Стискам палци на всички, които имат нужда.  Praynig

А аз споделям целувки - любовни, майчински, детски най-милите, сестрински, бащински и приятелски. Огромни, топли и искрени. Обединява ги това, че са просълзяващи.

И на мене ми се ходи на кънки, много сте заразни.

# 729
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Обединяваш ги ТИ! Честит празник, Нино! Наздраве!  Hug

В Търново имаше прекрасна пързалка по време на студентсването ми.На нея за пръв път открих,че и по коленете имам мускули , които могат да болят.Simple Smile

# 730
  • Москва
  • Мнения: 164
Добро утро (или добър ден),Споделте   bouquet
За ТуиГ-палци, Рокси, да минава всичко лошо и смутно
НиноТино, Честит Рожден Ден Simple Smile Да си много обичана и щастлива. bouquet

Аз отивам да ги купя най-накрая кънкиТЕ Simple Smile Simple Smile

# 731
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Ау, Есте, това с температурата и това със счупения живак е лоша работа, дано сте се оправили и с двете бели.  Hug
Разсипвала съм живак в къщи, но имам майка химичка, която знаеше как да реагира (сяра и прахосмукачка). Преди години училището ни преживя "живачна ваканция" след като ученици бяха намерили шише с живак и го възприели като интересна течност, която приема причудливи форми. Даже си правили състезание по търкаляне на смешните топчета по пода, съответно бяха пръснали живак из цялото училище. Накрая се сетили да питат химичката (майка ми) какво е това и на нея й се беше накъдрила косата от ужас. Наложи се гражданска защита да чисти и замерва. Вестниците писаха, проверки имаше...

Деси, благодаря за съвета за доктора, намерих координати (няма да занимавам ЛнС, че ми е неловко).
НиноТино, честит празник!   bouquet

# 732
  • Майничка
  • Мнения: 12 586
Честит рожден ден, Нино Тино!  bouquet
Само хубавини да те лазят, хубави хорада те наобикалят и да не ти се налага много-много да ползваш пищоЛя!

Рокси, спокойствие и хармония ти желая и най-благоприятния резултат! Hug

Туиг,  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed!

# 733
  • София
  • Мнения: 12 171
ЧРД, НиноТино! Здрава да си!   bouquet

# 734
  • Мнения: 608
Честит рожден ден, НиноТино!! Ако ще има сълзи- нека те са само от щастие  Hug
Споделям слънчице и настроение. Още не знам как да го ползвам настроението, но ще исмисля  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт