Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 26

  • 68 023
  • 694
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 384
започнах да пиша в предната ни тема , но нета се скапа и не можах да публикувам мнението..
радвам се, че стана така .. не че горчивото  е минало ..
хубава седмица в очакване на Рождество  Ви пожелавам..и дано срещате само добри хора

Сиссс ама понякога и аз съм от гостите- мен ме разлогва бг мамата на половин час някъде и после анонимно обикалям..ама съм си аз  Embarassed

# 16
  • Мнения: 437
Момичета.. не знам как попаднах тук, от доста време не бях писала във форума. Но тъй като нищо случайно няма на този свят, приемам това за знак...

Ракът е огромно изпитание и само преживялите го могат да споделят през какво наистина са минали.
Ще споделя с вас едно интервю, което направих с жена, минала успешно през изпитанието на рака. Сигурна съм, че тази вътрешна сила и светлина, която я е изтласкала отвъд блатото на самосъжалението, гнева и безсилието я има и във вас! Всеки тряба да намери пътечката към нея и съзидателната си сила.

http://www. - Радостина – Живейте в настоящето, където всичко е наред!

В чисто физически план... ракът е най-висшата степен на клетъчно замърсяване, както и емоционален блокаж. Най-пагубни са точно емоциите на гняв, ярост, страх, ревност, омраза... От там се почва всяко изцеление. Има различни(не масови)  продукти, които възстановяват тъканите в тялото след пораженията на рака *. Има методи, които детоксикират организма на клетъчно ниво. Но веднъж, щом е дошла тази страшна болест, най-вече силата на духа, вярата и любовта са вътрешните творчески сили, с които можете да стигнете до изцеление.

Позволих си да бъда ваш гост днес, на Игнажден. Благодаря ви. Светлина Любов ви желая по пътя.. и изцелете себе си, бъдете здрави, живейте в Любов, Истина и Мъдрост!

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 00:55 от Дивиана

# 17
  • София
  • Мнения: 5 074
Май създателя на този сириус е открил панацеята. Много болести лекува бе  newsm78
Уж храна, пък лекарство...
Поредната реклама  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 118
Прощавайте, но не мога да се сдържа !  bouquet

Цитат
Сигурна съм, че тази вътрешна сила и светлина, която я е изтласкала отвъд блатото на самосъжалението, гнева и безсилието я има и във вас! Всеки тряба да намери пътечката към нея и съзидателната си сила.

Shushе, каква ти пътечка ?!? Бойко Борисов строи магистрали ... и то до Луната ! Към него ли да се обръщаме за съвет или към Сириус ? Че нещо не разбрах !?
Но политайки на крилете на щастието аз вече знам Истината  -
Цитат
ракът е най-висшата степен на клетъчно замърсяване, както и емоционален блокаж
Вече е открит причинителя на Рак ! Предлагам да се организират масови празненства в Югозападна България като начало, а после и в други точки от страната. Групите ще се придвижват пеша и ще носят цикламено-розови пижами с цел преодоляване на емоционалния и транспортния блокаж.

Радост е за мен, че на този ден първа кана е поздравила форума ! Живот и здраве на всички !

# 19
  • Мнения: 437
nanastef, еммм... ок. peace Simple Smile Аз опитах. Пък вие щом си знаете... значи всичко е ясно, животът ви е ясен като на длан. Успех, момичета, от сърце ви желая да сте здрави!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 118
Извинявай, но вървиш по границата с простащината.
Най-вече за това че думите ти могат да се приемат като подигравка с паметта на най-Чистите, най-Светлите, най-Истинските, най-Обичащите, най-Мъдрите хора, които познавам и те си отидоха, носейки в себе си диагнозата Рак ! ! ! Сред тях са вуйна ми, свекъра ми и много други млади и не толкова млади души. Светла им памет ! Повярвайте и до Космоса сме стигали в търсене на лек и подобни постове ме разстройват.

И затова отивам на козметик !

# 21
  • Мнения: 437
Аз... леко се обърках. От доста години не ми се беше случвало да ме обвинят в простащина. Мен ли визираше, или не съм разбрала правилно? Съвсем миролюбово казвам, че приемам позицията на всеки. Щом сте категорични в познанията и светоусещането си - аз нямам работа тук. Моят баща си отиде от рак. Не виждам нищо забавно в това. Много хора са напуснали света на материята, защото не са успяли да отработят този урок. Но и много други успяват. Съжалявам, ако по някакъв начин съм провокирала тези гневни чувства... но щом изскачат така рязко, те са част от теб... Не касаят мен.

Пак ще кажа -  мир да е. Няма да досаждам. Всеки, който осъзнава пътя, живота, мислите и думите си е достоен за уважение. Бъдете здрави - това го казвам с цялото си сърце.

# 22
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
nanastef  newsm10 smile3521 и розово-цикламена пижамка имам.... и по средата кажи речи на страната се намирам.... все ще ловна някой от потоците преодоляващи  емоционалния и транспортния блокаж... ако на някоя от вас потока притече през пловдивско шЪ мЪ познае по китката .... естествено в тон с пижамката в розово-цикламено...

# 23
  • Мнения: 972
Аз пък не мога да разбера,защо едни хора,които хал хабер си нямат от това,как се чувства един човек "целунат от рака",се появяват и започват да ръсят мъдрост...И когато "малоумният болен",който до сега "пръста не си е мръднал да си търси лек" му каже,че аджеба не вярва в приказки за вълшебни цярове ,които струват купища пари,въпросният "загрижен" се фръцва като ощипана булка и го играе обиден...
Опомнете се бе,хора!
тук има куп разумни човешки същества,които от години борят това осмокракото...
Мислите ли си,че до сега не сме изчели всичко и не сме опитали де що е излезнало на пазара,а и това,което дори и на пазара го няма...
Мислите ли си,че ако имаше такова вълшебно лекарство,ние щяхме да позволим нашите приятелки да си отидат от този свят така млади...
Опомнете се!!! Защото може и да загубя чувството си за мярка и благоприличие и с риск да ме баннат от форума ще ви навра там дето слънце не огрява...

# 24
  • Мнения: 708
Силванке, не обръщай внимание на рекламите! Както правим с телевизора, просто сменяме канала...

Момичета, искам да ви питам време ли е вече за подаване на документи за винетка при социалните?

# 25
  • Мнения: 972
Момичета, искам да ви питам време ли е вече за подаване на документи за винетка при социалните?


Да,време е!
Копие от големия талон на колата,копие от застраховката "Гражданска отговорност",копие от ТЕЛК решението ,попълнена декларация/дават ти я в социалното/ и личната карта.Това приготвяш и отиваш за номерче! Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 5 074
Едно единствено допълнение ксъм инфото - гражданската отговорност трябва да е платена до края на 2012 година.
Сонче, как да не обръщаме внимание на тия, дето рекламират подобни боклуци в такива теми ?
Или си мислят, че ние сме балъци, отчаяни от това което ни се случва, незнаещи, връзващи се на всякакви подобни подхвърлени илачи
Същото прочетох в една тема за сърдечно-съдови заболявания.
Ами... вбесих се, но след като видях, че и тук има подобен пост, реших вие да вземете отношение, защото май на тия, рекламопишещите може и да им е писнало от мен.

# 27
  • Мнения: 708
Сонче, как да не обръщаме внимание на тия, дето рекламират подобни боклуци в такива теми ?
Или си мислят, че ние сме балъци, отчаяни от това което ни се случва, незнаещи, връзващи се на всякакви подобни подхвърлени илачи

Да, Хули, и на мен ми е писнало от такива лъже-реклами, но така вредим само на себе си, "като се гневим", а това не е полезно?!. Не вярвам тук, във форума, сред нас да има такива "балъци" за да се хванат, затова не коментирам тези постове, направо ги отминавам...

Сисссс, Хули, благодаря за инфото!

# 28
  • Мнения: 972
Моята застраховка е от май до май.Демек сега ми е платена до май 2012.Миналата година ми беше платена до май 2011 ,но не съм имала проблем ,когато декември 2010 подадох документи за винетката! Peace

А за гнева...Знам че е вреден,но в момента съм гневна,та чак въздухът ми спира от гняв...
И хич не ми дреме дали някой ще се обиди от думите ми!!!
Това ,че борим смъртоносна болест не ни прави малоумни или идиоти! Да им стане ясно веднъж завинаги на тези,дето гледат на нас със съжаление и с онова гадното ,което се чете в очите на невежите и "съчувстващите ни"...

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4408151

Ето това са "вълшебствата",които се случват в тази мижава държавица...

# 29
  • София
  • Мнения: 5 074
Сис, споко с гнева, скъпата ми .
Остави го за тях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт