Сирене - откога и в каква форма

  • 3 307
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
А има ли значение какво е сиренето?Смисъл от какво мляко?

Да. Започва се с краве сирене, ако детето е пило до момента АМ на основата на краве мляко и не е показало реакция.
Ако бебето до момента е било само на кърма, може и с козе сирене да се стартира.

# 16
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Aз започнах и двата пъти с козе, просто защото в къщи такова ядем.

# 17
  • Мнения: 15 379
И ние ядем предимно козе, но захраних с краве. Белтъкът е съвсем различен от кравешкият и това е презумцията при деца, които са хранени с формула или са дохранвани с мляко на основата на краве мляко.

# 18
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Признавам, че със сиренето подходих малко по инерция, не се замислих. Иначе и двамата са кърмени.

# 19
  • Мнения: 1 610
след 7-мия месец, обезсолено краве сирене.
Разнообразявайте менюто на детето. Като порасне само ще направи избора си. Не го подвеждайте според вашия вкус. Попарата е любима за някой деца.

за застройката на супите.
Застройка може да се направи и без яйце.
мляко и брашно - супата е много по лека ...напоследък децата ми я харесват повече от яйчената застройка.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
аз бих дала към 10 месец.
попара, зеленчуково всякакво пюре е подходящо със сирене, спанак също...
може да пробваш и чисто да дадеш малко. може и със зърнени - елда, овесени или други ядки ако даваш.

# 21
  • Мнения: 158
Благодаря ви за помощта!   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 897

Разнообразявайте менюто на детето. Като порасне само ще направи избора си. Не го подвеждайте според вашия вкус. Попарата е любима за някой деца.
И аз съм на това мнение,не виждам защо да не давам попара пр.ако аз не обичам Rolling Eyes,моето дете обича попара и аз му давам,естествено ако не му се нравеше,нямаше да го насилвам.

# 23
  • Мнения: 181
Сирене на сина ми започнах да давам,когато започнах да му давам и попара.Мисля,че е било към 8-мия месец.Слагах в попарата домашно,обезсолено сирене и то по много малко. PeaceПо-нататък слагах и в кус-кус,в някои зеленчукови пюрета съм слагала,ама не помня вече в кои Crazy

# 24
  • Мнения: 556
Сиренето започнах към 8м. Давах попара, но и в зеленчуковото пюре слагах. По-късно и юфка със сирене му беше любима. Сега не близва сирене  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 181
Сиренето започнах към 8м. Давах попара, но и в зеленчуковото пюре слагах. По-късно и юфка със сирене му беше любима. Сега не близва сирене  Rolling Eyes

И при нас е така ooooh!Вече се чудя в каква форма да му го предлагам,само и само да яде...То не беше с баница,то не беше на филийки,ама напоследък и тези неща ги отказва Confused

# 26
  • Мнения: 138
сирене въведох около 8 м. и половина. Отначало давах за закуска с кус-кус с киноа и лимец, после с паста от лимец. Сега давам с попара с вода и засега това на моя син му е любимата храна  Rolling Eyes вчера след обяд отказваше всякакви каши и пюрета и яде пак попара (освен за закуска)  Crazy

а аз да ви питам овчето сирене подходящо ли е за кърмени бебета, които никога не са яли АМ?

# 27
  • Мнения: 65

Разнообразявайте менюто на детето. Като порасне само ще направи избора си. Не го подвеждайте според вашия вкус. Попарата е любима за някой деца.
И аз съм на това мнение,не виждам защо да не давам попара пр.ако аз не обичам Rolling Eyes,моето дете обича попара и аз му давам,естествено ако не му се нравеше,нямаше да го насилвам.
Трябва да даваме на децата си това, което те обичат да ядат, а не това, което на нас ни харесва! Напълно подкрепям вашето мнение!

# 28
  • Мнения: 15 379
а аз да ви питам овчето сирене подходящо ли е за кърмени бебета, които никога не са яли АМ?

Да, но по-добре козе сирене.

# 29
  • Мнения: 134
Слагам по малко сирене в попарата сутрин. През няколко дни слагам и в зеленчуковото пюре.

Общи условия

Активация на акаунт