Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа - колеги, филми, изяви # 41

  • 17 065
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 725
Дружечкииии, привет ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Най - после успях да се добера до любимата ни тема, след днешния опасно изморителен ден ! Опекох и баклавата и докато я чакам да изстине ви изчетох ! Напълно споделям всичко, което днес сте изписали, споделям чувствата ви, и страховете ми за нашите герои са същите, като вашите !  Hug Hug Hug

# 721
# 722
  • Мнения: 10 822
Арфиииииииииии.... Hug Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 10 822
Как мина днес концерта Thinking

# 724
  • Мнения: 4 725
Перфектни бяха децата ми ! Всичко се получи, както го бях планирала ! Продължавам да се уверявам, че специално по отношение на музиката, системната работа дава резултат в точния момент !

Изключително съм изморена обаче !

# 725
  • Мнения: 10 822
Хубаво Peace...радвам се ,че си доволна... bowuu
Ами Thinking...заливай баклавата и лягай... bowuu
Аз правя баклава за Нова година...мислех да правя някакви коледни сладки ,но ме домързя bowuu Joy....и....утре ще си направя пак десетра ,който правя за всяка  Коледа ...панирани ябълки... bowuu bowuu bowuu

# 726
  • Мнения: 980

Това лаленце е за мен сигурно hahaha hahaha hahaha

# 727
  • Мнения: 980
Дружечкииии, привет ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Най - после успях да се добера до любимата ни тема, след днешния опасно изморителен ден ! Опекох и баклавата и докато я чакам да изстине ви изчетох ! Напълно споделям всичко, което днес сте изписали, споделям чувствата ви, и страховете ми за нашите герои са същите, като вашите !  Hug Hug Hug

Арфиииииииииии Hug Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 10 822

АААААа...не позна Naughty...и преди и сега е за МЕНННННННННН.... Joy Joy Joy

# 729
  • Мнения: 980
Перфектни бяха децата ми ! Всичко се получи, както го бях планирала ! Продължавам да се уверявам, че специално по отношение на музиката, системната работа дава резултат в точния момент !

Изключително съм изморена обаче !


Браво на Госпожата, научила е децата smile3501 newsm51

# 730
  • Мнения: 980
АААААа...не позна Naughty...и преди и сега е за МЕНННННННННН.... Joy Joy Joy

Не го даваш, ейййййййй Crossing Arms

# 731
  • Мнения: 4 725
Белче, ако не си открила песен, те насочвам към Джон Ленън, но нещо не мога да вляза в ютюб !

# 732
  • Мнения: 980
Хубаво Peace...радвам се ,че си доволна... bowuu
Ами Thinking...заливай баклавата и лягай... bowuu
Аз правя баклава за Нова година...мислех да правя някакви коледни сладки ,но ме домързя bowuu Joy....и....утре ще си направя пак десетра ,който правя за всяка  Коледа ...панирани ябълки... bowuu bowuu bowuu


Никога не съм яла панирани ябълки, вкусно ли е Све  Wink

# 733
  • Мнения: 980
Белче, ако не си открила песен, те насочвам към Джон Ленън, но нещо не мога да вляза в ютюб !

Арфи сложих една с пожелания, като намериш другата ще я сменя, Wink

# 734
  • Мнения: 4 725
Перфектни бяха децата ми ! Всичко се получи, както го бях планирала ! Продължавам да се уверявам, че специално по отношение на музиката, системната работа дава резултат в точния момент !

Изключително съм изморена обаче !


Браво на Госпожата, научила е децата smile3501 newsm51

 Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт