Силно окосмяване и етнически произход!?

  • 10 776
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
И аз да подкрепя някои мнения.
Аз съм руса със зелени очи и бяла кожа , лови ме слънце от раз и искам да ти кажа че ако не играе епилатора , краката ми са като на футболист ужасно е имам и мустачки , които не почиствам и на пук на русата ми коса са тъмни ............... изрусявам ги Laughing Embarassed
също имам проблем с прогестерона

Може това да е причината. Моите хормонални проблеми доведоха до промяна на окосмяването на различни места - от една страна сгъстяване и начупване на косата, от друга почти изчезване на космите по краката - там където бяха като наторена трева след дъжд.

Кари, и аз се радвам, че сте открили проблема.  Hug

Моят скромен опит от ходене по лекари е, че най-прехвалените специалисти често носят разочарования. Аз си имам една педиатърка дето кой знае какво име в лекарското общество няма, но откакто ни е личен лекар каквото каже - това се оказва и бързо решаваме проблемите. Благодарение на нея децата много рядко стигат до антибиотик и почти не отсъстват от училище и детска градина.

# 16
  • Мнения: 357
Здравейте момичета, като прочетох темата реших да напиша  на авторката , че етноса няма общо с окосмяването. Имам две близки деца вече пораснали , които са окосмени  едното е беличко а другото с по-тъмна кожа.  Вече са големи момичета и досега майките са решавали проблема само козметично. Но като цяло темата  ме провокира да отбележа  етнически нетолерантното отношение на лекарите към децата-няма да търсят причината , а веднага решават проблема с произхода. Досега съм се сблъсквала поне 4 пъти с такива доктори. Чудя се дали да не отворя тема, в която да споделите , кои са докторите от които сте доволни не само като професионалисти , но и като хора широко скроени към света.

# 17
  • Мнения: 1 174
Само да отбележа, че космите по гърба и горната част на ръцете опадат до пубертета, спокойно за тях (личен опит Simple Smile)

# 18
  • Мнения: 712
Оф-топик
Скрит текст:
Рeppia, страхотно аватарче!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт