равносметка!

  • 1 265
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
ОФФ ТОПИК!!! за което се извинявам  Embarassed


 Много неприятно. Дано бързо се оправи милото детенце!!!
А защо в глави4ката бу4кат системата?!

Благодаря ти! И аз се надявам на бързо оправяне, няма да стане за 2 дни де, но да оздравее, че вече започна да ми побелява и капе косата от негативизми.

Не мога точно да си обясня защо в главичката й я сложиха. Едната от сестрите ми каза, че зависи от къде доктора предпочита да я сложи, а той предпочете главичката. Мисля, че там е по- трудно за бебето да я изтръгне, а ако е на ръчичката и бебето ще е заинтересувано какво е това нещо и повече ще го дърпа... има едно казване out of sight, out of mind (извинявам се, че не го знам как е на български) та може би за това.
Неа като се роди 2005 година и започна живота си със система в главичката. Сега и 2006 година започна по този начин. Да не вземе да става традиция само.

Ето тук е на 1 ден с игла в главата: http://image38.webshots.com/39/2/31/89/318223189uEHtVL_ph.jpg

А тук е с игла в главата на 10 месеца и 9 дни (отслабнала до немай къде):





# 16
  • Мнения: 5 183
Ох, мили4ката малка невинна душица...сигурно е доста гадно да ти бодат главата, но поне ще я вдигнат на крака за кратко време системите!
Пиши как е.

# 17
  • Мнения: 11 316
МОФче, направо се е смъкнала жестоко малката!
Дано да се оправи бързо! Hug
А това за иглите на главата - първо е най лесно да се намери добра повърхностна вена там, второ е далеч от интереса на бебето и трето - опасността от запушване на съда е много по малка отколкото на ръката.
Гледай да се оправя, пък другото - майната му!

Общи условия

Активация на акаунт