кога ви дойде цикъла след раждане

  • 5 065
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 930
Вероятно си разредила храненията и са се появили по-големи паузи между кърменията? Или се е появила нощна пауза? Обикновено при поява на паузи над 4-6 часа между 2 кърмения, тялото получава сигнал да възстанови овулационния цикъл. Няма общо със секциото.  Докато се регулира цикъла след раждане може да има както по-големи паузи без цикъл, така и по-чести "зацапвания".

 
Ами не, храним се максимум през 3 часа, само нощем сме през 4 някъде..различно, но никога повече....Събират му се около 7 хранения, но не по-малко на денонощие  newsm78

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Два месеца след райдането ми дойде. Раждах секцио.

# 17
  • Мнения: 1 866
Тъкмо свършиха лохите и ми дойде : някъде на месец и половина. При това кърмех!

# 18
  • Мнения: 432
Около 60-я ден имах някакво кафяво зацапване 3 дни и после нищо.Незнам колко е нормално.Пък сме на смесено.Иначе раждах секцио.Почти 3мес как съм родила нямам цикъл.

# 19
  • Мнения: 2 000
Раждах секцио, кърмих 13 месеца, а ми дойде 14 месеца след раждането.

# 20
  • Мнения: 313
Изминаха 15 месеца от раждането, а аз още нямам цикъл.Кърмя активно, на поискване.

# 21
  • Мнения: 1 410
След около два месеца дойде "нещо", но истинкото беше след 6 месеца, когато много ми намаля кърмата и почти бях спряла да кърмя.

# 22
  • Мнения: 1 930
А това си мисля, че не е истински цикъл, от вчера се мъчи нещо да тече, ама не е и за превръзка даже..може би, щото дълго време го е нямало ли, що ли newsm78

# 23
  • Мнения: 8 505
В края на 3.месец при мен.Още кърмех.

# 24
  • софия
  • Мнения: 757
На седмия месец след като родих.До тогава синът ми беше на кърма през 3 часа.Тогава ваведохме новите храни ,кърмата намаля и цикълът се възобнови.

# 25
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
И аз вече втори цикъл преживях.бебо беше на 2 месеца.Раждах нормално, но е вярно ,че той спи по цяла нощ и пропускаме храненето тогава ..........та аз на това го отдавам,а така се надявах още малко да си поживуркам

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
точно един месец след като спрях да кърмя

# 27
  • София
  • Мнения: 1 397
6-тия месец докато бяхме на море, после пак след месец и половина.

# 28
  • Мнения: 415
На 9 месец след раждането, а кърмих до годинка...

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На 51 я ден.Само съм се изцеждала и съм секцио.

Общи условия

Активация на акаунт