Нарекох те Фериха~83~ Да умееш да обичаш значи да умееш всичко.

  • 19 750
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Сиси, Вяра, Hug .
Лека нощ и от мен. Hug

# 16
  • Враца
  • Мнения: 791
Добро утро  Hug
Тичне бабе , отново темата е прекрасна   bouquet  bouquet  bouquet
С анкетата гласувах че Фери сънува  Peace исками се да е така , затова така и гласувах  Peace
Ето я и закуската  Hug



Да ви е сладко  Hug . Аз изчезвам на даскало  Hug Hug

# 17
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
добро утро

# 18
  • Мнения: 8 417
Добро утро.  Hug Hug Hug
Честита нова тема.  Wink Тинче, благодаря.    bouquet

Ичи, мерси за закуската. Hug

Видях фрагмана и не мога да ги разбера тия сценаристи и това е. Какво толкова е сложното Фери да е доброволно с Емир, а не насила, нали уж го обича? Или аз нещо бъркам?!? Защо трябва да й е неприятно и да се муси, като я целува и желае. А, бе, от това още никой не е умрял, да му се не види, или тя девствена ще си отива от този свят?!? И Емир какви доказателства ще иска за честност, ако е вярно? Кому е нужно това - те ще го изкарат изрод. Направо ще му о....т образа тотално, ако и това стане. На кого му доставят удоволствие подобни глупости? Ако ще е тъй - по-добре да е сън. Според мен оправия в този сериал няма да има, нещата ще се забатачват още повече.  Tired Силно се надявам да не съм права. Praynig

А нощницата просто е върхът, да не говорим за кармазъ червилото.  Crazy Crazy Crazy И баба има по-хубави нощнички.  Joy Joy Joy Тази е направо страстоубийца отвсякъде. hahaha hahaha hahaha


И систъра последна Rolling Eyes, но от сърце Heart Eyes...

Систър, честит рожден ден   bouquet
Желая ти здраве, любов, много усмивки и сълзи само от щастие!
Heart Eyes


Благодаря, систър. Heart Eyes

Ферда, мерси. Hug
Хубав ден на всички.   bouquet

# 19
  • Мнения: 54
Добро утро Hug

Ичи  bouquet

Систър Hug



Видях фрагмана и не мога да ги разбера тия сценаристи и това е. Какво толкова е сложното Фери да е доброволно с Емир, а не насила, нали уж го обича? Или аз нещо бъркам?!? Защо трябва да й е неприятно и да се муси, като я целува и желае. А, бе, от това още никой не е умрял, да му се не види, или тя девствена ще си отива от този свят?!? И Емир какви доказателства ще иска за честност, ако е вярно? Кому е нужно това - те ще го изкарат изрод. Направо ще му о....т образа тотално, ако и това стане. На кого му доставят удоволствие подобни глупости?


Систър, не търси логика в нелогичното. hahaha Joy
Най-вероятно нищо от това няма да излезе истина, но не го мисля Rolling Eyes /не се и мъча Laughing/ че ми омръзна да ни въртят Tired Като гледам и двамата бликат от щастие Laughing ,точно така си я представях кекс сцената. Crazy



Поздрав с любимата ми песен  bouquet чак си се чудя Crazy как може толкова да я харесвам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Хубав ден!  bouquet

# 20
  • Мнения: 8 417
Добро утро Hug

Систър Hug


Систър, не търси логика в нелогичното. hahaha Joy
Най-вероятно нищо от това няма да излезе истина, но не го мисля Rolling Eyes /не се и мъча Laughing/ че ми омръзна да ни въртят Tired Като гледам и двамата бликат от щастие Laughing ,точно така си я представях кекс сцената. Crazy
Hug Hug Hug

Права си, систър, Heart Eyes  хич няма и да се впрягам повече.  Peace А, да, очакванията ми за кекссцената напълно се покриват - точно за това чаках 50 епизода.  hahaha hahaha hahaha
Благодаря за поздрава.  bouquet

