Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 22

  • 54 998
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19 525
Е, това ме потресе! Някой наистина ли би купил така жилище? С ваучер? А има и 3 закупени, ако може да се вярва на Колектива! Само че да не вземат и на тези клиенти да им пишат че са си "прекратили отношенията с фирмата - предложител" като при тортите. Че то парите за една торта се прежалват, ама стотина хиляди и нещо - сериозна работа.

# 61
  • Мнения: 42
Имам и един за подстригване и още екстри, който ще използвам преди Коледното парти и се надявам, че няма да съжалявам. После ще дам мнение за изпълнението на офертата.
И аз съм с ваучер за подстригване преди Коледата, че ще видим какво подстригване ще е,
да не стоя с шапка цяла вечер, още повече че офертата е с топла ножица и за пръв път ще се подлагам на такава услуга. Очаквайте отзиви.

# 62
  • София
  • Мнения: 87
Пишете за шоколешника на Ефи след събота, че да не се изложа на един рожден ден следващата седмица  Rolling Eyes

Здравейте!Аз се възползвах от офертата още миналата седмица.Поръчах си шоколешник.Исках да ми я доставят в събота до обяд, но не можаха да гарантират че ще стане.Затова в петък следобед ми я донесоха.Тортата не е нищо особено, лешници аз не видях да има.В блата имаше малко орехчета,но като за 9,90лв става.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 255
Момичета, помагайте  Praynig
Искам да взема на родителите ми подарък за Коледа ваучер за почивка, но да е със СПА(минерални бани). Искам нещо в Хисаря, Павел Баня, Велинград, евентуално Поморие(заради калта). Но нищо подходящо не намирам. Ако някой види нещо подходящо да ми пише, може и на ЛС  Hug

http://www.vzemioferta.com/offers/SKISPAVAKANTzIYa5noshtuvkizadv … zentarsamoza308lv

Това не е лоша оферта. Хотела е нов и отзивите за сега са положителни. Нямам все още лични впечатления за съжаление, макар че ми е в списъка.  Но си е в едно село и не зная дали няма да им е скучно.

Има и за Павел Баня, но ми се вижда скъпичко:

http://www.lapni.bg/offer/1083

# 64
  • София
  • Мнения: 8 941
А как ви се струва цената на прасенцето в Колектива? Направо не мога да повярвам, че реалната цена е толкова висока.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 099
А как ви се струва цената на прасенцето в Колектива? Направо не мога да повярвам, че реалната цена е толкова висока.

Егати и куцата сделка!  Joy Тия вече съвсем не са в час!


Здравейте, мацки!  Hug Чат-пат минавам да ви чета, но нямам много време напоследък...  Tired Сега обаче, предколедно съм се активизирала!  Whistling

# 66
  • София
  • Мнения: 3 099
53 лв и получавате това:

Детският комплект на „Milka“ включва:

- ключодържател с плюшена кравичка „Milka“
- уникална шапка с рога ИЛИ шал „Milka“
- тениска „Milka“
- 3 молива „Milka“
- коледна изненада: 10 бр. кейк „БАРНИ“
- 2 кутии бонбонки „Милкинис“
- „Милкинис стикс“
- коледен микс от лакомства „Milka“: 3 бр. дядо Коледа и шоколадови бонбонки „Milka“
- подарък: кошница.

Кое от гореизброеното се продава за 53 лева, че не ми става ясно?! - ма, това е обидно, егати! Рекламните материали на Милка ли се продават с тая страшна оферта?!  ooooh!

# 67
  • Мнения: 0
Тези от Колектива вече имам чувството, че се гаврят с нас!!!Ама ние да не сме расли в саксия?Да не падаме от някоя друга планета... не мога да повярвам вече, какви ли не глупости  и нередности, а сега даже имат наглостта да пуснат и апартамент и то само 1, а има 4 поръчани! Човек трябва да се замисля вече като си купува дори нещо за 1 лев от тях, пък какво остава за цял апартамент??? Безумие! Вече просто не знам какво да кажа!

# 68
  • софия
  • Мнения: 25 756
.....Рекламните материали на Милка ли се продават с тая страшна оферта?!  ooooh!
Аз съм виждала тези рекламни неща на щанда в халите. Продават си се  и цените им са доста интересни Shocked. Даже малката беше изнудила майка ми да й купи една тъпа крава.

# 69
  • Countryside
  • Мнения: 11 643

Има и за Павел Баня, но ми се вижда скъпичко:

http://www.lapni.bg/offer/1083
Това ми харесва, сега ще съгласувам датите с родителството, мерси  Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 3 099
.....Рекламните материали на Милка ли се продават с тая страшна оферта?!  ooooh!
Аз съм виждала тези рекламни неща на щанда в халите. Продават си се  и цените им са доста интересни Shocked. Даже малката беше изнудила майка ми да й купи една тъпа крава.


Как не! Да дам свят пари за брандирано поларче, което без надписа би струвало дребни левчета!  Stop Плащаш скъпо за да рекламираш продукт, от който печели международен концерн, хахаааа! Аз пък си мислех, че всъщност ги раздават и търговецът е решил да спечели от това...  Blush

# 71
  • софия
  • Мнения: 25 756

Как не! Да дам свят пари за брандирано поларче, което без надписа би струвало дребни левчета!  Stop Плащаш скъпо за да рекламираш продукт, от който печели международен концерн, хахаааа! Аз пък си мислех, че всъщност ги раздават и търговецът е решил да спечели от това...  Blush

Кво говориш? Те Милка и на онези импровизирани лудници наречени "Дни на Милка" или от сорта, си ги продават.
И аз не го разбирам, но е факт. Като се замисля, на първо четене, не се сещам за други, които го правят толкова пряко.

# 72
  • Мнения: 69
и аз поръчах мопа и сега го очаквам  Whistling

# 73
  • Мнения: 243
Ммм дааа  Rolling Eyes и аз останах "очарована" от рекламните артикули на Милка, по-точно от цената им  Shocked
Някой май имаше  впечатления  от това http://www.zadrujno.bg/1437/diamanteno-mikrodermabrazio-radioche … ng-magnicifo.aspx Споделете, моля ви, че билковия пилинг, дето правих, ми се видя вятър работа  Whistling

# 74
  • Мнения: 19 525
Офертите за закупуване на определени стоки /друго не съм гледала днес са със смехотворни цени - в смисъл високи/ Не зная не е ли задължително поне 30-50% да е намалението за да продаваш в такъв сайт. А ето едни сладури http://www.fact.bg/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE%D1%81%D0%BC%D1 … 0%B2._o378_9.html където няма пък никакво намаление. Ама ваучерът ти е безплатен представете си. На такива търговци бих им казала "С трици маймуни не се ловят, господа. Дори и по Коледа".

Общи условия

Активация на акаунт