Отговори
# 60
  • Мнения: 3 066
А, ти се развявай с фантазия на макс във форума, пък после ходи да си търсиш личното пространство.
Фантазия за теб-нямам никакво намерение да опровергавам никого!
И когато и оттук се оттегля да не се сметне,че и сега сте ме хванали в лъжа?
Боже,опази боже ....
С хората ,които пожелах се свързах в реала и отдавна начина ми на живот е известно достояние .
А тука си пишем време да минава:)

# 61
  • Мнения: 4 668
Не бе , Танче ... ама на фона на темите ти , че купуването на презервативи влияе на семейния ви бюджет е леко смешно да се изтъкваш като човек можещ да си позволи луксове  Crazy
Е,как какъв ? За жени,които гледат сами децата си,на квартира и взимат 500 лв заплата,мислиш ли,че не е лукс крема от 100 лв ?
Не знам . Аз не си купувам скъпи кремове .
Не изпитвам такава нужда ...

# 62
  • Мнения: 5 710
Е , наистина ... какъв лукс е кухненски робот ? Или крем за лице от 100 - тина лева ?

Ами как да не е - представи си , че досега си стъргала моркови 1 час на рендето, а сега ги врътваш и за 3 секунди са готови. Или ако вместо да месиш като ненормална и да правиш 'кладенче',  ти го върти бъркалката. Това е скок в стандарта, качествено променя някаква част от живота ти. Разбирам я жената.

Лукс за мен в момента е да имам ежедневно жена да чисти и готви. За друг това е незабележима част от битието му. Този човек по всяка вероятност прекарва дните си в Картие или по аукциони и пътувания от Кортина до Хамптънс разбира се, с частен джет  Simple Smile

# 63
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Всичко коз




 Whistling



# 64
  • Мнения: 3 066
Въх Нел-недей,моля те,ще се пукам от смях!
Това наистина всеки така чете и разбира,че чак не се познавам в по-голямата част от случаите.
Ами помисли  и вникни защо съм го написала  smile3507
10 c's-бравос! Това е голяма помощ и отменя въпроса кой ще чисти днес  clean

# 65
  • Мнения: 2 070
аха, и ни цакат с топла бира

# 66
  • Мнения: 4 668
Лукс за мен в момента е да имам ежедневно жена да чисти и готви. За друг това е незабележима част от битието му.
И за мен е лукс , но не мога да си я позволя , поради психични отклонения , които ме карат да мисля , че всичко върша най - добре  Laughing
Колкото до роботи и хлебопекарни , наистина не мога да ги възприема като лукс . Да , улеснение някакво са , ама лукс ...
Но както и да е , темата имаше за идея авторката за пореден път да се покаже пред форума какво притежава ...  Sunglasses
Когато разбра , че то е пренебрежимо и незначително на фона на възприятията на някой други за лукс се оттегли . То това си е неин патент всъщност  Sunglasses

# 67
  • Мнения: 2 070
То хубаво се показва, ами подтиква и други да го сторят ooooh!

# 68
  • Мнения: 75
Пали,

Леко мамиш ми се струва за салатата, ама нейсе. Ако мислиш, че това с джета съм го споделила с идеята, че средностатичстическата българска жена няма да го постави под съмнение, грешиш. Съмненията са хубаво нещо; не се налага да мислиш дали по твоя жизнен път не си сбъркал някъде и колко. Но съм сигурна, че другите живеещи зад граница, няма толкова да се очудят. Наемането на джет не е особено оригинално нещо, масово се практикува на празници, представяш лиси??!! Ясно, че всеки според кръгозора.

# 69
  • Мнения: 5 710
Ами в такъв случай да дефинираме лукса като нещо, което нямаме, защото не можем да си го позволи, но знаем, че е много хубаво Simple Smile

Удобството сякаш е по-близко до възможностите/ми/

# 70
  • Мнения: 3 066
Нел-не бъркай автора ,защото темата не е лично  моя,и никъде не съм се впускала в подробности ,в които да се задълбаете и това ви трови ,нали?

Еми,няма го вече наивитета и доверието ,което имах към радушни и интелигентни събеседници.
Десс-Без коз!

# 71
  • Мнения: 10 547
Защо един кухненски робот да не е лукс? Ако вземаш 500 лв. заплата  и си купиш такъв от 400 лв., какво е?

То и спалното бельо не е лукс, а необходимост, но малцина не наричат луксозни чаршафи от 500 лв. комплекта, нали?

# 72
  • Мнения: 4 916
Гризе ме един въпрос - има ли някой друг, който да не може да се сети за някакъв свой мечтан лукс?
Аз мисля, мисля, и не мога да реша какво искам толкова много, а не мога да постигна или придобия. Това не означава, че съм свръхзадоволена и богата, а че в момента фантазията ми не може да поеме в тази посока.
Мисля, мисля и започвам да го разбирам онзи древен, който писал на приятеля си "Изпратил си ми вино, но и аз си имам. Изпрати ми жажда."
Дано утре да се сетя за нещо.

# 73
  • Мнения: 5 710
"Изпратил си ми вино, но и аз си имам. Изпрати ми жажда."
Дано утре да се сетя за нещо.

Дано. Защото  моите 'луксозни' желания са толкова тъпи и шаблонни,  че е направо тъжно
колко ми липсва фантазия за лукса

# 74
  • Мнения: 4 916
Като имаш предвид, че аз и за шаблонни не се сещам, смятай колко ми е заспала фантазията днес.

Общи условия

Активация на акаунт