Ква е тая мъгла, бре?

  • 13 564
  • 191
  •   1
Отговори
# 60
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Мръндарина явно е при нас. Ни мъгла , ни нищо. Фръц.

Ма те тукашните не са селяни, мда. Те са потомци на тракийските царе. Като минимум.

# 61
  • Мнения: 76
Мъгла... елате да видите в Ямбол какви мъгли падат... Mr. Green Таз година някакво изключение , няма мъгла. Днес имаше до към обяд, но си е направо смешна мъглица в сравнение с други години. Иначе, ако минеш през циг. махала то не е мъгла, не е пушек и дим.  Mr. Green Излизаш от там опушен мангал.  Laughing

# 62
  • Мнения: 3 736
Какво сега, ще си мерим мъглите, чия най-гъста ли?  hahaha Най-гъстата, която аз помня, беше лятото на 96-та, ама със сигурност не може да се класира в първата десятка за гъсти мъгли.

# 63
  • Мнения: 76
А моята най-ужасяваща мъгла беше , когато 25 км. пропътувахме за един час по път без маркировка.  Stop Sick  Mr. Green Или тази, която като тръгнах да раждам, а мъжа ми за малко да пропусне завоя по пътя и да родя в гермята  Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 23 098
А, чудех се кой ще се сети за "Мъглата".
Mr. Green
Сетих се вчера, докато търсехме една къща за карнавални костюми из тъмните дебри на София. Така хубаво и гъсто се стелеше мъглата, че нямаше как да не направя асоциация с новелата на Кинг. Всъщност в Дружба 1, където живеем, мъглите са нещо обичайно.

# 65
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
За тия дни няколко пъти вече има мъгла сутрин в Търново.Днес пак така беше.Не е за първи път по това време да има гъсти мъгли. На мен не ми пречи.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Вещи,  нищо не е 25км за час. Друго си е час и половина за да минем 16 км и то по маркиран и разделен с мантинела път. Добре че настигнахме по едно време междуградския автобус, та карахме по неговите задни фарове.

# 67
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 100
ужасяващо и потресаващо  - две теми, а толкова много стрес фактори
лоши, лоши селяни + смръдта
но нищо не може да се сравини със сърцетупа, докаран ми от баба Вихронрав в коледни одежди  Crazy

# 68
  • Мнения: 2 401
Хич не ми обяснявайте как всяка година било така.  Макар, че за тези, които не виждат по-далеч от гагите си е разбираемо да е така.
Ама аз, дето по здравословни причини, пък и убеждения гледам да гледам надалеч, че и драпам всеки ден от единия край на Сф до другия, твърдя, че не съм виждала такова нещо в София.

# 69
  • Мнения: 112
  Е, какво сте се затюхкали, мъгла като мъгла.В Русе втори ден е така, особено около водоемите  и извън града.Но така е всяка година.Да, много е гадно и създава неудобства, но...Минзухар, наздраве! И аз шофирам през това, а да не ти казвам, че все по тъмно, когато е най-зле.

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 20:55 от Lei@

# 70
  • София
  • Мнения: 12 221
Хич не ми обяснявайте как всяка година било така.  Макар, че за тези, които не виждат по-далеч от гагите си е разбираемо да е така.
Ама аз, дето по здравословни причини, пък и убеждения гледам да гледам надалеч, че и драпам всеки ден от единия край на Сф до другия, твърдя, че не съм виждала такова нещо в София.
Ти па са, що ни обиждаш? Възможно е при педишните мъгли да си била заета с друго и да не си обърнала внимание. Имало и далеч по- гадни мъгли, които са ме засягали лично, когато ходех на работа в 4 сутринта или при отменени полети. Понякога е нужен контекст, за да запомниш такива неща. Но не те убеждавам, ако имаш нужда мисли, че е чудо невиждано.   bouquet

# 71
  • Мнения: 122
Не зная кой е виновника за днешната варненска, ужасна мъгла (вероятно Мръндарина Thinking), но аз три пъти успях да се загубя, докато се прибера ooooh!

# 72
  • Мнения: 6
И във форума падна мъгла...

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 6 599
Опасно е за шофиране.
Утре пътува моята племенница и много се притеснявам.
Детето отива на кастинг и трябва с групичката си да преминат прохода Бс-Вн.
Минзухар е права,гадна си е тази мъгла!

# 74
  • Мнения: 2 401
Знаех си аз, че само шоферка може да ме разбере.  Simple Smile Вчера съвсем сериозно мислех да зарежа колето и да хвана  градския.  Караш с 12-тина км/ч залепена за предното стъкло и се молиш да не ти рипне некой на пътя.

Общи условия

Активация на акаунт