Искате ли да ви прегръщат сутрин

  • 8 224
  • 133
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 135
Искам. Но напоследък единият го прегръща голямото дете, а другият малкото.
Отлагаме сутрешните прегръдки за една по-зряла възраст.

Все едно си писала за нас.. с тази разлика че вече сме в по зрялата възраст.. Peace


Но според мен това поведение на твоята жена  сутрин си  е жива инквизиция. Обясни и го бе човек, какво се прави на неразбрала.
Абсолютна инквизиция си е .. все си мислех че аз съм откачил.. но повредата не е в моя телевизор.
Мислиш ли че не е наясно кво ми е.. той телевизора по ще ме разбере отколкото жената ..май я подгони ЕГН -то.  Whistling
Кво се оплаквам.. май и взимам силите вечерта..пък като чета как някои изобщо са забравили що е секс.. изглежда нямам право да се оплаквам!!!

# 46
  • Мнения: 755
Питането ми е искрено.
Жената всяка сутрин иска да я прегърна..няма лошо нали.. но питате ли ме на мен какво ми е в момента в който я докосна????
Макар че одъртех..пубертета още си ме държи.. с една дума готов съм !!!!
Да ама не.. на нея сутрин хич не и се ще.. все не си е доспала..все бърза да не закъснее.. и те така, почти всяка сутрин се измъква!!!
Както и да е.. свикнах.. но пък честно ли е да ми държи влага цял зен значи.. после що ли заглеждам всичко живо къде става ???
Вярно че вечер компенсирам..ама!!!
И вие ли така минавате само с едната прегръдка ???

http://www.vsekiden.com/107892/15-minuti-sutreshen-seks-zarezhdat-s-energiya/
 


Не разбирам точно кво питаш... Laughing дали правим сутрин секс ли или само се гушкаме?!? Laughing Това ли или... Laughing
Ще ти отговоря как го прави мъжът ми, когато се прегръща сутрин значи има мерак човека, но има и 2 деца/малки/, та не всеки път му се получава. Mr. Green Та си прегръщаме дЯцата, пък нас си когато е тихУУ.
Прегръщаме се мимоходом, докато приготвя той или аз закуската, инак в леглото става страшно, аз съм мноУ лабилна. Mr. Green

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Сутрин не искам абсолютно нищо преди да мина през банята и да изпия едно силно кафе без захар Mr. Green

Не, не искам да ме прегръщат сутрин.
Сутрешен секс е всеки секс след 00:00  Mr. Green

Правилно  Whistling

# 48
  • Мнения: 135

Не разбирам точно кво питаш... Laughing дали правим сутрин секс ли или само се гушкаме?!? Laughing Това ли или... Laughing


Форти..Сотевица сутрин иска да я прегръщам, но нищо повече.. а на мен една прегръдка ми е достатъчна за да изляза извън контрол..което го приемам като вид наказание!!!  Laughing
Та въпросът ми е ..и вие ли така инквизирате мъжете си сутрин???  Wink
Виждам че си ми отговорила..както и останалите..за което ви благодаря разбира се..явно всеки по своему разбира сутрешните страсти.  Peace
Инак децата са непредвидими..намират най точният момент да те сколастрат!!!  Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 10 345
Та въпросът ми е ..и вие ли така инквизирате мъжете си сутрин???  Wink
Не. Абсурдно е сутрин някой да ме прегърне или въобще заговори/уговори преди да се докопам до кафето си. Дори едногодишната си дъщеря бях научила да си играе около половин час в креватчето докато се освестя преди да нададе вой. После следва  smile3550  bath travel
Най-активна за онуй-то съм следобед  newsm78, ама пък през седмицата сме на работа. Та как мразя събота и неделя да имаме ангажименти в това време...

# 50
  • Мнения: 116
Обичам да се гушкам по всяко време-сутрин,обед,вечер-няма значение.И много се дразня,когато миУото ми откаже,защото "...нали знаеш до какво води гушкането!"Все си мислех,че преовеличава (едно гушкане,какво толкова!),но явно не.Трябва да се отнасям с по-голямо разбиране.

