"Лъжовен свят" (Yalan Dünya) - Скоро по Канал Д, с участието на САРП АПАК

  • 19 631
  • 277
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2
 ето превода на фрагмана, БЛАГОДАРЯ на НЕСИ!!!!!!

Според теб има ли надежда в тази Ачълай?
Това, на което си триеш устата не е салфетка, а гащите на леля Сервет.
Всеки ден чакам да свърши, че да дойда на терасата. Имам пеперудки в стомаха си.
Да ви е сладко.
Благодаря. Лек ден.
Много поздрави на годеницата ви.
Влюбени гълъбчетааа.
Майкоо.
Не могат да те чуят.
Каза, че ще ми купиш йълмаз.
Срещаме се с хора от министверството на културата.
Колко е едно малко, момчето ми.
Две са като фъндък.
Не му обръщай внимание.
Има ли бели чорапи?
Не, защо?
Броеницата да не остане сама.

# 226
  • Мнения: 2
 Това е официалната фейсбук страница на Сарп, той го потвърди! Hug

http://www.facebook.com/SarpApakResmiFanSayfasi?ref=notif&no … _t=page_new_likes
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 227
  • Мнения: 2
 Трети епизод( втори фрагмент):
http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=11533 Hug

Последна редакция: ср, 25 яну 2012, 12:26 от 100% САРПка

# 228
# 229
  • Мнения: 2
НЕСИ, благодаряяяяяяяяяяяяяяяя!

 Озета на трети епизод!




Дениз взима отбранителна позиция срещу Ръза. И няма да пропусне да отбележи това. На сета Дениз се отегчава от Чаатай, който постоянно се лепи за нея.  За да се отърве от това положение Дениз заедно с Ахмет прави един план. Емир, който е решен да посети терасата с племенника си, прави бар на терасата. Но това никак няма да се хареса на семейство Коджабаш.
Емир и Бора убеждават семейството, че това е спортен уред. Семейство Коджабаш заедно със съседите си започват да използват този уред. Обаче г-н Шехмуз малко прекалява със спорта, мисли си, че има признаци за сърдечна криза и иска помощ от Бора, който мисли за доктор. Бора, за да не излиза истината наяве, е принуден да прегледа г-н Шехмуз. А Нурхаят не бездейства. Пристиска Ръза с пълна сила да се сгодят и оженят. Ръза намира по някакъв начин хем да се отърве от Нурхаят хем да говори с Дениз насаме. Ачълай, която прави проучване за филма, в която много иска да играе, иска помощ от Тюлай. Ачълай, която прекарва една вечер в бара, решава да наблюдава наоколо , но когато нито Бора нито Емир не се присъединяват към нея, за да не остане сам, взимайки Орчун със себе си, той отива в бара,където работи Тюляй. Селахатин отива да види Тюлай в бара и това е причината нещата да се объркат. По това време една група чупи прозорците на къщи в Джихангир. Бора и Ръза са заподозрени и са арестувани.



 rotfImao rotfImao rotfImao

Последна редакция: ср, 25 яну 2012, 20:46 от 100% САРПка

# 230
  • Мнения: 2
 Днес Омур Арпъджъ (Реис от "Лъжовен свят") има рожден ден!
Пожелавам му всичко най-хубаво! newsm59 newsm59 newsm59


# 231
  • Мнения: 11 766
100% САРПка, Неси - благодаря ви за всичко ...   bouquet  bouquet  bouquet

Ето една нова страхотна снимка на Сарп - голям сладур е ... txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts  mrstraetz

# 232
# 233
  • Мнения: 2
 Преди серията поздрав с една от най-красивите песни, които съм чувала на НИЛ Караибрахимгил-Hakkında Her Şeyi Duymak

       

# 234
  • Мнения: 2
 РОКСИС- БЛАГОДАРЯ!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 235
  • Мнения: 11 766
Вчера фотографите са снимали Сарп и Ева Дедова ... thumbsup



http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19785587.asp

п.с. Няма за какво да ми благодариш ...   bouquet

# 236
# 237
  • Мнения: 2
Пускам нещо да се размеете от сърце!!! Вижте само какво въображение имат турските журналисти(фенове), не знам кой точно го е писал, ама му благодаря, смях се като побъркана в продължение на половин час!!!!
 

 rotfImao rotfImao rotfImao


Благодаря на Esi_93!!!!



Преди няколко дни Сарп Апак и Ева Дедова даваха много щастливи пози пред камерите. Но сега май някой е влязъл между влюбените гълъбчета.
Според актуална новина Сарп се е сближил с някакво момиче от сета с черна коса и Ева научила за това. Веднага отишла на сета и  ударила Сарп с буркан
 по главата. Откарали са Сарп в болница и въпреки че състоянието му било сериозно, Ева веднага се е покрила. А в квартала на тази черна хубавица са се струпали много полицаи. Не са взели никакви новини от Ева Дедова и затова са пуснали един нейн репортаж за чужденци.
"Имахме много хубава връзка, но аз не мога да търпя такива неща. .... Наказанието му ще бъде много лошо. Не ме интересува дали е в болница или не.Тя казала това и бързо се е отдалечила. Говори се, че Ева Дедова е в момента в България. Тъй като Сарп не може да отиде на сета, няма да дават две седмици Лъжовен свят. Според думите на докторите Сарп има проблеми в дяла на мозъка, който отговаря за паметта. Говори се също, че майката на Сарп е получила сърдечна криза, като е чула новината.

Последна редакция: нд, 29 яну 2012, 17:35 от 100% САРПка

# 238
  • Мнения: 2

 ето още малко снимки от епизода в петък!





# 239
  • Мнения: 2
Препоръчвам този сайт за изпуснатите серии, качеството е много високо!

Давам линк за трети епизод!

http://www.ddizi.com/izle/30834/Yalan-Dunya-3.-Bolum-720p-HD.htm

Общи условия

Активация на акаунт