Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 10

  • 56 621
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 452
Момичета,когато са ви връщали пари от продавач, колко време минава,докато се появат по сметката ви?За връщане през пау пал е 3-4 дни,а вече минаха и все още ги няма по сметката Thinking

# 721
  • Мнения: 5 790
През Пейпал връщането отнема 4-5 работни дни.
Но Амазон връщат доста по-бързо.

# 722
  • Мнения: 452
През Пейпал връщането отнема 4-5 работни дни.
Но Амазон връщат доста по-бързо.
Благодаря Алекс за разяснението  bouquet
Пак ще се продължава с писмата да ги притеснявам явно.До сега е трябвало да са налични,а ги няма все още.

# 723
  • Мнения: 5 790
Може би банката ти не е осчетоводила още входящия превод.
Изчакай до понеделник вечерта и тогава им пиши пак. Супер коректни са.

# 724
  • Мнения: 452
Добре ще изчакам до тогава.Въпреки че банката ги обработва сравнително бързо.
Да попитам,като им пиша, да им напиша ли сметката или те мн добре си я знаят?

# 725
  • Мнения: 5 790
Няма нужда да им пишеш сметката, те си я имат. Нали си платила с карта - ще ти върнат парите по нея. 

# 726
  • Мнения: 452
 newsm10  ,сега пак погледнах и на самия ордер най-отдолу пише:refaund-compleed.
Ще чакам тогава.
Благодаря Алекс.

# 727
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте, момичета! Имам 2 поръчки, които би трябвало да са доставени на адреса на превозвача до 14 и 16.01., а все още нямам инфо за тях, че са получени. Колко да чакам, преди да пиша обратно? Няколко дни прочетох в помощната секция, но ако са 15-20 дали няма да е късно да уведомя продавача (амазон)?

# 728
  • Мнения: 5 790
Доставени са със сигурност. Амазонци са супер коректни. Просто този превозвач очевидно има крещящ проблем с комуникацията.
Влез в другата тема, за превоз от Англия, да видиш за какво иде реч. Всички постове за този превозвач!
Въобще не се кахъри, че пратките ти не са доставени. По-добре пиши на превозвача, отколкото на Амазон.

# 729
  • Мнения: 276
Здравейте, моля за помощ Embarassed
Регистрирах се в Amazon.co.uk, за да  поръчам продукт на стойност £14.45 /колие с обици/.
Дава ми Postage & Packing: £8.99 или крайна сума £23.44 .
Това 8.99 обаче ми се вижда доста при положение, че прочетох, че пощенските до България са 4.99. Какво още включва сумата и няма начин поне мааалко да я намаля?
Благодаря предварително   bouquet 

# 730
  • Мнения: 5 790
Ако е от друг продавач, не от самия Амазон - това е доставката, те си я определят. Пусни го до адрес на посредник, доставката ще ти е 2-3 паунда, а на посредника ще платиш още 1 паунд.
Ако продавачът е Амазон - доставката е безплатна до английски адрес.

# 731
  • Мнения: 276
Благодаря за бързия отговор!
 Писах ти на лични  Simple Smile

# 732
  • Мнения: 1 762
Здравейте, искам да поръчам едни якета, които ми отказаха директсно от спортса, и искам през амазон, но първо имам пари само в обикновена маестро карта и второ имам ли панс дрехи на ук адрес от спортса да ми ги доставят?
Четох и останах с впечатление, че поръчваш а парите не блокират веднага? Тоест ако нямам пари в момента на картата а утре я заредя сутринта, става ли така?

# 733
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте, искам да поръчам едни якета, които ми отказаха директсно от спортса, и искам през амазон, но първо имам пари само в обикновена маестро карта и второ имам ли панс дрехи на ук адрес от спортса да ми ги доставят?
Четох и останах с впечатление, че поръчваш а парите не блокират веднага? Тоест ако нямам пари в момента на картата а утре я заредя сутринта, става ли така?
Продавач в случая е пак спортсдайрект, така че едва ли ще имаш успех. Те веднага си дърпат парите и изпращат поръчаното,това е опит с моите поръчки до момента.

# 734
  • Мнения: 1 889
Здравейте, искам да поръчам едни якета, които ми отказаха директсно от спортса, и искам през амазон, но първо имам пари само в обикновена маестро карта и второ имам ли панс дрехи на ук адрес от спортса да ми ги доставят?
Четох и останах с впечатление, че поръчваш а парите не блокират веднага? Тоест ако нямам пари в момента на картата а утре я заредя сутринта, става ли така?
Нямаш никакъв проблем поръчки от Спортса да ти ги доставят на ЮК адрес! Парите обаче си ги теглят веднага.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт