Най-секси актьор на 2011 за съфорумките

  • 10 471
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 736
Толерантни сме, пък Crossing Arms . 'Ай покажи ти толерантност като ми дадеш 30% от Мечо в британската тема. А сИга де Mr. Green ? После може да поискам парче от на Рик 'винкела' hahaha . Шми огънете багажничето за нула време, пък то неземно 'убаво, за грях направено.

PS. Дианчееее, рожбо, повечето доказателства са манипи Joy Joy Joy .

Че аз кога съм казвала, че съм толерантна?  Mr. Green А от Мечо 100% давам, договор съм направила, образец, сичкото му.  hahaha

Колко гласа бяха, три ли? С удоволствие ще подкрепя момчетата, така по братски, ходили сме на акции заедно, все пак.  Mr. Green Пък и ми писна от Бътлър, ей!

lili0909, а ако имаше само един глас, за кого щеше да го дадеш, а? А да видим ся.  Laughing

Мечо води с подгласник Блатечки!   Joy Joy Joy как ме е яд, че трябва да изчезвам. До утре!

# 46
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 376


lili0909, а ако имаше само един глас, за кого щеше да го дадеш, а? А да видим ся.  Laughing



Аз знам. Или поне така си мисля. Да каже, да каже! И на мен ми е любопитно  Laughing

# 47
  • Мнения: 289
Ама защо Скарсгард отсъства наистина?! Даниъл Радклиф е там, а той не ... сириъсли?! Абе, я ги задраскайте всичките най-хубаво и си го пишете Алекс №1  Joy

# 48
  • Мнения: 6 493
И на кого му е секси тоя мазник Шия Лебюф,а липсват Александър Скарсгард или пък Пол Уйесли......,а сетих се и за Раян Куентън  Wink

# 49
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
добре, КАК МОЖЕ Дженсън да не присъства  ooooh!
възмУтена и Огорчена съм, иначе гласувах за Гослинг, но си пазя другия глас, мола поправете се  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 78
Забавна тема   Wink
Съюзът на Здрач и Стъклен Дом срещу всички останали.  Joy

От мен глас за Алекс О'Лафлин и Падалеки, подари липсата на Дженсън Екълс.  Mr. Green

А Брадли Купър - Sexiest Man Alive 2011, завалийката без вот...

# 51
  • Мнения: 289
Брадли Купър пък кой знае на кой е бутнал милион да го изберат за Sexiest Man Alive 2011 - на мен ми прилича на щастливо, усмихнато, синеоко кученце  Joy

Малко така недостъпност в излъчването трябва да има най-секси мъжът, разбираш ли  Laughing

# 52
  • Мнения: 1 163
Моят вот:


# 53
  • Мнения: 6 390
Толерантни сме, пък Crossing Arms . 'Ай покажи ти толерантност като ми дадеш 30% от Мечо в британската тема. А сИга де Mr. Green ? После може да поискам парче от на Рик 'винкела' hahaha . Шми огънете багажничето за нула време, пък то неземно 'убаво, за грях направено.
Че аз кога съм казвала, че съм толерантна?  Mr. Green А от Мечо 100% давам, договор съм направила, образец, сичкото му.  hahaha
A аз кога съм намеквала, че си Mr. Green ? Готова съм за прехвърлянето на едноличната собственост, обхващаща правата на притежание, стопанисване и разпореждане, върху о, Робърт Hug , ОООО, Патисън Heart Eyes , обекта на желанието ми " eat " . Щрак!

# 54
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 416
A къде е Екълс?! Дженсън Екълс?...Тъкмо влязох на скорост да гласувам и... Shocked

# 55
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 376
 Joy Joy
Е сега и Златото ще почне да мръня за него  Laughing

# 56
  • Мнения: 2 040
Псилютно си права, Галче, душицо!  Hug Къде е Дженсън? Отказвам да гласувам докато не се появи като опция!  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 52
Аиде и после да не чувам , че съм лоша  Mr. Green добавих го дами.сега за услуга ми кажете на Робърт ли викате мечо и защо...и така и так асте заговорили за отстъпеане дайте ми някой пръсче или мигла  Laughing
Включвайте се с повече снимков матриал , да поизплакенм очи Rolling Eyes
ето от мен

# 58
  • Мнения: 1 334
Честно не ви разбирам какво му намирате на тоя Робърт,а ма вкусове всякакви. Изумена съм, че най-секси мъжа на света го няма - Страсгарт! А Дженсън? Тоя Ефрон е Sick

# 59
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Е, цЕлата британска тема е тука, така, че не може да минете без мен.

Първо, аз не'а да гласувам, щото е обидно разкошния ми Гослинг да стои до Каванч Който-и-да-е тоя  Татлъту... ъъъ, басиму и името.
Второ, да, Пуц е дала 100% от Мечо Пуцевски, при определените условия, разбира се.
Трето - няма.  Mr. Green
Поправка, има трето - Скарсгард хич не е най-секси мъжа на света, с уважение към Трайкича.
Всъщност, изобщо не е секси.

Казах.  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт