Искате ли да ви прегръщат сутрин

  • 8 214
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 547
Нееееееееееееееееееееееееее!

# 16
  • Мнения: 4 651
Да искам и да  smile3521, обаче имам поспалив мъж и рядко остава време.
Можеш да поплачеш на мойто рамо, виртуално де  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 10 547
А първо миете ли си зъбите или направо правите секс още гуреливи? Сега да не ми скочите? Аз съм крайно гнуслива, даже и към себе си имам сходни чувства.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 114
А първо миете ли си зъбите или направо правите секс още гуреливи? Сега да не ми скочите? Аз съм крайно гнуслива, даже и към себе си имам сходни чувства.
А, точно го каза. Не мога да понасям сутрешен дъх-нито неговия,нито моя!

# 19
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Веднага след ставане - абсурд! Naughty Аз самата се чувствам сънена, рошава и..а, бе не ми е комфортно. Naughty Той се измъква по терлици - прави кафе, аз го надушвам, бързо през банята, горещо и ароматно кафе за двамата и после.... се награбваме - където дойде. Mr. Green
Няма нищо по-хубаво от сексстарт за деня!

Е, не ни се получава всеки ден, ама често! Peace


А, Касита вече е потвърдила!

# 20
  • Мнения: 904
Даже и така нема да ме откажеш от сутрешния секс hahaha как пък ти идва на ума сутрин за това да мислиш ooooh!, дали си гурелива, майко жива да не бях ooooh! smile3532.

# 21
  • Мнения: 4 651
А първо миете ли си зъбите или направо правите секс още гуреливи? Сега да не ми скочите? Аз съм крайно гнуслива, даже и към себе си имам сходни чувства.
Ти уби романтиката в зародиш Simple Smile. Не че искам да ти засилвам манията, но дори и с измити зъби обменяте достатъчно количество бактерии, които след порядъчно дълго съжителство и без това са от еднакви щамове  Mr. Green. По- добре си махайте зъбния камък синхронно, по- спокойна ще си.

# 22
  • Мнения: 10 547
Даже и така нема да ме откажеш от сутрешния секс hahaha как пък ти идва на ума сутрин за това да мислиш ooooh!, дали си гурелива, майко жива да не бях ooooh!.

Но си жива и не правиш секс с мен. И аз майко мила, да съм жива и здрава, първо това гледам сутрин- да се изкъпя, да си измия зъбите. Приоритети, к`во да праиш, различни сме.

 f(x), не бактериите ме притесняват. Но да, аз не съм романтичка и никога не съм била.

# 23
  • Мнения: 4 651
Даже и така нема да ме откажеш от сутрешния секс hahaha как пък ти идва на ума сутрин за това да мислиш ooooh!, дали си гурелива, майко жива да не бях ooooh!.

Но си жива и не правиш секс с мен. И аз майко мила, да съм жива и здрава, първо това гледам сутрин- да се изкъпя, да си измия зъбите. Приоритети, к`во да праиш, различни сме.

 f(x), не бактериите ме притесняват. Но да, аз не съм романтичка и никога не съм била.

Шегувам се Касита, в смисъл, че никой не трябва да прави нещо, което му причинява дискомфорт, каквато и да е причината за това.

За зъбния камък и бактериите шегата е насериозно. От там идва в повечето случаи лошия дъх.

# 24
  • Мнения: 904
Касита ,и аз се шегувах бе жена, както казваш всеки си има приоритети Peace, аз не мога да си легна без да се изкъпя и сутрин не мога да се облека преди да съм се изкъпала отново, но никога когато сутрин ме гушне и се заиграем не ми е минавало през ума как изглеждам.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 883
Не, сутрин съм дзвер. Не на секс, прегръдки, целувки и да не ми говорят, ако им е мил животът.

# 26
  • Мнения: 135
А първо миете ли си зъбите или направо правите секс още гуреливи? Сега да не ми скочите? Аз съм крайно гнуслива, даже и към себе си имам сходни чувства.

Аз също съм крайно гнуслив.. не мина ли сутрин под душа.. не давам никой да ме докосва.. жената е същата.. би ме удушила ако и замириша  Mr. Green ... лелее за какво се заговорихме!!!  Laughing
Касита.. как мислиш че бихме се търпяли толкоз години бре.. та има ли по ужасно нЯщо сутрин от това да си отвориш устата!!!  Laughing
Баси миризливата тема се получи!!!  Joy

# 27
  • Мнения: 10 547
Но аз не се шегувам! Мен наистина ме е гнус! Въпросът не е в това как изглеждам /аз винаги съм ослепителна  Mr. Green/.

# 28
  • Мнения: 1 296
Ние заспиваме прегърнати и осъмваме прегърнати Blush
Сутрешен секс обожавам, но банята в тези случаи е с приоритет. Иначе няма шанс. Освен това с моята гъста коса сутрин е желателно и да се среша. Иначе милото може и да се стресне от чорлавият ми фейс Joy

# 29
  • Мнения: 135
Но аз не се шегувам! Мен наистина ме е гнус! Въпросът не е в това как изглеждам /аз винаги съм ослепителна  Mr. Green/.

Потвърждавам с двете ръце!!!
И на мен най малко би ми било приятно, да поема доза лош дъх преди закуска!!!

Общи условия

Активация на акаунт