Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXIX

  • 44 365
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 11 747
Аз ще го изчакам с по- добро качество. Иначе ако ще е филм с извращения, по- леко понасям с човеци, от колкото с животни. Всъщност изобщо не искам да гледам извращения. Надявам се ако се препоръчват филми с подобни сцени да се предупреждава, че преди години тука имаше заглавия от които да ти се изправят косите, меко казано.

# 661
  • Мнения: 3 827
Интересно ми е какво им е лошото на филмите за животни. Човешките извращения ли са за предпочитане? Малко ли ни е ежедневният стрес, та да търсим такъв и във филмите?
не са лоши , на мен ми идват наивни и детски малко ,
много повече харесвам за животните в природата , отколкото за приятелството човек-животно

за Спилбърговото конче - изгледах един час , днес ще го довършвам , облях се в сълзи ( знаете къде Simple Smile ) , спомних си разказите в училище - за Белчо и Сивушка , за гадните чорбаджии , ех ...

===================
откъде свалихте филма We bought a zoo ?

# 662
  • Мнения: 58
Коня го гледах преди седмица, просто 2 часа изкарани приятно  Peace
Снощи гледахме Albert Nobbs http://www.imdb.com/title/tt1602098/  , интересен ,но най си заслужава заради страхотната игра на Глен Глоуз!!

# 663
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Някой беше препоръчал  Horrible Bosses като "изключително забавна комедия". Завиждам му за здравите нерви. Едвам я изтраях тая щуротия.
Che bella giornata беше малко по-добре, но аз наистина очаквах нещо повече.

Присъединявам се напълно!

# 664
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Geia, не съм гледала тази анимация, ще я потърся непременно. Благодаря.  Hug
pina, спокойно, няма извращения. Grinning
"Боен кон" може да се гледа по много начини - и като драматична история с хепиенд, в която един от главните герои е животно, и като филм с много символика, който те кара да се замислиш (определено не за животните, за други неща от живота). Зависи с какви очи го гледаш. Wink

# 665
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 832
Някой беше препоръчал  Horrible Bosses като "изключително забавна комедия". Завиждам му за здравите нерви. Едвам я изтраях тая щуротия.
Che bella giornata беше малко по-добре, но аз наистина очаквах нещо повече.

Присъединявам се напълно!

Аз много пъти съм споменавала - киното го гледаме с различни очи, с различни настроения, с различни очаквания и нагласи. Лично на мен тези два филма ми бяха смешни, разтоварващи и нещо, което след като изгледах, забравих. За разлика от други, които са ми седмици в главата.

lulumba, ще се радвам да споделиш после Hug Има страхотна музика на Стинг Heart Eyes

# 666
  • Мнения: 282
Изгледах "Мъжете които мразеха жените" - американския вариант http://www.imdb.com/title/tt1568346/. Хареса ми много , държа ме в напрежение и  актьорите се справиха чудесно.Прехвърлих и швеския вариант.За мен лично каста на американския вариант е по - сполучлив , но така е може би защото гледах първо него .Трилогията не съм я чела ,така че нямах изградени някакви мои образи .Опитах да изгледам и другите два филма от трилогията , но  не ми харесаха и почти веднага ги спрях.Но аз не си падам  по скандинавското кино и затова така ми се получи.

# 667
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
гледах The.Descendants, еееми фантастичен джордж клуни!!! тази роля така му лепне, никога не съм била в захлас от него, но с този филм ме спечели завинаги Grinning

друг, който заслужава да спомена, e корейския Children- драма, криминален, мистерия. за любителите на споменатите жанрове, всички описания ги покрива. за съжаление, филм по истински случай, нищо повече няма да казвам, само това, че  вече 3 ден, още го мисля. страхотни артисти!

# 668
  • Мнения: 130
О'Хара, моля подскажи от къде да дръпна втория, корейския филм "Children" ?

# 669
  • Мнения: 472
гледах The.Descendants, еееми фантастичен джордж клуни!!! тази роля така му лепне, никога не съм била в захлас от него, но с този филм ме спечели завинаги Grinning



Изобщо не ми хареса,а всички го хвалите  Thinking Този филм не пожъна успех в моята главица !  Mr. Green

# 670
  • София
  • Мнения: 5 898
подсетихте ме и гледах отново след .....20 години Confused Турист по неволя. http://www.imdb.com/title/tt0094606/.
Книгата и филмът си остават любими. Но е интересно, как се променя гледната точка за такъв период.

# 671
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
О'Хара, моля подскажи от къде да дръпна втория, корейския филм "Children" ?
Eлпида, тук го има

# 672
  • Мнения: 2 282
Този филм има оценка 7.9/10 ?!  Shocked no no

# 673
  • Мнения: 124
Изгледах "Мъжете които мразеха жените" - американския вариант http://www.imdb.com/title/tt1568346/. Хареса ми много , държа ме в напрежение и  актьорите се справиха чудесно.Прехвърлих и швеския вариант.За мен лично каста на американския вариант е по - сполучлив , но така е може би защото гледах първо него .
При мен се получи обратното  Joy Изгледах шведския вариант и е в пъти по-добър от събратя му  Peace
Нуми Рапас идеално пасва за ролята.И тази номинация за Оскар за Руни Мара е направо смешна  Crossing Arms

# 674
  • Мнения: 2 361
 И мен шведският ме заплени Heart Eyes Харесвам скандинавското кино.

Общи условия

Активация на акаунт