# 51
  • Мнения: 135
Обичам да се гушкам по всяко време-сутрин,обед,вечер-няма значение.И много се дразня,когато миУото ми откаже,защото "...нали знаеш до какво води гушкането!"Все си мислех,че преовеличава (едно гушкане,какво толкова!),но явно не.Трябва да се отнасям с по-голямо разбиране.

Браво..Мидичка схвана за какво става въпрос!!!!  Hug

# 52
  • Мнения: 1 210
..защото "...нали знаеш до какво води гушкането!..

Ще рече човек, че ще се биете  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 127
Та въпросът ми е ..и вие ли така инквизирате мъжете си сутрин???  Wink

М, да, при всЕка възможност и наличие на миг своб. време, което сутрин е дефицит.
 NaughtyНО, ние обратното, отсъствието на ласки, бихме могли също да наречем `инквизиция` с/о нас, т.е. да ви гледаме само, без да ви гушкаме. Laughing

Соте, права е жена ти. Party
А за развръзката - ми когато има време.    loveuuu

# 54
  • Мнения: 1 128
До колкото знам всички мъже сутрин се събуждат "готови", не им е нужно дори гушкане, за да се събуди набора. Отделен е въпроса дали има време за ласки. Лично аз доскоро бях: "кой, аз, сутрешен секс, гурелясала и с неизмити зъби .... никогааа", но това беше преди да съм изпробвала усещането. Е, сега смело мога да кажа, че сутрешният секс е ......  Embarassed.... дори, аз дето съм супер гнуслива, не се замислих за неизмитите очи и зъби ... А другото, кафе, wc, душ, зъби, не го броя вече за сутрешен секс.
Соте, или жена ти ти влиза в положението и освен гушкането има и продължение, или спирате с гушкането. Така прелъстен и изоставен предполагам не е много гот след това, цял ден.

П.С. Искрено ви се възхищавам, че след 20г. (предполагам са някъде там) семеен живот правите секс всяка вечер. Малко двойки могат да се похвалят с това.

# 55
  • София
  • Мнения: 591
sote-full  - споко и моя мъж е така щом ме прегърне сутрин, значи е намислил нещо Grinning, за което аз въобще не се сърдя. Даже съм много доволна. Вярно, че понякога пречат децата като тази сутрин, че единия тамън заспа и ето го баткото на линия и не се получи.
Та с две думи не отказвам, защо трябва да си мъча мъжлето цял ден. Пък и аз си харесвам секса по което и време де е. Никога не съм изморена. Само да види ме до кога ще е така.

# 56
  • Мнения: 1 210


М, да, при всЕка възможност и наличие на миг своб. време, което сутрин е дефицит.
 NaughtyНО, ние обратното, отсъствието на ласки, бихме могли също да наречем `инквизиция` с/о нас, т.е. да ви гледаме само, без да ви гушкаме. Laughing



Това ми звучи мазохистично. И сега ако някоя жена каже, че при размяна на ласки не мисли за секс, отивам на Марс.

# 57
  • Мнения: 232
Не искам  Sunglasses

# 58
  • Мнения: 116
Обичам да се гушкам по всяко време-сутрин,обед,вечер-няма значение.И много се дразня,когато миУото ми откаже,защото "...нали знаеш до какво води гушкането!"Все си мислех,че преовеличава (едно гушкане,какво толкова!),но явно не.Трябва да се отнасям с по-голямо разбиране.

Браво..Мидичка схвана за какво става въпрос!!!!  Hug

Соте,знаеш ли какви усилия ми струва да не го прегръщам,когато е около мен!Голямо мъчение ми е.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 481
Не, пила съм бира до късно, махмурлийка съм и жадувам за шкембе чорба, не ща ни гушкане, ни нищо!

Общи условия

Активация на акаунт