Новите ни козметични похождения 21

  • 53 752
  • 704
  •   1
Отговори
# 690
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
  Mr. Green Blush Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 4 428
Момичета  Praynig, къде в София мога да намеря палитра с много цветове? Трябва ми спешно, че ми е за подарък!

Golden Rose и Ruby Rose съм ги мяркала с палитри с много цветове и се намират лесно. Има ги във всяко магазинче за козметика  Peace

# 692
# 693
  • София
  • Мнения: 9 475
Момичета  Praynig, къде в София мога да намеря палитра с много цветове? Трябва ми спешно, че ми е за подарък!
Deborah в DM съм виждала. Peace
Хубава изглежда на външен вид палитрата им, аз всеки път я заглеждам. Heart Eyes
Редактирам се. Намерих и снимка сега:

Последна редакция: вт, 24 яну 2012, 15:25 от kopche

# 694
  • Мнения: 438
a.l.e.n.a. честито, и аз видяч четката днес-видя ми се твърда и не взех, тъй като досега не съм ползвала, такава ли трябва да е  Embarassed

# 695
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
трябва да е твърда - специално за гел очна линия, за да става прецизна резка, но ако ти е по-лесно с мека, ползай мека  Peace

# 696
  • Мнения: 438
ще пробвам, да видя аз с коя ще се разбера  Laughing Peace

# 697
  • Мнения: 112
   -  China Glaze - Smoothing Sweet 
   -  China Glaze - Courage


Тоя бледорозовия го искам и аз. От къде да си го намеря?

# 698
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715

Cotton Candy  Peace

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Имам абсолютната палитра сенки на Дебора и съм много доволна, моята беше от Дъглас

# 700
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Благодаря!  Hug

# 701
  • Мнения: 4 428
Момичета  Praynig, къде в София мога да намеря палитра с много цветове? Трябва ми спешно, че ми е за подарък!
Deborah в DM съм виждала. Peace
Хубава изглежда на външен вид палитрата им, аз всеки път я заглеждам. Heart Eyes

В кой ДМ има Дебора  newsm78 Аз съм ходила в Бизнес Парка, пл.Славейков и при Софийския. И в трите не съм виждала марката  Rolling Eyes

# 702
# 703
  • София
  • Мнения: 9 475
Момичета  Praynig, къде в София мога да намеря палитра с много цветове? Трябва ми спешно, че ми е за подарък!
Deborah в DM съм виждала. Peace
Хубава изглежда на външен вид палитрата им, аз всеки път я заглеждам. Heart Eyes

В кой ДМ има Дебора  newsm78 Аз съм ходила в Бизнес Парка, пл.Славейков и при Софийския. И в трите не съм виждала марката  Rolling Eyes
Ами, аз точно в Бизнес парка съм я виждала. Само там ходя, де! Mr. Green
Само, че не очаквай да видиш отделен щанд на марката Дебора! Naughty
Тези палитри са скрити. Mr. Green
Или са най-отгоре на щендерите на Римел или на съседният в ляво на Есенс.
Преди ги поставяха по Коледно и предКоледно време пред щендера, който стои пред продуктите на Лореал,  вътре в магазина в ъгъла в ляво/най-отгоре обикновено на полицата.
Мда, иска си щателно гледане! Grinning

# 704

Общи условия

Активация на акаунт