Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са новините за щъркелите във форума?
Какви са мненията за храненето на бебетата с НАН (на Нестле) и други алтернативи?
Какви са препоръките за увеличаване на кърмата и какви са опитът на майките в този контекст?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са новините за щъркелите във форума?
-
Какви са мненията за храненето на бебетата с НАН (на Нестле) и други алтернативи?
Форумът включва различни мнения относно храненето на бебетата с НАН (на Нестле) и други алтернативи. Някои участници отбелязват запичане и прекомерен растеж на главите при употреба на НАН. Други препоръчват продуктите на Милупа, като подчертават значението на майчината кърма за имунната система на бебето.
-
Какви са препоръките за увеличаване на кърмата и какви са опитът на майките в този контекст?
-
Какви са преживяванията на майките в борбата с болести преди раждането?
-
Как да се справя с проблеми с преноса и коликите при бебето?
опитай да се успокоиш, това сега е най-важното!!! Пък вие ще се оправите, сигурна съм, това са моментни състояния, всички минаваме през такива

той доктора му каза къде да стои, ама него не го свърташе - ту влиза, ту излиза... Такаче какво е видял ...

Виждам, че си имаме много нови бебенца, ако знаете колко се радвам за всяка от вас
Да са ви живи и здрави рожбичките и да имат прекрасно и безгрижно детство. 

Честито на всички, няма да изброявам, за да не пропусна някой
За да не се повтарям ще кажа само, че изживях голям стрес, но все пак намерихме док, който да се ангажира с мен - преносващата родилка 
И ме оставиха сама 
но видя само мен, защото беба я бяха взели неонатолозите за прегледи
... Имам някакъв смътен спомен - някой ми беше казал, че съвсем малки бебета, ако карат варицела, не си създавали имунитет..../дано са "глупости" това!/ Иначе аз и баткото сме я карали....