Олимпиади

  • 355 700
  • 2 020
  •   1
Отговори
# 1 170
  • София
  • Мнения: 164
18- ти сме на Межд Олимпиада по Математика.
Най-доброто ни представяне от последните 8 години.
3 Сребърни и 3 Бронзови медала - голямо браво на Вили и момчетата  smile3501


http://www.imo-official.org/team_r.aspx?code=BGR&year=2016

# 1 171
# 1 172
  • Мнения: 5 160
4 клас ще явяват на три кръга - и на национален. Явно във връзка с новите правила за прием след 4 клас ...

# 1 173
  • Мнения: X
4 клас ще явяват на три кръга - и на национален. Явно във връзка с новите правила за прием след 4 клас ...
За коя олимпиада става въпрос, че нямах време да го разгледам в детайли?
Вероятно имаш предвид математиката. Стигнах до таблицата с националните кръгове.

# 1 174
  • у дома
  • Мнения: 7 171
4 клас ще явяват на три кръга - и на национален. Явно във връзка с новите правила за прием след 4 клас ...
За коя олимпиада става въпрос, че нямах време да го разгледам в детайли?
Вероятно имаш предвид математиката. Стигнах до таблицата с националните кръгове.
За олимпиадата по математика  Peace

# 1 175
  • Мнения: X
Да, видях. В момента го чета детайлно и скролнах на националните кръгове да погледна, след като lorenca го спомена. Трябва да информираме широката общественост в темата за състезанията.  Grinning

# 1 176
  • Мнения: 5 160
Ох, сори, момичета, МАТ естествено Wink)))
То другото за 4 клас е Знам и мога, но и досега си беше в три кръга.
Виждам и Информатика и Гражданско образование ... Но за тях не съм се интересувала Wink

Цитат
Трябва да информираме широката общественост в темата за състезанията.  Very Happy
Да ... те МОН си копаят бавно и славно.

# 1 177
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 287
Ох, сори, момичета, МАТ естествено Wink)))
То другото за 4 клас е Знам и мога, но и досега си беше в три кръга.
Виждам и Информатика и Гражданско образование ... Но за тях не съм се интересувала Wink

Цитат
Трябва да информираме широката общественост в темата за състезанията.  Very Happy
Да ... те МОН си копаят бавно и славно.


и аз видях гражданско образование от 1. клас  Blush не съм се интересувала и не знам, това нещо ново ли е?  Blush

# 1 178
  • Мнения: X
и аз видях гражданско образование от 1. клас  Blush не съм се интересувала и не знам, това нещо ново ли е?  Blush
Не, не е. Както и информатиката от четвърти клас ( в нея участват даже и третокласници, макар и сравнително рядко). Регламентът за миналата учебна година може да бъде изтеглен от страницата на МОН.

# 1 179
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 287
благодаря  Hug

# 1 180
  • Мнения: X
Заповед  за организирането и провеждането на ученически олимпиади и национални състезания през учебната 2016-2017 година

# 1 181
# 1 182
# 1 183
  • Мнения: 3 946
Здравейте, моля да ми помогнете понеже не мога да отворя файла в страницата на Математика без граници за броя точки и съответните медали/класиране за 2 клас...

# 1 184
  • Мнения: X
Здравейте, моля да ми помогнете понеже не мога да отворя файла в страницата на Математика без граници за броя точки и съответните медали/класиране за 2 клас...
МБГ не е олимпиада, а математическо състезание. Можете да зададете въпроса си в темата за математическите състезания.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=918962.msg33899707#new

Общи условия

Активация на акаунт