Ето Коледа е вече, силно рита МАРТенското ни човече - 9

  • 35 676
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 52
Мире, страх ме е защото още не съм намерила жена да гледа Мирко докато раждам. От както се е родил няма баби няма дядовци, никой не го и гледал и никога не съм го оставяла .
Цял ден обвзета в мисли си докарах контракции и едно кофти чувство ниско долу.
Нашият тати.... Cry все така, има някаква надежда, нали тя умира последна.
До последно ще вярвам , че ще се оправят нещата и ще бъдем семейство. Може би като се роди малката и като я види..... PraynigНе искам да си помислям , че съм самотна майка с две деца, няма да се моля, няма да искам...има някой отгоре и той ще се погрижи за всичко.
Мири е прекрасно и добро дете и знам , че ще съм много щастлива. Наистина неочаквам нищо и каквото стане. Ето и нещо по-позитивно- една детска усмивка поздрав за теб http://prikachi.com/images/387/4252387C.jpg

Искам да си пожелая на себе си и на другите прекрасни бебчета, всичко останало е преходно, това което остава са децата и прекрасните мигове покрай тях. Hug

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 16:47 от sivanovaa

# 646
  • Мнения: 5
Силве какъв кураж миличка - ти си истински боец!!! Peace
Много се надявам да ти се сбъдне желанието и всичко да мине добре.... не всяка жена знае какво е да си сама...аз понеже знам добре....затова ти стискам палци и те поздравявам за кураж!

Всичко ще бъде наред! Убедена съм! Целувам те!

# 647
  • Мнения: 0
Силве хубава млада,силна жена и с десет деца да си САМА НЯМА ДА ОСТАНЕШ,мъже под път и над път,не го мисли  Laughing
 е айде и някоя пишка видяна да е сбъркана........... Cry
 за болки ,слава Богу още нищо никъде не ме боли,но втората бременност и при мен си е по-тегава,макар и с такаааава голяма разлика,по тежко си е,или повече го осъзнаваме ли незнам Laughing

# 648
  • Мнения: 52
Благодаря ви момичета, срахотни сте , мерси за подкрепата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 649
  • Мнения: 571
Няма по-добър и мил и сладък доки от моя.Ей обичам го тоя човек и това си е.Страшни комплименти за външния вид отнесох.Не помня от кога мъж не ми е казвал,че съм красива/а аз съм слон хаха/Бебко е прекрасен.Красив на мама чаровник...а както каза доки.Расте супер за променения термин.1100гр сме вече.Води има да плува колкото си иска.Доки мери мехура.Каза,че над 2см обиколка е ок,а моят е 6 и отгоре.Веднага го заръфах за гестационен диабет-забрани ми интернета:))))Пишката ни е на място и топките/така ги нарече док/си ги имаме и са ни наред.Увеличи ми всички лекарства двойно и включихме Папаверин.Разкритие 2см все още.Но не му харесват тези чести контракции и най вече болките отдолу,които помагат на шийката да се разтваря.Помоли ме най-учтиво да изчакаме с малкия до 1-ви март поне.След това нямало опасност и да тръгнем.Секциото ще е спрямо това как се развива бебето.Края на Февруари,ако вс е ок,ще ми го измерят бебока.Около 20.03 ще се родим.Доки е оптимист.Каза ми,че кг не определят колко е здраво или доносено едно бебе.Може да 2500 но да е по-здравичко от 4кг дребосък.За него е важно да са съразерни глава-бедро.За сега нямам отклонение от 08.04 нито със см.Като учебник сме.Дано е все така.И дано всички бебоци са така здрави.Отчета стана дълъг ама на кой да се похваля ако не на вас с моето малко изтърсаче:)))
Отчета копирах от ФБ
Силве благодаря ти за силната емоция,която ми сподели-и не само на мен.Знаеш ли,аз също имам много проблеми с таткото.Бяхме се разделили дори.След това реших да опитам отново...нещата са същите.Днес дори за последен път ме разочарова.Един от най-добрите му приятели-докито ми-ме похвали колко съм се разхубавила,колко съм красива,нацелува ме и ме нагушка........а той се прибра и започна да ми се кара защо не съм се преоблякла,защо не съм си махнала грима,защо дъвка съм дъвчила,защо пералнята не е пусната....Понякога правим жестоки компросмиси заради децата.Но от мен да знаеш-ти сама никога няма да останеш.Това,че имаме деца не ни прави по-малко жени.Това се замислих днес.На 24г съм.Е все до 30 ще са се откъснали от мен.Имат баби.И аз мога да имам живот ако нещата са толкова трудни.Това важи за всички.Не се оставяй на нищо.Преживяла си достатъчно.Избила си чуждите комплекси.Твй ред е да живееш.Децата ще станат големи....знаеш какво искам да ти кажа Hug

