Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 22

  • 55 029
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 13 282
Отново има оферти за Дон Домат в центъра и Люлин, от тези за 10 лв  Grinning.
Къде точно е офертата, може ли линк?  Hug

В 99% от случаите тази оферта е в great.bg. Само веднъж я имаше в Грабо.

# 691
# 692
  • Sofia
  • Мнения: 45
Някой ходил ли е студио Амара? Сега имат оферта за масаж и час по йога: http://-spam129-offer-o432.html?afl_camp_id=12

Изглежда много хубава оферта и се чудя  Rolling Eyes

# 693
  • Мнения: 34
Таня, Aisha, благодаря ви!   bouquet

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 45
Ъмм не знам защо го изписа като рекламен спам. Не съм била там досега и не се опитвам да направя реклама. Просто искам мнение, ако някой е ходил....офертата е в Буено...

# 695
  • София
  • Мнения: 13 282
Ъмм не знам защо го изписа като рекламен спам. Не съм била там досега и не се опитвам да направя реклама. Просто искам мнение, ако някой е ходил....офертата е в Буено...

С Буено винаги е така. Опитвала съм по всякакви начини да покажа линк, но все като спам го възприема.  Grinning

# 696
  • Мнения: 235
В петък купих ваучер от Vipoferta за Велинград за подарък и днес звъня за резервация и се оказва че до валидността на ваучера 31.03. всички уикенди са заети. Веднага ми предлагат да си избера дни през седмицата. Поредната измама ли ще са окажат тези сайтове за групово пазаруване. Доста нечестен начин да си запълват легловата база през работните дни, а ако не им се вържа веднага са готови да ми върнат парите. Някой досега пускал ли е жалба до КЗП във връзка с груповото пазаруване. Оказа се че и при други техни оферти се е получавала същата ситуация.

# 697
  • Мнения: 2 037
Suny_boby, затова трябваше да резервираш преди да купиш ваучера.
Предполагам, че ако това условие е залегнало в офертата много трудно ще ти върнат парите.
Този сайт много отдавна е извън полезрението ми, защото са доста некоректни.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 259
Аз също преди да купя ваучер за почивка винаги звъня първо в хотела и проверявам дали има места за периода, който ме интересува. Правя предварителна резервация, там където е възможно и тогава купувам ваучер и се обаждам вече с номера на ваучера да потвърдя.
До сега не съм имала проблем с ВИП Оферта, като изключим това, че два пъти ми трият коментара за мръсния басейн на комплекс Рибарската хижа край Девин. Мястото беше много хубаво и единствената ми и то добронамерена забележка беше за мръсния басейн, ама те кофти коментари не понасят явно.

# 699
  • София
  • Мнения: 3 099
.... От Лапни.бг също няма вести, само получих на мейла известие, че са отворили моя мейл. Ще ги чакам пък да видим - имам копие на мейла, ако се наложи, да пускам жалба в КЗП.[/b]

Нямат право да ти откажат връщане на парите, длъжни са по закон да ги върнат, каквато и да е причината! Wink Пиши в КЗП, ако те мотаят!

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 620
До 64% намаление на пакети за двама със закуски, вечери и СПА в Хотел Айсберг, Банско
Скоро може да ходим на Банско безплатно.

http://www.vipoferta.bg/offer.php?aff_id=MTMyNjg5MTM4MzY5&offer_id=711

# 701
  • София
  • Мнения: 255
http://grabo.bg/mida-s-istinska-perla-plius-kolie-za-2990lv-0z285f8?affid=6540
ама и в сайтовете за колективно пазаруване има доста измислени оферти. #Cussing out
Това колие съм го купувала за около 20 лева от магазин за подаръци, а тук ми обявяват нормална цена 59 лева. То и с " намалението" е по-скъпо от нормалната цена. Направо луда работа. #2gunfire

# 702
  • София
  • Мнения: 4 578

Добро утро! Ние края на септември празнувахме на малката РД там. Аз съм от тези, които харесват Германи, въпреки, че организацията им е много куца. 2 дни преди Рд на малката ми се обадиха, че няма да имаме водно парти, защото имат проблеми с отопляването на басейна, но ще ми доведат клоун, безплатно. Koгато отидохме 10 мин преди часа за партито, тези от предишното не си бяха приключили, съответно закъсняха, а моите гости се чудиха къде да седнат. Менюто им е под всякаква критика/менюто тип кетъринг/. Изискванията за мин 15 броя от всеки вид хапки, които бр е 2,30-2,50. Това добре, но всичко беше приготвено преди време, навън беше 26 градуса, марулите за декорация бяха увехнали. Гризините с прошуто са от магазина, 10 бр. за 1 лв, прошутото беше топло....и все в този дух.
Цяло лято сме били там на плуване, устройва ме урок за час за 4 лв., докато аз си пия кафето. А и офертата за нашия РД беше 100 лв.

# 703
  • Мнения: 19 559
Какво ще кажете за този салон в Студ. град? Търся си оферта за боядисване в района и ме заинтригуваха http://napolovina.com/offer.php?id=1000

# 704
  • Мнения: 377
Момичета писах в "Красива мама", в темата "капиляри" но отговор няма..

И тъй като сайтовете пускат бая процедури/терапии, се надявам някоя тук да може да ми помогне с инфо или препоръка!

Имам все по-застрашително разрастващ се спукан капиляр на нослето. Вече изглежда като перманентна грозна червена пъпка, а и трудно се покрива с фон дьо тен и пудра Sad

Препоръчайте ми място/салон, където могат да го премахнат! Нека поне да е изпитано, ззщото нослето е деликатно място, а не искам да ми остават белези!

Парите нямат значение!!!

Благодаря!

Аз мога да ти препоръчам салон Бенико на Гарибалди, който тука беше много хвален в началните теми. Бях там за друга процедура, от която също останах много доволна и от дума на дума с момичето, което ме обслужваше реших да си изгоря доста голяма капилярна звезда. Те имат IPL апарат, с който изгарянето стана за 1 минута, като чувствах лека болка. Предупредиха ме, че може да се наложи и повторно туширане след като заздравее раничката, но при мен не се наложи. При мен не остана белег, а вече мина 1 година и не се е появявала нова капилярна звезда нито на същото място, нито някъде другаде около него.

Общи условия

Активация на акаунт