Най-секси актьор на 2011 за съфорумките

  • 10 479
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 390
Ей, 'начи, веднага да ги съблечеш и покажеш в акция. По навик Whistling , а, Мило?

# 31
  • Мнения: 0
Нашите момчета не могат да се мерят с някакви блещукащи вампири. Confused
Доказателство 1
Доказателство 2
Доказателство 3
Доказателство 4
Доказателство5
Доказателство 6
Доказателство 7

Мисля, че момчетата сами говорят за себе си.

# 32
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аууу, каква весела тема Joy
ГласувАх Mr. Green

# 33
  • Мнения: 52
Добавих още един избранник , ама моля ви се недейте обижада вампчетата от Здрач светещи ..блещукащи готини са.а извън филма не сияят и са хот сладури.

# 34
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383

Беше неизбежно  Joy


Ей, 'начи, веднага да ги съблечеш и покажеш в акция. По навик Whistling , а, Мило?

Навикът  Whistling Whistling втора природа. Мислех да не ги разголвам - за мен колкото по-облечени, толкова по-секси, щото има повече за събличане, но за необсебените си трябва стръв.

# 35
  • Мнения: 3 736
Джерард Бътлър?!? За мен това е края, резултатът от анкетата е ясен. Огромна грешка! Не трябваше да се включва този мъж в надпреварата.  hahaha

Чакам схватка Здрач-Свръхестествено, ето това си заслужава гледането. Свиркайте като започнете. Mr. Green

# 36
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
ахаххахахха, Пуци, Джерито те преследва анкетно hahaha

# 37
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383

Чакам схватка Здрач-Свръхестествено, ето това си заслужава гледането. Свиркайте като започнете. Mr. Green

Няма бе, ние сме толерантни  Mr. Green

_Charmed_ , благодаря за корекцията. С риск да стана нахална - Джаред си върви с Дженсън, където единия, там и другия, да те замоля и за него  Rolling Eyes  Laughing

# 38
  • Мнения: 3 736
Стига де, не ми спихвай мечтите. Толерантни сте за пред хора, знам аз.  Mr. Green Накрая ще лъсне истината, не може в едно сърце да има поравно, повтарям поравно място и за Едьо, и за Дийн.  hahaha Ей, че смешен ден днес.

# 39
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Така е  Tired Мен Сам ме освободи от РОБство.

# 40
  • Мнения: 6 390
Толерантни сме, пък Crossing Arms . 'Ай покажи ти толерантност като ми дадеш 30% от Мечо в британската тема. А сИга де Mr. Green ? После може да поискам парче от на Рик 'винкела' hahaha . Шми огънете багажничето за нула време, пък то неземно 'убаво, за грях направено.

PS. Дианчееее, рожбо, повечето доказателства са манипи Joy Joy Joy .

# 41
  • Мнения: 3
Направо сме си толерантни  Grinning  Ей ме на - свръхестествено - здрачна  Grinning Мда, имаше такава тенденция на отРобване. Напълно подкрепям допълването на анкетата. Импалке, въх какъв завиден апетит  Grinning

 

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 19:44 от lili0909

# 42
  • Мнения: 130
Е,хубава работа сега.... Как може тема за секси мъже,а да го  няма Скарсгард????? Обявявам стачка! Crossing Arms
Поддържам Трайкова в протеста и !
П.П. Трайкова, изгледа ли шведския "Hundtricket - The Movie / The Dog Trick (2002)?

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Яяяяяя, че яка темичка  Party
Гласувах  Sunglasses

Гледам, че Робърт Патинсън води за момента... с риск да ме разкъсате, само аз ли не виждам нищо секси в него  Rolling Eyes

# 44
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Омешахме се, та се каращисахме  Joy Сега е момента да припомня на британките за подкрепата, дето им оказахме на предишния цирк. Ако им артисва някой глас  Whistling

Люс, то на Импалка апетита - ясен, ама тя може да се похвали и с добра вместимост

Общи условия

Активация на акаунт