# 650
  • Мнения: 52
Мире, жена не = на рошава домакиня миришеща на маннджа и повръщано, перяща и ходеща по г..а на мъжа си.
Жената трябва да се поддържа и ако мъжа не го проумее и не я кара всеки ден да се чувства значима и ценена...то  този мъж не е за нея.
Всичко правим за дечита , но и ние сме хора , така че не се разочаровай животът е пред теби смело напред Heart Eyes

# 651
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Здравейте, мамчета  Hug

Днес трябаше да правя обременяване с глюкоза, но никаква не я свърших по този въпрос. Снощи будувах до 3 и тая сутрин се поуспах и станах късно, та затова се замъкнах чак в 11 на теста с глюкозата. И ми казаха, че късно съм отивала - трябвало като стана. Реших да не им обяснявам, че сега ставам  Mr. Green Та това изследване се отлага примерно за петък.

Иначе си купих количка!  newsm44 newsm44 newsm44
Уж излезнах само да разгледам, но се оказа че си купих Navington Cadet White Sea. Оказа се в Касидата, че е на страхотна промоция, която не е обявена в сайта им и си ми излезна доста евтино. На всичкото отгоре така се влюбих в белия цвят - ще се пере ясно е, но пък ще ми е на сърце. Цената беше 649 лв., като в това се включка летен кош, кош за новородено, 2 бр. покривала за крачета за двата вида кошове, комарник, дъждобран, чувалче за бебчо, поставка за шише/кафе. Имаше опция да избера дали искам чувалче или чадърче, но предпочетох първото, защото евтино чадърче все ще намеря, а чувалчето им е много качествено. Общо взето допълнителните аксесоари са над 100 лв. като себестойност, а и са неща, които по принцип трябва да закупя без оглед на това каква количка ще си взема като марка, та излиза реално, че цената на количката 2 в 1 е 500-550 лв., което е супер.

Радвам се за мамчетата с добри новини от прегледите Hug Hug Hug

eli_ok2, голяма изненада  Crazy Еми, честит ти мъж  Heart Eyes

bebefon4e, много кофти положение  Confused Дано душичката го преодолее и да се оправи това състояние. Никоя майка не заслужава подобни терзания  Cry

mims83, миличка дано всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig Стискам палчета и чакам добри новини  Praynig

sivanovaa, дано всичко се нареди за теб и дечицата по най-добрия начин! Гуш  Hug

# 652
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Силве, ти си супер мамче! Ако мъжа ти това не го оценява и не го разбира, да си продължи по пътя  newsm10 Живота не свършва с един мъж, тежко е но е факт!
Мира, според мен твоя мъж е изревнувал яко от доктора! По това, което казваш за него, разбирам че държи много на теб. Не се подвеждай от това, което казва Simple Smile Пък и второ дете на мен ми говори-много любов:)
Половинките ни не са съвършени и ние също. Но трябва да се научим да живеем с това, защото търсенето на идеалния мъж няма да доведе до нищо друго освен самота... Ние с моя мъж често се караме и по някои въпроси трудно се разбираме, НО се обичаме! Това крепи връзката ни толкова години, че не можем един без друг  Heart Eyes

# 653
  • в рaя
  • Мнения: 233
Здравейте!
Силви, и от мен много кураж! Дано всичко си дойде на мястото малко по-малко! А малкия е прекрасен  Hug
Дони, честита количка! Много ми хареса!

