Оранжева коса и дилемите, свързани с нея

  • 16 719
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Допреди  2 месеца бях точно рижа, но ярко,морковено.  С бяла кожа и светли очи съм. Не е чак толкова претенциозен  цвета. Носих си и розово и др. ярки  цветове, зависи от  нюанса,не толкова гамата.  Все пак това е боя, винаги може да смениш цвета ако не ти допадне  Hug . Но лична аз пак бих се боядисала така, но сега съм блонди  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 071
Все пак това е боя, винаги може да смениш цвета ако не ти допадне 

Благодаря, gold laydi ! И аз съм на това мнение, че винаги може да се промени цветът. Но има някои аргументи в темата, които наклоняват везните към някакъв друг цвят. Но се чудя още какъв  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 629
Аз примерно харесвам комбинацията на светли очи с кестеняво ама много тъмно.

# 18
  • Мнения: 561
хубава комбинация е наистина Даиче,нещо като на аватара ти.

# 19
  • Мнения: 28
Gold Laydi, би ми казала с каква боя си се боядисвала. Аз също искам да постигна морковено наситено оранжев цвят. Благодаря предварително!   bouquet

# 20
  • Мнения: 561
Alfaparf имат хубав морковено оранжев цвят.

# 21
  • Мнения: 172
До днес бях с оранжева коса/3 месеца/... Не издържах повече. Ужасно трудно се поддържа /поне според моите представи/ Била съм всички възможни цветове, но това е най- неприятно изглеждащия цвят след 3-4 измивания  Crazy Бозяно- рижо ми ставаше. Иначе така да се харесвам с него /нищо че ме състаряваше с поне 10години  Mr. Green/

Общи условия

Активация на акаунт