СПАМО-ЧАТ (19-25.12) ВериБедКендиГърлБюти&СПАмТийм - в очакване на Коледа

  • 7 860
  • 517
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Joy Joy Joy

Весело си прекарваш с две думи  Hug Hug Hug

Нищо, сега заради синините няма да усещаш толкова изгореното  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 631
а и да уточня - всичко това без да съм близвала...алкохол
да не съм пийняк  Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 631
Joy Joy Joy

Весело си прекарваш с две думи  Hug Hug Hug

Нищо, сега заради синините няма да усещаш толкова изгореното  Mr. Green

 hahaha Joy Joy Joy

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
а и да уточня - всичко това без да съм близвала...алкохол


Ти ако беше близнала, нямаше да паднеш, пияния и Господ го пази, нали знаеш  Mr. Green Crazy

# 19
  • Мнения: 631
а и да уточня - всичко това без да съм близвала...алкохол


Ти ако беше близнала, нямаше да паднеш, пияния и Господ го пази, нали знаеш  Mr. Green Crazy

http://vbox7.com/play:mccaa345    припомням си тези  Joy Joy Joy

ся се смея ама оня ден ми се доплака...

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 1 081
 Joy Joy Joy Joy

И аз съм чистогледа.. понякога  Joy Joy Joy

Мег, милата  Hug Hug Hug

Аморе  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ше ни наказва викаш  Twisted Evil  Crazy

Ирисчеееееееееееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes къде се губиш бре?  Hug

Бубс  Flutter  Heart Eyes  Hug нищо не казваш в последно време  Whistling

# 22
  • София
  • Мнения: 3 249
Проба

Цяла сутрин не можех да пиша, май скоро ще ми резнат форума от офиса  Confused Дано нееее  Praynig  Whistling Outta Joint

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
Бубс,  Hug

Ирисче,  Heart Eyes  Къде се загуби?  Липсваш!

Мон, понеделнишката картинка перфектно ме описва.  Laughing  А мен някак празнично не ми се работи, ама хич Whistling 

Дейзи, следващия път ще пробвам кренвиршките с топено сирене и без кренвирш.  Joy  Мисля добре ще се получи. Жалко, че не може и с ракия  Whistling Blush

 Joy Joy

Мегич, как се потроши така с колело, без да си карала!!! Shocked  Та си се и изгорила за капак.  ooooh!  Ужасен ужасон! Поне снима ли? Къщичката от медено тесто де, не синините...  Wink


Искам да ви кажа, че ако ми кръцнат достъпа до форума, ще умра от абстиненция ooooh!

# 24
  • Мнения: 631
Във фейса има снимка  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 3 249
Значи ще я видя довечера.

# 26
# 27
  • Мнения: 631
Joy Joy

Мегич, как се потроши така с колело, без да си карала!!! Shocked  Та си се и изгорила за капак.  ooooh!  Ужасен ужасон! Поне снима ли? Къщичката от медено тесто де, не синините...  Wink



Така значи, кулулоту беше в коридора временно, а мъжа ми ме извика от другата стая..., вече беше тъмно и аз се засилих без да включвам лампата, забравила за него...направо го смазах ooooh!, а то е голямо кулуло - юношеско, доядя ме че не е китайско те са много по лекички и нямаше да боли толкова при сблъсъка - нищо и нямаше да става от него, а то яко от завода, където едно време са правили Балканчетата  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 3 249
Мегич, ясна ми е ситуацията. Тя каза, че е паднала по стълбите! ...  Laughing  ... както се казваше в една нашумяла реклама на една нашумяла водка  Wink


 Thinking

# 29

Общи условия

Активация на акаунт