Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа - колеги, филми, изяви # 41

  • 17 055
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 814


Малееее, много палав тоз Галю ooooh!  .....къде бара само. ooooh! ...вай, вай, вай...  
Ей, ръчички. Stop ....стойте мирни  ,че ако ви види оная ми ти Дидема,малеее...... ooooh! ooooh! ooooh!  

Това е от юли миналата година Joy Joy Joy

 
 

# 736
# 737
  • Мнения: 842
Перфектни бяха децата ми ! Всичко се получи, както го бях планирала ! Продължавам да се уверявам, че специално по отношение на музиката, системната работа дава резултат в точния момент !

Изключително съм изморена обаче !


Браво на Госпожата, научила е децата smile3501 newsm51

 Embarassed Embarassed Embarassed

Така е Арфи не се черви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 842
Прекрасни заповядайте в НОВАТА ТЕМА , аз след малко идвам

# 739
  • Мнения: 10 814
Хубаво Peace...радвам се ,че си доволна... bowuu
Ами Thinking...заливай баклавата и лягай... bowuu
Аз правя баклава за Нова година...мислех да правя някакви коледни сладки ,но ме домързя bowuu Joy....и....утре ще си направя пак десетра ,който правя за всяка  Коледа ...панирани ябълки... bowuu bowuu bowuu


Никога не съм яла панирани ябълки, вкусно ли е Све  Wink

Дааааааа...на мен ми харесва ...ще ти кажа рецептата...много лесна bowuu bowuu bowuu

# 740
  • Мнения: 10 814
ОООООООО...ама ний сме вече на 50 страницааааа ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy

# 741
  • Мнения: 4 725
Хубаво Peace...радвам се ,че си доволна... bowuu
Ами Thinking...заливай баклавата и лягай... bowuu
Аз правя баклава за Нова година...мислех да правя някакви коледни сладки ,но ме домързя bowuu Joy....и....утре ще си направя пак десетра ,който правя за всяка  Коледа ...панирани ябълки... bowuu bowuu bowuu


Никога не съм яла панирани ябълки, вкусно ли е Све  Wink

Дааааааа...на мен ми харесва ...ще ти кажа рецептата...много лесна bowuu bowuu bowuu

Све и на мен ми е много непривично панирани плодове или фламбирани, но разчитаме на твоята дума, сигурна съм, че е фамозно !

# 742
  • Мнения: 10 814
ЕЕЕЕЕЕ...чак пък фамозно....не бих казала ,но вкусно ...на мен ми харесва... Peace

Хайде да ходим в новата тема Peace

# 743

Общи условия

Активация на акаунт