Защо мъжете си падат по майки?

  • 26 093
  • 299
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 510
По- добре крава с теле, отколкото дърт пръч без мъ.е.
Ще изтрия поста си.
sote, една жена може да се котира и с две деца, но старите ергени никой не ги иска. Имаше такава тема.

# 76
  • Мнения: 2 175
Нека ви представя своето виждане по въпроса.
Доста от жените след като родят, се видоизменят коренно.. мъжете им обаче трудно се примиряват с това им състояние и ги пренебрегват в леглото.
Знам доста подобни случки.. ето ви и повод за раздяла... а и доста трудно се примиряват че детето е преди техните нужди.
Обаче има мъже, готови да се възползват от подобни мами.. както им казват, "Крави с телета".  Peace
Помислете една позагоряла мама на какво ще бъде способна, за да я огрее слънцето.. на макс би се постарала да задържи някой... следователно на чиляка ще му допадне.. друг е въпроса че доста дет ги знам, улетеха с двата крака по таквиз мамчета.  Wink
Резултата обаче след време е плачевен.. но дет се казва..дрислив зор не чака!!!  Sunglasses

Честно,
доповръща ми се...

# 77
  • Мнения: 537
Нека ви представя своето виждане по въпроса.
Доста от жените след като родят, се видоизменят коренно.. мъжете им обаче трудно се примиряват с това им състояние и ги пренебрегват в леглото.
Знам доста подобни случки.. ето ви и повод за раздяла... а и доста трудно се примиряват че детето е преди техните нужди.
Обаче има мъже, готови да се възползват от подобни мами.. както им казват, "Крави с телета".  Peace
Помислете една позагоряла мама на какво ще бъде способна, за да я огрее слънцето.. на макс би се постарала да задържи някой... следователно на чиляка ще му допадне.. друг е въпроса че доста дет ги знам, улетеха с двата крака по таквиз мамчета.  Wink
Резултата обаче след време е плачевен.. но дет се казва..дрислив зор не чака!!!  Sunglasses

Честно,
доповръща ми се...

Магарчо, може да е гадно, но болшинството от мъжете така разсъждават. Много мъже чужди деца не гледат, и открито си го казват. Имах позната, която ходеше с един 6 години. Тя разведена с дете. На въпрос към него няма ли да се женят, той отговаря: Аз ако ще се женя, ще си взема нормална жена. Идея нямам какво значи нормално. Но явно според него само за секс става. И да ти кажа много мъже мислят по същия начин. Имам лични наблюдения. Не казвам, че е вярно, просто....селяндури. Много от тях си мислят, че като си разведена си на зор и би направило всичко за едното ч....е.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 349
Последните постове не съм чела, но  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


# 79
  • Мнения: 135
Това отива директно в топ десет на най-отвратителните простотии, които съм чела.
Поздрави,
Крава с теле

Многоуважаема Бърди.. моля ви слезте на земята.. не е толкоз розово колкото изглежда.. друг е въпроса на вас какво ви се иска!!!  Crossing Arms


Исках само да споделя, че жените са тези , които избират мъжете. Wink

Това е пълна глупост.. мъжете единствено се възползват в случая!!!  Naughty


Поне ни нарекоха секс-тигрици с благ характер. А, доколкото знам, ни се случи и след 33 - смятай за к'ъв секс става дума! bowuu
Пък Сотето да се гушка сутрин "на голо"  Grinning

Сотето успешно си е намерил начин да компенсира загубите.  Wink
А че се превръщате в секс тигрици.. изобщо не се съмнявай!!!  Laughing



Честно,
доповръща ми се...

Успокой топката magarcho.. живота не е справедлив за всички.  Peace

# 80
  • Мнения: 2 510
Повечето си остават само с мисленето.
Не зная в 21 век как може да си на зор за секс.
Да си на зор за дете, пари - да.
При такива случаи се не знае кой кого е.е.

# 81
  • Мнения: 537
Повечето си остават само с мисленето.
Не зная в 21 век как може да си на зор за секс.
Да си на зор за дете, пари - да.
При такива случаи се не знае кой кого е.е.

И за мен е загадка, Снежа. Може би, защото живея в малък град и е друго мисленето тук, но ми е тъпо. Да не говорим, че и млади мъже по на 25 така разсъждават и то за жени, които е видно, че лесно ще си намерят поне един е..ч. Ама...

# 82
  • Мнения: 2 175
Нека ви представя своето виждане по въпроса.
Доста от жените след като родят, се видоизменят коренно.. мъжете им обаче трудно се примиряват с това им състояние и ги пренебрегват в леглото.
Знам доста подобни случки.. ето ви и повод за раздяла... а и доста трудно се примиряват че детето е преди техните нужди.
Обаче има мъже, готови да се възползват от подобни мами.. както им казват, "Крави с телета".  Peace
Помислете една позагоряла мама на какво ще бъде способна, за да я огрее слънцето.. на макс би се постарала да задържи някой... следователно на чиляка ще му допадне.. друг е въпроса че доста дет ги знам, улетеха с двата крака по таквиз мамчета.  Wink
Резултата обаче след време е плачевен.. но дет се казва..дрислив зор не чака!!!  Sunglasses

Честно,
доповръща ми се...

Магарчо, може да е гадно, но болшинството от мъжете така разсъждават. Много мъже чужди деца не гледат, и открито си го казват. Имах позната, която ходеше с един 6 години. Тя разведена с дете. На въпрос към него няма ли да се женят, той отговаря: Аз ако ще се женя, ще си взема нормална жена. Идея нямам какво значи нормално. Но явно според него само за секс става. И да ти кажа много мъже мислят по същия начин. Имам лични наблюдения. Не казвам, че е вярно, просто....селяндури. Много от тях си мислят, че като си разведена си на зор и би направило всичко за едното ч....е.
Честно, радвам се че живея на друга планета..(среда)

Соте, спокойна крава с теленце съм..не ме мисли

# 83
  • Мнения: 10 547
Този месец близка роди със секцио по собствено желание, защото "аз кофа няма да ставам, мъжът ми да залита по други!". Мъжът й доста се шегува с моя по повод ширината на вагина ми. Какво да се прави- простак меко казано. За съжаление са ни роднини.

Преди три години ме сваляше колега, мой набор- аз елегантно носеща се, той с дънки тип "насран до  колене", аз с дете, той мислещ си, че адаптираното мляко е кокаин. За к`во ме сваляш, питам? Щото си мислело момчурлячето, че като съм с халка на безименния пръст, съм и с паяжина, вие се сетете къде.
Каквизи ми ти работи.

# 84
  • Мнения: 135

Соте, спокойна крава с теленце съм..не ме мисли

Много присърце взехте всичко.. естествено че има и изключения.. но са рядкост !!!  Peace
Не искате да го приемете..но си е факт.. пък ме неречете какъвто си щете.
Колегата ми и той се присламчи при една с две деца.. всеки ден ми реве че на собствения си син не дава толкоз, колкото отделя за чуждите... интересно ми е докога ще издържи!!!
И не се заблуждавайте толкоз.. някои мъже може и да намират утеха.. но повечето гарантирано ви използват!!!  Peace

# 85
  • Варна
  • Мнения: 17 954


Исках само да споделя, че жените са тези , които избират мъжете. Wink

Това е пълна глупост.. мъжете единствено се възползват в случая!!!  Naughty


Наистина ли така си мислят? Mr. Green
Не се и съмнявам, че ползите са за двете страни.

# 86
  • Мнения: 2 510

И не се заблуждавайте толкоз.. някои мъже може и да намират утеха.. но повечето гарантирано ви използват!!!  Peace
За какво един мъж без деца използва една жена с деца.
За секс?
Соте, ти сериозно ли мислиш, че секса е само удоволствие за мъжете?
За какво една жена с дете използва един мъж?

# 87
  • Варна
  • Мнения: 957

И не се заблуждавайте толкоз.. някои мъже може и да намират утеха.. но повечето гарантирано ви използват!!!  Peace

За какво точно ни използват?
Играят си на семейство с нас? Точно като онези другите, които са си взели от "нормалните" жени? Тук сме все късметлийки?
Възможно е, разбира се.

# 88
  • Мнения: 755
Ахахаха я, кой пак бръкнал в кацата с меда...тоз път много надълбоко обаче... Joy Joy Joy

Касита Нортман, ширината на вагина дори и лекар може да го потвърди е абсолютно до еластичност  на организма. Имам лични наблюдения потвърдени от лекар, та тоз простак както го нарече, явно е любител на митовете, за да му е драго пред хората. Peace

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Не съм забелязала да си падат по майки.
Падат си по млади девойки.

Общи условия

Активация на акаунт