Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 144

  • 35 528
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 6 503
РинкаHug сега отново ще си гледам вечерната разходка Wink, много ми харесаха в това видео.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 195
Ринка, Hug

Направиха ми  впечатление няколко неща. И те не са свързани с това какво ни казва езикът на тялото за отношенията на Т. и О. Е, няма я играта на щастливо влюбени. И слава богу! Както в едно интервю В.Кънев казва, че е страхотна атестация за играта на един актьор да чуе - той не играе!
 Но исках друго да си кажа: 1.на награждаването подпухналото й лице явно е било моментно състояние Grinning; 2. движи се много леко и грациозно - а ние се бъзикахме и критикувахме танцовата стъпка  на Гюлназ Naughty 3. изглежда добре, дано е така Praynig 4. Все са в тон и стил - Т. да не се е захванала с дизайна newsm78 Само да не й хареса ooooh! Joy Joy Joy
А къде ли са торбите, нали Т.си го развежда из моловете и го ползва за шерп newsm78 hahaha hahaha hahaha

Хубав ден!

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 12:07 от Bagi

# 17
  • Мнения: 10 240

Нашият Мурат заобиколен от ангелчета, елхички...

Ще чакаме инфо за проявата на Джансел утре от 14.30 часа!


Söyleşiyi Uludağ Üniversitesi Sinema Topluluğu, Üniversitenin en büyük salonu olan Mete Cengiz Kültür Merkezi Büyük salon'da düzenleniyor. Dışarıdan gelenler kişiler, salon kapasitesince alınacak. Salon kapasitesi 800 kişidir.Salon kapasitesince gelen herkes kabul edilmeye çalışılacak.Söyleşi 14.30 da başlayacak ama saat 13.00'dan itibaren Sinema Topluluğundaki görevli arkadaşlar Kültür Merkezi girişinde gelenleri karşılayacaktır.

Yer : Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi (BURSA)
SAAT : 14.30
Tarih : 15/12/2011

# 18
  • Мнения: 4 535
От печата:



Легендарната "Странстваща перла" или "Ла перегрина", принадлежала на американската актриса Елизабет Тейлър, бе продадена в Ню Йорк на търг от аукционна къща "Кристис" за 11,8 милиона долара и стана най-скъпата перла, продавана на търг, съобщи ИТАР-ТАСС.

Скъпоценният камък в крушовидна форма е около 55 карата и се слави като една от най-известните и исторически значими перли в света. Извадена била в Панамския залив в средата на 16 век от чернокож роб (който благодарени на това бил освободен) и става част от съкровищата на испанската корона.

Актьорът Ричард Бъртън, един от седемте съпрузи на Тейлър, я купува на търг през 1969 г. за 37 хиляди долара и я подарява на жена си за Свети Валентин, предава БТА. Вдъхновена от портрет на шотландската кралица Мария Стюарт Тейлър поръчва на бижутерите на "Картие" нов обков за перлата, украсен с рубини и перли.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=823684

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добър ден в новата тема  LaughingРинка чоооооок мерси ,получаваш веднага 100   love001 и няколко

  Laughing

И да се чукнем за новата тема и за тяхно здраве   Hug

# 20
# 21
  • Мнения: 4 535
Разгледах последните десет страници/ от 73 до 83/  от форума за Джансел в Дизито. Направи ми впечатление, че снимките на Мурат са най-много, и си направих труда да ги изброя. Ето какво се получи:

"Пленителката"  -104
"Спомни си любима" -32
"Лъжовна пролет" -5
CanTu -2
други на Джансел- 21
/ не съм броила аватари и подписи/

Време ми е да си взема лекарството Joy Joy Joy, или да си измия прозорците Wink

За Туба не ми трябва броене, на "окомер" печели "Аси" Grinning



Надявам се това да е изкуствен сняг, че както Туба е голичка, a пък Джансел/ Мурат все киха.. Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 13:18 от nadine1111

# 22
  • Русе
  • Мнения: 6 503
НадинPeace хубава статистика,  newsm78 но понякога данните са в друга посока / за успокоение на феновете на другите роли /, явно си правят и тематични разходки със снимки.  Joy Joy Joy
Има дни, в които търсиш нещо интересно за темата, която те вълнува, но точно тогава - не намираш, защото там наблягат на друго / дори откривам дразнещи и не съвсем добри колажи /.  Peace

За сметка на това  Wink, често повтарят колажите на Фунда.  Hug


# 23
  • Мнения: 4 535
НадинPeace хубава статистика,  newsm78 но понякога данните са в друга посока / за успокоение на феновете на другите роли /, явно си правят и тематични разходки със снимки.  Joy Joy Joy
Има дни, в които търсиш нещо интересно за темата, която те вълнува, но точно тогава - не намираш, защото там наблягат на друго / дори откривам дразнещи и не съвсем добри колажи /.  Peace

За сметка на това  Wink, често повтарят колажите на Фунда.  Hug




Цвети, права си.  PeaceАз и затова не правя никакви изводи. Само си броя, за терапия Joy Joy JoyНо си задавам въпроса, защо за десет страници, не срещнах нито една снимка на Джансел с Фахрието newsm78 Много бързо я забравиха Sad А Берен в момента си е връх в Турция и заради "Фатмагюл". Поне така казват моите туркини от фейса. Всички я гледат.

