Олимпиади

  • 355 619
  • 2 020
  •   1
Отговори
# 1 860
  • Мнения: 19 346
За София къде трябва да се проверява за резултатите от НОМ?
На сайта на Руо в отдел състезания и олимпиади  виждам само качени документи без резултати от някое състезание.

# 1 861
  • Мнения: X
На предходната страница в темата има линк към съобщението от страницата на РУО - София-град за провежданета на областния кръг на " Знам и мога", в което са качени разпределенията на допуснатите четвъртокласници по училища.

# 1 862
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Имам проблем с отварянето на резултатите от НОМ на 4 клас за гр. Варна. При мен ли е проблема? За 5 клас се отварят нормално.

# 1 863
  • Мнения: 70
RageВ петък звъннах на обявения телефон на сайта на РУО София на експерта по математика, за да попитам за резултатите от Областния кръг на олимпиадата по математика. Отговорът беше, че не са готови. При споменаване от моя страна на 7 дневния срок,  служителката съвсем се оплете и каза, че били готови, ама....
....а на мен ми мирише, че не са натъкмени все още за ключовите класове. Ill  Sunglasses

Бъдете щастлива, че са Ви вдигнали телефона. Във Варна такова нещо практически никога не се случва. Включва се факс...

# 1 864
  • Мнения: X
Здравейте, бих искала ако може някой да ми даде линкове или нещо друго за резултатите от олимпиадите по география и история за гр.Габрово учебна 2017/2018 година.
Резултати няма, но преди малко качиха списъците с допуснатите до областен кръг.
География
25.02.2018г. СУ "Отец Паисий", Габрово
История
24.02.2018г. ПТГ "Д-р Никола Василиади", Габрово

# 1 865
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 256
За София къде трябва да се проверява за резултатите от НОМ?
На сайта на Руо в отдел състезания и олимпиади  виждам само качени документи без резултати от някое състезание.

дали излезе нещо?

Здравейте! Срещали ли сте случаи на неправилно изчислени или погрешно обявени точки от областен кръг на олимпиада по математика?

нямам идея какви са точките на детето.
толкова дълбоко е засекретено всичко, че ми иде да вия.

# 1 866
  • Мнения: 19 346
Не знам и аз. http://ruo-sofia-grad.com/олимпиади-състезания-конкурси проверявам, но разгледах назад и не видях никакви резултати от всичките им обяви за конкурси.

# 1 867
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 256
май има нова дата за подаване на заявления за кенгуруто.
 10 март Simple Smile

# 1 868
# 1 869
  • София
  • Мнения: 183
Здравейте, дали има възможност да се прегледа работата на детето от олимпиадата по математика и каква е процедурата?

# 1 870
  • Мнения: 6 315
И РУО - София публикува резултатите от НОМ. Само бургаското РУО не ще да ги публикува. Някъде ми попадна, че на техния сайт са написали, че резултатите са изпратени в училищата. Ама от нашето ние няма как да получим информация. Госпожата каза, че нищо не са им дали като резултат.

Искам да попитам олимпиадата "Знам и мога" - областен кръг с каква продължителност е?

# 1 871
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Съгласно регламента на "Знам и мога", публикуван на сайта на МОН, времетраенето на олимпиадата е 2 учебни часа, т.е. 80 мин.

# 1 872
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 256
нещо за "знам и мога" от днес?
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

4 клас, последната задача: "кое от словосъчетанията отговаря на въпроса:" и въпрос няма. в текста също нямало въпрос. коментара е на три от децата от нашето училище.
 
и допълнителна екстра.

Скрит текст:
детето извадило кърпичи да си почисти носа, а квестора го накарал да му ги даде. разгъвал ги, и след като една по една проверил всяка кърпичка, му ги върнал.
колко се е напатил от преписвачи не знам, но не знам и какво точно е очаквал да напише четвъртокласник на тях.
пищов на какво?

# 1 873
  • София
  • Мнения: 1 154
Протокол с класирани ученици за участие в Националния кръг на олимпиадата по руски език за учебната 2017/2018 година, който ще се проведе на 17.03.2018 година от 09.00 часа в СУ "Гео Милев" - гр. Варна
https://mon.bg/bg/100161

# 1 874
  • София
  • Мнения: 2 768
Протокол с класирани ученици за участие в Националния кръг на олимпиадата по информатика за учебната 2017/2018 година
https://www.mon.bg/upload/14489/prot-dop-2018_NOI.pdf


Общи условия

Активация на акаунт