Новите ни козметични похождения 21

  • 53 847
  • 704
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 0
Момичета, къде се предлагаха Дебора и ИсаДора  newsm78 Мислех, че беше в БЗ, но май не е така...И в Дъглас нямам спомен да съм ги виждала  Rolling Eyes

Дебора има със сигурност в БЗ в Mall of Sofia и Сердика. Исадора има в магазини Драка, в козметичния магазин в подлеза на Плиска и в козметичния магазин на Попа на спирката на трамваите  Hug

# 586
  • София
  • Мнения: 71
Момичета, къде се предлагаха Дебора и ИсаДора  newsm78 Мислех, че беше в БЗ, но май не е така...И в Дъглас нямам спомен да съм ги виждала  Rolling Eyes

Веси, Дебора има в магазинчето на Гарибалди и то доста богата гама продукти, аз последно от там си взех лакче преди две седмици и една база с някакъв "Лечебен" ефект Simple Smile))))

Мацки, като сме заговорили за поръчки през нет-а искам да споделя и моя печален опит, Поръчвам през ИБЕЙ и ми джаска някакъв ЮПИЕС куриер, четох, четох е няма как само с този куриер доставят, ми то по-добре да пазарувам от тук егати, и то има такса за куриер след всеки мой продукт, който местя в количката си, аз ли не зацепвам схемата или  newsm78 newsm78 newsm78

# 587
  • Мнения: 2 562

Мацки, като сме заговорили за поръчки през нет-а искам да споделя и моя печален опит, Поръчвам през ИБЕЙ и ми джаска някакъв ЮПИЕС куриер, четох, четох е няма как само с този куриер доставят, ми то по-добре да пазарувам от тук егати, и то има такса за куриер след всеки мой продукт, който местя в количката си, аз ли не зацепвам схемата или  newsm78 newsm78 newsm78

По принцип повечето продавачи имат намалена такса за всеки следващ продукт който си купиш от тях в рамките на една поръчка.Но някой от тях искат да им пишеш или да изчакаш да ти пратят намаления транспорт във фактурата.Аз предпочитам да пиша,да се разбера и така да платя ако имам повече от едно нещо.Ако купуваш от различни продавачи,всеки си начислява неговата такса постидж и пакеджинг(P&P)независимо че за теб е една обща поръчка Peace
На мен ми е супер лесно и приятно да пазаря от Ибей,никога не съм имала затруднения,дори и на мъжа ми поръчвам понеже съм в час(според него) Mr. Green
Да добавя какво съм си поръчала:

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 12:22 от bubka:)

# 588
  • Мнения: 5 832
Абе объркана работа са тея сайтове, особено ибей и амазон, направо висше ти трябва за тях Laughing Или аз нещо загрявам трудно. За мен е елементарно, не знам защо така са го усложнили- регистрация, съответно там пише къде си и  до цената на артикула да ти излиза цената за изпращане до твоята дестинация. А така гледам уж на съответния продавач колко е доставката, но там са 2 или три цени- за шипинг, за опаковане и май имаше още една. То са едни зони, едно чудо. И като някакъв луд 1000 пъти трябва да стигаш почти до края, за да видиш, че пакетиране и изпращане са ти 2 пъти повече от стойността на артикула Shocked Аз не мога да разбера какво толкова има в пакетирането на един балсам 200 мл, че струва 5 паунда да речем.
За да не е съвсем офф, нещо от мен от вчера

# 589
  • Мнения: 4 428
Мерси, момичета  Hug Аз си мислех, че съм ги гледала някъде и двете марки на едно място, но може би бъркам  Rolling Eyes

Аз от eBay още не съм поръчвала, но скоро мисля и това да направя  Mr. Green За момента само разглеждам. Като си търся нещо, го подреждам по цена на продукта + цена на доставка. Като избереш тази опция, ти излиза прозорец където отбелязваш до къде ще е доставката. По подразбиране ти излиза държавата от профила  Peace Така е много лесно. Пък ще видим, като търгна да поръчвам  Whistling
bubka:), ще те ползвам за гид  Mr. Green

# 590
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
                   Crazy  + сребърна вода и течно червило на което не намирам снимка.

# 591
  • Мнения: 2 562
veselina_s_p,ама и ти доста знаеш  Grinning  Аз лично много ровя преди да купя нещо защото го има с такава разлика в цената че направо Shocked И търговете са хубави,че там пък направо без пари може да се купи  Mr. Green Като вметка-ползвайте английския ибей Peace

# 592
  • Мнения: 2 843
Eye makeup remover на Clinique, четка за сенки, околоочен крем на Lierac, маска против бръчки на md formulations, Monu Professional Skincare Micro Exfoliant :

# 593
  • Мнения: 5 832
Хубаво ли е околоочното кремче, че си търся някакво добро, което да помага за тъмни кръгове? За каква възраст е?

# 594
  • София
  • Мнения: 71
Айде и аз да не съм много ОФФФ да си покажа вчерашните покупки + един Мис Спорти,

# 595
  • София
  • Мнения: 1 793
Като си търся нещо, го подреждам по цена на продукта + цена на доставка. Като избереш тази опция, ти излиза прозорец където отбелязваш до къде ще е доставката. По подразбиране ти излиза държавата от профила  Peace

Много пъти по този начин и като съм маркирала международна доставка ми отваря продукти, които имат доставка само до Щатите примерно  Whistling

И за да нее офф, имам подарък един боди лосион на Гош -Winter Woman, на който никъде не намирам снимка  newsm78

# 596
  • Мнения: 2 843
Хубаво ли е околоочното кремче, че си търся някакво добро, което да помага за тъмни кръгове? За каква възраст е?
Отначало не го намирах за нищо особено; но нямах база за сравнение, мислех, че действието на околоочните кремове трябва да е свръх, да преобразява като с магическа пръчка. После пробвах други марки, купих десетки неща и прецених, че този крем на Лиерак е по-добър за мен.

Аз се нуждая от богат крем, за сух контур. Нямам особени бръчки, но слагам коректор и ако кремът е твърде лек, се получават мимически заради коректора. Този крем пасва на коректори/фон дьо тени. Подхранва много добре. Понася се отлично от очите (нося лещи). По принцип е за бръчки, но аз го ползвам от отдавна, още на 25 плюс, така че действа и превантивно. Най-големият му плюс е, че е богат, подхранващ крем.
Лиерак имат и за тъмни кръгове специализирани, не съм ги ползвала. Този е антиейдж.

# 597
  • Мнения: 5 832
Мерси много, а като цена как е?

# 598
  • Мнения: 2 562
Аглая Епанчина,значи става и за чувствителни очи щом с лещи няма проблем ?Много се бях наканила да си взема,но имаше не много ласкави отзиви и се отказах.

# 599
  • Мнения: 2 843
Във фийлюник е 19. 63 евро.
http://www.feelunique.com/p/Lierac-Diopticreme-Anti-Wrinkle-Eye- … eam-10ml?curr=EUR
Самата аз смятах, че този крем не е нещо особено, но като видях още по-неприемливи продукти, взех да си купувам него. В дългосрочен план се отразява много добре. Мазничък е, но аз искам по-тежък крем за околоочната зона. Много добре се понася от чувствителни очи, поне от моите. Купувала съм го вече 5-6 пъти, щом повтарям, значи явно ми се отразява добре.

Общи условия

Активация на акаунт