Няма такова чудо- акне по лицето

  • 10 175
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 140
Neshto drugo,koeto bih iskala da vi preporacham e sporta. Moje bi povecheto ot vas nqma da me vzemat naseriozno ili shte vi prozvuchi  banalno,no sporta moje da zamesti vsi4ki maski za lice,koito imate na toaletkata si i ne na posledno mqsto saunata. Ne znam kak e v Bulgaria,poneje v Bg ne sam hodila na fitnes,no tuk kadeto jiveq ima mnogo studia,koito sa samo za jeni i te razpolagat sas sauni i parni bani,koito ne se zaplashtat dopalnitelno. Za tova razbira se 4ovek trqbva da se prebori sas marzela si i s vechnite izvinenia,4e nqma vreme. Sled edna hubava kardio trenirovka,voda i malko sauna,kojata izglejda glatka i 4ista. Dori mimi4eskite bra4ki po 4eloto mi se poopanaha.

Spiram sas pisaneto,predi da sam vi dosadila. Jelaia vi uspeh i veseli praznici.   bouquet

# 16
  • Враца
  • Мнения: 458
Защо не си направиш изследване за стафилококва инфекция.Сестра уж имаше тежко акне,ходеше постоянно на козметик , купуваше си всякаква козметика и нищо,имаше ужасни пъпки по лицето.В последствие си направи това изследване и се оказа стафилококова инфекция и за 1 месец с антибиотик се изчисти.Сега няма и една пъпка.

# 17
  • Мнения: 817
Купи си сапунче на милва против акне
http://apteka.framar.bg/30023351/%D1%81%D0%B0%D0%BF%D1%83%D0%BD- … %B0#axzz1gQQ6PJiw

също така и крем Витасин
http://apteka.framar.bg/11000344/%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B2 … %BD#axzz1gQQ6PJiw

Мий лицето сутрин и вечер със сапуна,после намазвай с крема и след месец и нещо пак пиши.
И да знаеш,че пия Джони черен етикет Wink
Не бъди скептична относно това че са евтини.Сама каза.Ползвала си скъпа козметика.Опитай това сега.Няма да ти навреди.Със сигурност ще ти помогне.
 Hug Hug
Къде ги продават тези продукти(освен интернет)

# 18
  • Мнения: 120
Аз съм горе-долу в същото положение. Мазала съм се с какво ли не.
Единствено съм се повлиява в периода, когато взимах противозачатъчни, но след като ги спрях, стана същото положение. Мисля да пробвам този сапун и крема Витасин. А крема като консистенция мазен ли е, оставя ли някакъв филм, може ли да се ползва всеки ден?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
здравейте, искам да вмъкна за крема Витасин,  аз го ползвам, но за други неща, Доста е мазен като мас си е и така го докарва на миризма, има страхотен ефект върху изгорено и ранички, На мен лично като лечение за пъпки не ми помогна даже ми образуваше черни точки. Но си ми остава любимо мазило спасило ме е доста пъти в кризисни моменти и продължава да го прави години наред не оставам без него. Според мен ако ще го пробвате за лечение най- добре вечер като аз слагах само върху проблемните места по повечко и така стоях и преди лягане попивах от продукта.

Общи условия

Активация на акаунт