# 24
  • Мнения: 25
Привет, момичета! Hug

Страхотна атмосфера цари в темата, Hug като изключим някои опити да я развалят, ама какво да се прави, някои хора нямат оправия, че даже стават и все по-зле. Laughing

Благодаря на всички за новините, клипчетата и снимките. Hug   bouquet Туба изглежда прекрасно и на последните снимки, радвам се, че все по-често ги виждаме с Онур заедно и щастливи. Heart Eyes

Добре дошла на Маги Hug

# 25
  • Мнения: 9 993
Момичета  Hug
Появих се, но след малко пак изчезвам! Simple Smile
Изгледах клипчето няколко пъти и ми изглеждат влюбени, естествени и красиви!  Peace
Каквото и да е отношението ми към Онур бей (не ми е любимец  Embarassed), не мога да си кривя душата! Туба е щастлива с него и нека така да бъде!  Peace Още повече, че се уверих, че тази връзка датира доста отдавна и може би е било необходимо да се крият заради филма. Същото предполагам е и с връзката Джансел - Пънар, която е от минимум декември миналата година, когато ги видяхме заедно в мола.  Peace
Фенските фантазии са си за наша сметка!  hahaha hahaha hahaha
Който не може да ги преодолее има психичен проблем. Да не приемаш действителността и да живееш в света на мечтите, да си градиш въздушни кули и да живееш във филми е хубаво, но до известно време. Жал ми е за хората, които не могат да го осъзнаят!  Cry
Да пожелаем на Туба леко раждане!  Hug
Сега изчезвам отново, довечера пак! И не забравяйте, обичам ви!  Heart Eyes

# 26
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линкаnewsm10
Както винаги,  Peace много точно си го казала и аз  Wink мисля така.  Hug

ГалкаHug не те виждаме често тук в последно време.  Hug

...
Но си задавам въпроса, защо за десет страници, не срещнах нито една снимка на Джансел с Фахрието newsm78 Много бързо я забравиха Sad А Берен в момента си е връх в Турция и заради "Фатмагюл". Поне така казват моите туркини от фейса. Всички я гледат.

И аз забелязвам това, разглеждам отдавна темите на Джансел и Туба и ми прави впечатление, че от ЛП слагат предимно само негови снимки и много рядко заедно с партньорките му, а може би  newsm78 защото все пак бяха само 9 серии, та и материалът е по-малко.  Peace
Ама странното е, че и във Фейса са много, малко снимките,  newsm78 а имаше доста рекламни.  Peace
Освен това  Thinking май не само на мен  Wink повече ми допада другата актриса / Мерве /.  Peace


# 27
  • Мнения: 4 535



Нов клип с Хасрет и Левент от днес. Най ми хареса рекламата, която вървеше с него на български...
"5 години гаранция'  Joy Joy Joy

Излезе инфо, че от 15.15 часа, по Стар Тв ще повтарят" Лъжовна пролет' newsm78 Може би само за мен е новост.

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 16:01 от nadine1111

# 28
  • Мнения: 25
Цвети Hug да, напоследък нямам много свободно време и влизам по-рядко, но ходя на работа и уча за изпити / защото спах през семестъра Mr. Green/ боря се с магистратурата, дано не ме пребори. Joy След януари ще съм по-свободна и ще влизам по-често. Hug

# 29
  • Мнения: 4 535


Мисля си, че на Мурат са му липсвали игрите като дете, затова толкова открито се кефи на лудорията на Хасрет Grinning  Joy Милият, само мога да си го представя в ръцете на Несрин, когато от 5 годишна  глина, е ваяла "велик оджа".  Sad

Скрит текст:
Да ви кажа и аз за внука ми В. От три години ходи на английски и футбол. Обаче когато го приеха във вокалната група, дъщеря ми му даде три дни да мисли и да се откаже от едното занимание. За мой ужас, се отказа от футбола Cry Така след като не се сдобих със зет футболист, се простих и с мечтата за внук футболист Joy Joy Joy Ще се утешавам тази вечер с мача Бешекташ - Стоук сити, по турският Канал Д   

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 17:28 от nadine1111

Общи условия

Активация на акаунт