Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 10

  • 56 612
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
Не знам тук ли да си цопна въпросчето или в съседната тема, ама повечето пишете тук Peace
Преди 2 месеца и кусур направих поръчка от сайта на Sainsbury с адрес на Емпреса, след почти едномесечно издирване, понеже помислих че няма начин да не е доставена се оказа след като писах на сайта че видите ли шофьора не открил адреса и върнал поръчката ми(да отбележа че това щеше да е 4 поръчка до адреса на Е). За два месеца си разменяме любезни и не чак до там вече любезни писма, но не ми връщат парите. Много се блазня пак да поръчам, но ме е страх да не пия втора чаша студена вода.
Въпроса ми е ако поръчам до адреса на Габко, който е в бизнес зона дали ще ми доставят поръчката? Моля който е запознат да ми пише тук или на ЛС.
Благодаря   bouquet
п.п Боже  ooooh! в бързината къде съм си пляснала въпроса.
Редактирам и се цопвам на друго място Mr. Green

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 4 727
Поръчвах много от Sainsbury  на адрес на Г. Преди едно известно време не си получих поръчката, разтърсих се и се оказа, че нищо не са ми пратили, но не са ми взели и пари. Питах ги защо така се е получило и ми отговориха , че ВЕЧЕ не приемали плащания с карти, различни от УК-ски. Оттогава не съм поръчвала повече ... а това беше може би миналото лято.

# 692
  • Мнения: 152
Здравейте  Hug Харесах си тази блузка на Killah
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00318CXD0/ref=ox_sc_act_titl … ;m=A3P5ROKL5A1OLE
Някой дали я е получил? Как е, отговаря ли си размера и отзиви?  Има М размер, S е свършила  newsm78

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 4 727
Здравейте  Hug Харесах си тази блузка на Killah
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00318CXD0/ref=ox_sc_act_titl … ;m=A3P5ROKL5A1OLE
Някой дали я е получил? Как е, отговаря ли си размера и отзиви?  Има М размер, S е свършила  newsm78

Точно тази нямам, но имам други и си отговарят.

# 694
  • Мнения: 359
Алекс1, благодаря ти   bouquet Аз все се надявах, че на "подаръци" не се плаща нищо  Wink или пък да се обяви по-ниска стойност, знам ли...затова попитах.

# 695
  • София
  • Мнения: 3 296
Дайте малко акъл. Поръчах току-що едно чанте и го платих. Ама сега искам да поръчам още едно. Има ли начин да си спестя втората доставка? Поръчката още не е обработена.

# 696
  • Мнения: 3 154
Налага се да  връщам едни боти, които купих преди месец, а вчера в големия сняг протекоха. Confused Не бях го забелязала, но имат видимо нацепване отстрани на подметките и оттам пропускат. Пратих писмо  сутринта през страницата на Амазон, те са го препратили на продавача, и той ми върна отговор на мейла преди малко. Впечатляваща бързина – в рамките на един час ми отговориха. Продавачът ми предлага да им ги върна, техния отдел по качеството  щели да ги прегледат  и след това евентуално да ми възстановят сумата, както и пощенските. За пръв път ще ми е, и не са ми ясни някои  неща във връзка с връщането и реших да питам „препатилите“: Първо  –  продавачът  ми е написал адрес за връщане, аз си пазя кутията, в нея ако не се лъжа имаше и някакво придружително писмо, предвидено за случаи на връщане, но след като им ги пратя,  как да удостоверя, че съм го направила, и какъв документ се прилага за възстановяване на пощенските разходи? Второ – Амазонци пишат разни предупреждения, че  всички контакти с продавачите трябва  да стават през сайта, т.е. на този мейл, който продавачът ми е пратил, аз трябва ли да отговарям и ако не, къде и какво да пиша, за да ги уведомя, че ще ги връщам и искам възстановяване на парите, а не да ми ги заменят? Те предлагат избор, но докато ги получа зимата ще свърши, а щом едните са некачествени, няма гаранция и за тези, които ще ми пратят.

Това са ми чуденките, но май по-добре ще е да помоля  някой, Praynig който вече е връщал успешно да сподели каква трябва да е процедурата, за да не сгафя нещо?  Confused

# 697
  • Мнения: 3 642
Banshee аз не мога да ти отговоря на всички въпроси, но ако връщаш най-добре с БГ пощи препоръчано. Дават ти номер за проследяване и с него ще разбереш кога пратката е получена от продавача.
За писането на мейли, един път ми се случи продавач да иска да му потвърдя адреса си. Получих писмото в пощата и отговорих от там, а след това видях в профила си в Амазон, че всъщност продавача ми е писал в Амазон и аз съм го получила същото и на пощата си, а като съм отговорила, той е получил отговор в Амазон, сигурно и по мейл.
Отиваш на Your Account и там търсиш View Your E-mails with Sellers
Там би трябвало да стои същия мейл, който си получила и може да им отговориш като натиснеш Replay
Пиши после какво е станало  Peace
Дайте малко акъл. Поръчах току-що едно чанте и го платих. Ама сега искам да поръчам още едно. Има ли начин да си спестя втората доставка? Поръчката още не е обработена.
ако имаш бутон за отказване на поръчката я отказваш и пак я пускаш с двете чанти

# 698
  • София
  • Мнения: 3 296
Мерси.

# 699
  • Мнения: 3 154
@Ani благодаря ти!

Така ще ги върна и аз, само дано връщането не ми излезе по-скъпо от тях самите. Адресът за връщане е някъде в Шотландия, а те бяха 30 паунда с доставката. Ето за тези Skechers става дума http://www.amazon.co.uk/Skechers-Parties-Back-Beat-Leather/dp/B0 … 65390&sr=1-32
А аз вчера преди да ми се намокрят краката се подлъгах по намалението и поръчах още едни от този бранд, ама ако пак има проблем, тях няма да ги връщам , че те поне стават и за пантофи Mr. Green  
Уф, а сега гледам че пак има и код за намаление, а вчера го нямаше   Confused ... е, то бързата кучка  ...

Последна редакция: пт, 27 яну 2012, 14:19 от Banshee

# 700
  • София
  • Мнения: 718
@Ani благодаря ти!

Така ще ги върна и аз, само дано връщането не ми излезе по-скъпо от тях самите. Адресът за връщане е някъде в Шотландия, а те бяха 30 паунда с доставката. Ето за тези Skechers става дума http://www.amazon.co.uk/Skechers-Parties-Back-Beat-Leather/dp/B0 … 65390&sr=1-32
А аз вчера преди да ми се намокрят краката се подлъгах по намалението и поръчах още едни от този бранд, ама ако пак има проблем, тях няма да ги връщам , че те поне стават и за пантофи Mr. Green  
Уф, а сега гледам че пак има и код за намаление, а вчера го нямаше   Confused ... е, то бързата кучка  ...


А отговарят ли си на номера?

# 701
  • Мнения: 3 642
Banshee и мен номерата ме интересуват, бях харесала едни много лъскави, ама те взеха, че свършиха, но да си знам, ако се появят ненадейно  Laughing
Ти защо не поръчваш обувки от javari.co.uk
Ако си пуснала вчера в амазон и можеш да откажеш още, отказвай и пускай през Джавари с кода, доставката до БГ е безплатна.

# 702
  • Мнения: 3 154
Тези, които ще връщам са UK 6, аз нося 39, но са ми големи и мисля, че отговарят на 40 поне. Но тъй като е зимна обувка, си ги носех с дебел чорап и ми бяха много удобни, защото са стабилни и кожата е много мека. А тези, които поръчах вчера /пробвах се аз да канселирам поръчката, като видях кода, ама ми отказаха  гадовете Confused - късно било вече/  са UK 5. Ще ги видя като дойдат - щото от Г. чакам общо три чифта обувки и една чанта, ама и те засега нищо не ми отразяват в профила.
И Javari го разглеждам редовно, но още не съм се пробвала да поръчам. Трябва да е до адрес, на служебния не искам, а пък на домашния няма кой да чака пратките и така...
Скоро се регистрирах в ALDO, заради едни патъци, които свършиха в Амазон и вчера докато пак ги зяпах и умувах, изпуснах едни мъжки боти от ест. кожа, намалени от 90 на 19,90 паунда и то 43 - точно номера, който ми трябва. Казах си - айде като се прибера ще поръчам, ако ги хареса половинката, а то ... някой вече ги беше "гушнал".  Та не ми върви с он-лайн пазаруването напоследък

# 703
  • Мнения: 541
Здравейте момичета,наистина ли не се доставят до БГ детски обувки и дрехи.А ако е чрез посредник с английски адрес.Виждам,че повечето от вас поръчват директно до БГ,така ли е по-изгодно или е относително според пратката?

# 704
  • Мнения: 85
Здравейте,има ли в момента код за намаление на обувки.В темата за Javari четох,че има код за 20 %,но не можах да го открия.

Общи условия

Активация на акаунт