# 21
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
здравейте на ранобудните!

вече пооуспокоена след снощната еуфория, пак се загледах във фрагмана. да ви кажа, сега не ми се стори нещо чак толкова шокиращо. не мисля, че тя изпитва погнуса или и се повръща когато Е я целува. по скоро е уплашена, тя незнае какво да очаква, което е нормално, пък и няма с кой да сподели. дали е сън, не знам. дали Е ще предприеме следващата стъпка, не знам. Само се надявам да не я засегне с нещо което да и каже.
за нощницата - ами тя е точно толкова предизвикателна колкото самата Ф. тя никога не се е обличала предизвикателно, че сега да носи дантелени нощници. Ф не е от момичетата които се обличат така.

ще се помъча да стигана до офиса въпреки че не ми се мърда от леглото!

# 22
  • Мнения: 54

Права си, систър, Heart Eyes  хич няма и да се впрягам повече.  Peace А, да, очакванията ми за кекссцената напълно се покриват - точно за това чаках 50 епизода.  hahaha hahaha hahaha
 

И аз така предположих hahaha hahaha hahaha но така се вдигало рейтинг ,заради него ще се жертваме. Stop hahaha
Hug Hug Hug

# 23
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро  Hug Hug Hug

Аз също не се мъча да разбера какво ни готвят сценаристите................. май все ми е тая ooooh!

Според мен няма как Фериха да се появи с по хубава нощница , не само защото са бедни , а и тесногръди. Като се сетя Зехра какви физиономии правеше когато Фери си купуваше бански не ми се мисли за нощница.

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 10:58 от ·٠•Sasy•٠·

# 24
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Добро утро  Hug Hug Hug

Аз също не се мъча да разбера какво ни готвят сценаристите................. най все ми е тая ooooh!

Според мен няма как Фериха да се появи с по хубава нощница , не само защото са бедни , а и тесногръди. Като се сетя Зехра какви физиономии правеше когато Фери си купуваше бански не ми се мисли за нощница.


именно това и аз имах в предвид. дали ще има втори фрагман, искам да разбера това за болницата дали е истина.

# 25
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро  Hug Hug Hug

Аз също не се мъча да разбера какво ни готвят сценаристите................. най все ми е тая ooooh!

Според мен няма как Фериха да се появи с по хубава нощница , не само защото са бедни , а и тесногръди. Като се сетя Зехра какви физиономии правеше когато Фери си купуваше бански не ми се мисли за нощница.


именно това и аз имах в предвид. дали ще има втори фрагман, искам да разбера това за болницата дали е истина.

Никой не може да знае дали ще има, но и да има ще е  в сряда след резюмето Peace

# 26
  • Мнения: 2
Добро  утро  Hug

Ичи  newsm51 мерси  за  закуската

Сиси мерси за  поздрава smile3525

Хубав ден   на  всички Hug ,и  него  мислете този фрагмат чак  толкова ,в петък  ще видим Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 161
Добро утро и от мен   food010
За новата тема  Kissing Heart

# 28
  • Мнения: 9
Добро утро Фемирки  Hug Hug

Ичи  Hug, мерси за закуската   bouquet

Сиси  Hug, мерси за поздрава   bouquet

Диди  Hug, честита премяна  Simple Smile 


Скрит текст:
Едни фенове казват, че ще снимат в болницата заради Фери, а други - заради Мехмет  Sad
Да се чудиш на какво да повярваш  Peace

Ако евентуално не е сън, може би Емир ще прошепне нещо на ухото на Фери. Според мен няма да правят кекс  Peace Та нали в първи сезон от един фрагман се личеше, че Емир и Ханде си лягат, но какво се оказа, че не са били заедно  Peace


Лек и успешен ден Фемирки  Hug Hug

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 09:03 от Nesi.

# 29
  • Мнения: 21 201
Добро утро. Hug
Тинче, чудесна нова тема. smile3525 newsm51
Ичи.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт