Новите ни козметични похождения 21

  • 53 766
  • 704
  •   1
Отговори
# 675
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433

# 676
  • София
  • Мнения: 6 312
Подарък Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 2 114

Един от любимите ми ! Със здраве да си го пръскаш  Heart Eyes

Нещо и от мен:



Шампоана ми харесва много, хидратира и оплътнява косата и се усеща още докато го отмивате , но маската на мен лично доста ми утежни косата и май доста рядко ще я ползвам.

комбинирано с , много хубава ми стана кожата. Олиото на Нукс ми харесва много за тяло, но не и за коса. Ако някой има положителни отзиви за коса, моля нека сподели как го ползва   bouquet

  страхотен цвят , според мен стои страхотно. Комбинирам го с молив цвят Нуд на Ревлон

Също така една питанка, ако има някой информиран... Става въпрос за едно старо червило на Буржоа от Pour La Vie серията, която я няма от години, става въпрос за номер 17 , третия от ляво надясно . Беше ми любимо. Ако има някой, който се сеща за него, знае ли дали нямат еквивалент на този цвят (може и на друга марка).

# 678
  • София
  • Мнения: 74
От днес:

# 679
  • Мнения: 2
Chicci, аз имам маската Вела Енрич и много я харесвам, на изрусената ми и третирана коса въобще не и е тежка, явно твоята не е толкова увредена.
Имам маслото на Нюкс, но моето е със частички и си седи неизползвано, много несполучлива покупка.Като финиш не ми харесва, пробвах го като масло преди шампоана, но нямаше измиване ooooh!

# 680
  • Мнения: 21 282
О,моля да споделиш за последното,и аз му се точа  Peace

# 681
  • Мнения: X
http://www.loreal-paris.co.uk/cosmetics/nails/resist-and-shine-t … nium/fuschia.aspx  това  много готин блясък и цвят
http://www.lorealparisbulgaria.com/_bg/_bg/products/product-shee … aspx?code=HCa20_6 маската е номер едно мнооого съм доволна

# 682
  • Мнения: 372
   - Mavala - Rose Shell, Moon Grey, Glamour

# 683
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
  От размяна.

# 684
  • Мнения: 112
Здравейте момичета! Отскоро ви чета и ми е много интересно. Интересувам се дали сте доволни от марка Iwostin. Аз съм на 28 години. Дали е подходяща за моята възраст?

# 685
  • София
  • Мнения: 981
Forget me not
Euphoric
Baby blue

# 686
# 687
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724

# 688
  • Мнения: 372

 Heart Eyes
Може ли име/номер на лака?       bouquet

# 689
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Момичета  Praynig, къде в София мога да намеря палитра с много цветове? Трябва ми спешно, че ми е за подарък!

Общи условия

Активация на акаунт