Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 26

  • 26 088
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Лигльото Брат ревеееееееееееее ..... абе, писна ми, половината в този филм са малоумни ....а ние най-вече , че ги гледаме Mr. Green Сега ще се пушне онзи Малоумник .....

# 676
  • Мнения: 0
Анне, надявам се, че 11 е последната част, по-вече не гледам нито минутка Naughty

# 677
  • Мнения: 0
Чакам Али да влезе да успокои Джемиле, ама не ....той стои до онази Гадинка ..... #Cussing out

# 678
  • Мнения: 36 790
''Не мога да се омъжи за човек çıkmazken една дума от устата си.''Turns''said Aylin не мога да се оженя за теб.''Bird каза.

На българо-турски....Сонер еказал Айлин не мога да се оженя за теб......

Лошо....много лошо.....

# 679
  • Мнения: 36 790
Чакам Али да влезе да успокои Джемиле, ама не ....той стои до онази Гадинка ..... #Cussing out
Къде да влезе да я успокои скъпа....Те всички са седнали и всички са като гръмнати, когато Сонер казва, че не може да се ожени за Айлин....Къде видя Али да е седнал до Каролин.... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 А защо си мислиш, че Али като баща на Айлин не е шокиран от това което чува....Ади сега и ти започваш с тези мъжа е длъжен да бъде перде...да не му пука.....А него кой ще го успокои....Той да не би да е от дърво....Извинявай, но се дразня от такива вметки.....

# 680
  • Мнения: 0
Ето, драмата стана пълна ....изгледах и края ..... Не съм видяла Али до Гадинката, но очаквах да влезе в стаята ...всъщност да, той се опита да помогне но ....тук всички са безсилни...

# 681
  • Мнения: 0
Гошкун Драмата  добре го е измислил .... започват драмите, истинските и при децата на Джемиле и Али. ooooh! До тук всичко ...май ще ни се стори лебедова песен ...в сравнение с тези последни кадри .... Ох, много тежка серия и като нямаме преводи ....

# 682
  • Мнения: 36 790
Ето, драмата стана пълна ....изгледах и края ..... Не съм видяла Али до Гадинката, но очаквах да влезе в стаята ...всъщност да, той се опита да помогне но ....тук всички са безсилни...
Това вече е друго.....
Ох като видях Айлин хванала баща си под ръка....Той как нежно си я целуна и сякаш я даде на Сонер там на стъпалата.....Много вълнуващо ми подейства този момент...А Али бей...супер  Peace Хубавеца ми мамин той  Hug Hug Hug Hug Hug

# 683
  • Мнения: 0
''Не мога да се омъжи за човек çıkmazken една дума от устата си.''Turns''said Aylin не мога да се оженя за теб.''Bird каза.

На българо-турски....Сонер еказал Айлин не мога да се оженя за теб......

Лошо....много лошо.....
Анне, ти да не учиш тайно турски newsm78 newsm78 newsm78 Превеждаш съвсем точно  Joy Joy Joy Joy Не зная дали да се смея или да плача  Thinking

# 684
  • Мнения: 36 790
Гошкун Драмата  добре го е измислил .... започват драмите, истинските и при децата на Джемиле и Али. ooooh! До тук всичко ...май ще ни се стори лебедова песен ...в сравнение с тези последни кадри .... Ох, много тежка серия и като нямаме преводи ....
Да и аз така мисля....Джемиле и Али май си създаваха проблеми ей така....едва ли не от нямане какво да правят....Тук започват драмите и трагедиите....Знаеш ли, няма по-голяма болка от това децата ти да са нещастни - без значение за майка или баща......

# 685
  • Мнения: 0
Виж ...Ане, аз заради твоя мамин хубавец  тази вечер почти ...посивях  Naughty Или се разбери с него да оправя тези бъркотии или ....незнам Naughty

# 686
  • Мнения: 36 790
''Не мога да се омъжи за човек çıkmazken една дума от устата си.''Turns''said Aylin не мога да се оженя за теб.''Bird каза.

На българо-турски....Сонер еказал Айлин не мога да се оженя за теб......

Лошо....много лошо.....
Анне, ти да не учиш тайно турски newsm78 newsm78 newsm78 Превеждаш съвсем точно  Joy Joy Joy Joy Не зная дали да се смея или да плача  Thinking
За какво да плачеш скапа....за превода ли....Нищо не съм превеждала....Транслатора каквото е превел....

# 687
  • Мнения: 36 790
Виж ...Ане, аз заради твоя мамин хубавец  тази вечер почти ...посивях  Naughty Или се разбери с него да оправя тези бъркотии или ....незнам Naughty
Нищо не може да опрами мамин той хубав....Най-много да ги набие, кандидат зетьовете, че белким вземат от дума......
И аз като Нериманката да попитам....Ти видя ли Хакан на сватбата, защото аз не го видях.... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 688
  • Мнения: 0
Гошкун Драмата  добре го е измислил .... започват драмите, истинските и при децата на Джемиле и Али. ooooh! До тук всичко ...май ще ни се стори лебедова песен ...в сравнение с тези последни кадри .... Ох, много тежка серия и като нямаме преводи ....
Да и аз така мисля....Джемиле и Али май си създаваха проблеми ей така....едва ли не от нямане какво да правят....Тук започват драмите и трагедиите....Знаеш ли, няма по-голяма болка от това децата ти да са нещастни - без значение за майка или баща......
Даааааааааааааа, сигурно е така Thinking Не бих искала да изпитам подобна болка.... Али много нежен с момиченцето си .... И сега какво следва newsm78

# 689
  • Мнения: 36 790
Кралицата е зачезнала...Неяма я никаква....ни "ду" ни "ху"......Аз тайно се надявах, че нейният Али ще си почине от дългият път във Варна и утре ще заминат, ама йок.....Сега наистина аз трябва да пускам темата, но май нищо не запомних от инструкциите... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт