Най-секси актьор на 2011 за съфорумките

  • 10 466
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493

Даниел Радклиф.... Зак Ефрон.....  Mr. Green И кой,по дяволите, е Шия Лебьоф?  Thinking
Както и да е... може поне да сложиш опция "Друг". Peace

Присъединявам се.

Аз знам кой е Шия Лебьоф, но моля за инфо какво аджеба е направил точно през тази година, та да присъства?

ЕТА: Упс,  този ми въпрос междувременно е получил отговор... Благодаря за просветлението. Нямаше и да се сетя, щото "Трансформърс" не са ми много в кръвната група Wink


Освен това има възрастова дискриминация  Mr. Green - защо например го няма Клуни, като той е най-споменаваното име в бранша от септември месец насам?! И ще е най-споменаваното чак до март догодина... Или като "чукна" 50 и вече не е секси  Whistling

# 16
  • Мнения: 1 536
Аз си го  харесвам ето този мачо

# 17
  • Мнения: 1 558


Освен това има възрастова дискриминация  Mr. Green - защо например го няма Клуни, като той е най-споменаваното име в бранша от септември месец насам?! И ще е най-споменаваното чак до март догодина... Или като "чукна" 50 и вече не е секси  Whistling

За к'во ти е Клуни,важното е,че го има Къванч. Нали все с "К" започва.... hahaha

# 18
  • Мнения: 3 736
Трайкова, днес летиш със задното на метлата напред.  hahaha hahaha hahaha

Аз гласувах неизненадващо, но съм изумена, че Дамянките още не са дошли. Срамота! Отивам да им кажа.

# 19
  • Мнения: 69
Гласувах за Орландо Блум  newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 66
Алекс О' Лафлин

# 21
  • Мнения: 1 558
Трайкова, днес летиш със задното на метлата напред.  hahaha hahaha hahaha

Тц,вече летя с прахосмукачка,за да съм по-фешън... Crazy

# 22
  • Мнения: 3 736
Ааа, затовеа ли си с турбоскорост.  Mr. Green

Липсват мъже от каста на Здрач, не е честно само Кълънови да са отразени в анкетата!  Naughty

# 23
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Бе, само две опции, малко са ми.... Rolling Eyes
Направо се разкъсвам на 5 - 6 места да гласувам.

# 24
  • Мнения: 52
Ок правя компромис стават 3 опции ама това ще да е,изтрите си старите гласове и въведете каквото искате нови 3.добре хайде да няма само Кълън предложете други от Здрач

# 25
  • Мнения: 52
Не нестава излъгах бездаискам немога да променя броя на гласовете, но мога да добавя още някой слагам опция който иска да си промени вота да си изтрие сегашния да гласува пак

# 26
  • Мнения: 1 558
Ааа, затовеа ли си с турбоскорост.  Mr. Green

Липсват мъже от каста на Здрач, не е честно само Кълънови да са отразени в анкетата!  Naughty

Престани ненаситнице! Кълънови - Кълънови,все е нещо. От Кръвта няма ни един...  Whistling

# 27
  • Мнения: 52
абе много малко женско гласува , няма ли в анкетата един мъж поне да ви хваща окото мен лично на доста бих им хванала...мишката да гласувам за тях

# 28
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Добър вечер  Grinning
Може ли да помоля, ако не е късно, разбира се, да включите в анкетата и Джаред Падалеки и Дженсън Екълс. За незапознатите пускам тежката артилерия  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 736
Почна се, почна се!  smile3532

Чармд, дупе да ти е яко! Не ми се връзвай, за фенската маса Кълънови стигат, че и остават.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт