Кенгуру-откога?

  • 1 046
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
първо да си държи само главичката  Wink и отначало не за дълго време, да не натоварвате гръбчето...
ние много го ползвахме но някъде след трети четвърти месец чак  Crazy

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Слагай я след 2 месец ! Полезно е, каза ми го ортопед, заради тазобедрените стави !!!
Именно, това имеше предвид. Другото, което ми препоръча беше да и слагам вечер по два памперса един в/у друг, пак заради ставите, да и се разкрачват краченцата повече.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз започнах да го слагам откакто стана на 2 месеца, но много ми беше неудобно и тежко, та незнам дали му се субират и 5 пъти в кенгуро Rolling Eyes

# 18
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
 Ние се носим в кенгуру от 3 месец,но гледа напред,обратно не иска.Важното е да си държи главата стабилно,имаче можеш да ползваш слинг,детенце да е легнало.Ортопеда и на нас ни каза,че кенгуруто е полезно за ставите,а проходилките са вредни.

# 19
  • Мнения: 4 668
В магазин " PREMAMAN " имат кенгуро , което е подходящо от първия месец , с твърда подложка за главичката. Хубаво е и струва само 53 лв. Малкия го носех с такова , много съм доволна .

# 20
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз слагах сина си от както стана на 1м. и половина. До 6 месец го ползвахме нон стоп, той предпочиташе кенгуруто пред количката. Нашето беше на Чико, много съм доволна от него. Беше с подпора за главичката и затова го слагахме от толкова малък в него.

Общи условия

Активация на акаунт