Аз днес бях на док. и нещо ми подейства депресивно ... шийката ми много се е скъсила, минавам и аз на магнезии. Предупреди ме, че ако започнат подготвителни контракции да му звънкам веднага, защото вероятно щяло да се наложи да лежа малко за задържане. А аз се чувствам перфектно, имам само малки болежки в краката, кръста, което за този период на бременността е нормално. А като се сетя с Мими колко много подготвителни контракции имах и беше нормално ... Иначе бебо се е обърнал с главичката на надолу, коремчето отговаря на 32 г.с. , кръвно 100/60, килограми - + 2 кг. (този път е супер!!!). Прекратих си болничния и утре си пускам малко отпуска и после ще умувам какво да правя с майчинството.
И така ... лека от нас!

# 654
  • Мнения: 3 922
Добро утро, мамчета Simple Smile
Вчера и аз бях на преглед при лекаря ми по ЗК. Малко се шашнах, защото ми каза, че беба тежи 1820 гр и се очаква до края да стане към 4кг  Shocked. Таткото ни като се е родил е тежал 4,700кг, а брат му 4,500, та май крушката няма да падне по-далеч от дървото Laughing
Все пак малко се съмнявам това да е реалното тегло за момента на беба. Точно на 27.12 в 27г.с бях при другия ми лекар, който е с 4д апаратура и той ми каза, че теглото е 990 гр. А сега две седмици по-късно бебето да е качило повече от 800гр, как ви се струва newsm78 ? Иначе по ултразвук изпреварваме с 5-6 дни термина.

# 655
  • Мнения: 52
Greene , не се шашкай за килограмите , много е относително, да са здравички пък другото лесно Simple Smile

·٠•●♥☆тупурче☆♥●•٠· , с Мири бях с изгладена и скъсена шийка 2 месеца  Laughing и имах контракции. Стискам палци и се надявам бебчо да си поседи още  Hug

♥¸.•*´¯)Brum♥¸.•*´¯) , като гледам  всеки си има проблеми, важното да се правят компромиси и все пак ние да се чувстваме добре

Doni M , честита ти придобивка

До 3 часа ще ми се пръсне сърцето от притеснение, а като знам , че Мири хич не седи  докато ми записват тоновете ooooh! ooooh! ooooh!

Хайде хубав ден от нас

# 656
  • Мнения: 772
Момичета,да ви кажа как мина вчерашната ФМ.Всичко с бебето е наред...расте и се развива много добре,размерите му си отговарят точно за седмиците в които е.Каза ми тегло на бебето 2011 грама.Пак е седалищно в момента.Та така Grinning

# 657
  • Мнения: 1 722
Пламс, браво за чудесните новини от ФМ! Колкото до седалищното, има още време да се обърне.
Грийн, и аз така знам, че тези килца не са много реални, все пак се пресмятат по мерките на бебето.
Дони, честита количка, със здраве да се ползва като й дойде времето.

# 658
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен  HugБлагодаря Doni M и честита количка. Днес да ви кажа е последния ми работен ден CrazyОт утре излизам отпуска,която се застъпва с болничния ми и съм много щастлива,защото ще мога да си гледам малкия мъж,докато пооздравее,че освен помпичка сме и на антибиотик....Желая на всички лек и успешен ден  bouquet

# 659
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен! Токущо баща ми се обади че ми е купил от Айко стерилизатора и шишетата на Авент за 39 лв. и съм много доволна!!! Hug Hug
Пак постоях на компа половин един час и ме заболя гърба...оооох какво ще се прави с тоя гръб не знам! Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт