Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 10

  • 56 612
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 125
NOWGET20 - 20% намаление за обувки и дрехи

# 706
  • Мнения: 870
Здравейте,има ли в момента код за намаление на обувки.В темата за Javari четох,че има код за 20 %,но не можах да го открия.

TWNTYJAVA е кода за английското Javari, излиза на заглавната страница  Peace
В Амазон е както ти е писала Aia' NOWGET20 , само за дрехи и обувки продавани от Амазон  Simple Smile

# 707
  • Мнения: 85
Много ви благодаря за бързите отговори.

# 708
  • София
  • Мнения: 813
NOWGET20 е за английския амазон нали така? За немския нещо... ?

# 709
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Лампите Филипс страхотни:

# 710
  • Мнения: 1 889
Случайно се загледах във форума на Амазон и зачетох темата за Yodel! Настръхнаха ми косите!  Shocked

# 711
  • Мнения: 1 536
Случайно се загледах във форума на Амазон и зачетох темата за Yodel! Настръхнаха ми косите!  Shocked
За какво става въпрос,че не разбрах? newsm78

# 712
  • Мнения: 0
3дравейте, момичета! 3а първи път се загледах в дрехите на амазон и си харесах някои неща, но имам про6лем с номерацията на дънките. Основно пазарувам във френско и оттам взимам 36. А тук има някакво W и L, дето не ги знам.  Rolling Eyes Висока съм 168 - 56 кг - може ли да ми помогнете с оразмеряването?

# 713
  • Мнения: 1 162
his

 W - waist , то ест талия в инчове, L- long - дължина в инчове Simple Smile

 дължината на инча е 2.54 см

# 714
  • Мнения: 86
Момичета, някой има ли рокли Fever? Харесах тази рокля и се чудя дали 10 ще ми е добре. Прочетох няколко коментара за други рокли където се оплакват, че са им малки  newsm78

# 715
  • Мнения: 0
his

 W - waist , то ест талия в инчове, L- long - дължина в инчове Simple Smile

 дължината на инча е 2.54 см
Благодаря, fandango!

# 716
  • Мнения: 1 889
Случайно се загледах във форума на Амазон и зачетох темата за Yodel! Настръхнаха ми косите!  Shocked
За какво става въпрос,че не разбрах? newsm78

Това е куриерската фирма, която ползва Амазон. Има петиция към Амазон да не ги ползват. Има страшно много оплаквания, че си вършат изключително недобросъвестно работата. Оставяли пакетите пред входните врати, без дори да звъннат на вратата. Хвърляли ги по храстите. ОСтавяли ги при съседите, без да оставят картичка, върви ги търси после пакетите. Плащали си за експресна доставка, доставяли ги след няколко дена...  ooooh!

# 717
  • Мнения: 590
Момичета, как поръчвате и плащате? Може ли да се изпрати поръчката до превозвач и дасе плати с пейпал?

# 718
  • Мнения: 5 790
Не може с Пейпал в Амазон. Само директно с карта.
Можеш и на посредник да я пратиш.

# 719
  • Мнения: 590
Благодаря, Алекс Hug

Общи условия

Активация на акаунт