Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 109
В духа, в който потръгна темата, да кажа, че за мен е лукс всекидневната среща с приятелки и шляенето безцелно по магазините. Преди да родя ми се случваше всеки ден, сега - 2 пъти в месеца и при това с детето. Не че се оплаквам, но... Липсва ми понякога това безгрижие и бих искала да ми се случва мааалко по-честичко.

Лукс, който не мога да си позволя е да се влюбя на 35 години ... колкото и да ми се е искало понякога.
А , не се заричай много  Laughing
Peace  Wink
Тамън и аз това да напиша. Никога не се знае от кой храст и кога ще изкочи заекът.

# 46
  • Мнения: 75
Ariadne,

Ами не, леко смешно ми стана, че нареждаш кухненските роботи и козметиката до думата лукс. За мен това е необходимост, нищо особено не видях. Чак и тема си пуснала, защото си мислиш, че е нещо специално, ама за нормалните хора с нормален стандарт не е.

 Sunglasses

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 00:16 от Палада

# 47
  • Мнения: 3 066
Ariadne,

Ами не, леко смешно ми стана, че нареждаш кухненските роботи и козметиката до думата лукс. За мен това е необходимост, нищо особено не видях. Чак и тема си пуснала, защото си мислиш, че е нещо специално, ама за нормалните хора с нормален стандарт не е.

Най-луксозното мое преживяване беше на трийстия рожден ден. Бившия ми мъж прелетя океана в частен джет, за да бъде с мен на рожденния ми ден. Отлетяхме за Париж (пак със същия джет), изкарахме два дни романтика, върна ме и понеделник беше пак на работа отатък.

Ако сега пак започнеш със сокоизтисквачки и пекарни, ами нелепо е, схващаш ли?!

Не!
Такива неща вече няма никога да напиша тук,затова и се въздържам от детайлизиране  къде ,защо и кога ходя:)
Евала на бившия-явно има причина да е бивш smile3520

# 48
  • Мнения: 2 070
Много сте се размечтали Laughing
Няма лошо, мечтите са безплатни

# 49
  • Мнения: 2 778
Ariadne,

Ами не, леко смешно ми стана, че нареждаш кухненските роботи и козметиката до думата лукс. За мен това е необходимост, нищо особено не видях. Чак и тема си пуснала, защото си мислиш, че е нещо специално, ама за нормалните хора с нормален стандарт не е.

Най-луксозното мое преживяване беше на трийстия рожден ден. Бившия ми мъж прелетя океана в частен джет, за да бъде с мен на рожденния ми ден. Отлетяхме за Париж (пак със същия джет), изкарахме два дни романтика, върна ме и понеделник беше пак на работа отатък.

Ако сега пак започнеш със сокоизтисквачки и пекарни, ами нелепо е, схващаш ли?!


Въпросът в темата е с какви продукти на лукса си разнообразяваме живота, не мига.
И на мен ми стана смешно, ама по друг повод...

# 50
  • Мнения: 75
Евала на бившия-явно има причина да е бивш smile3520

Не така с лошото, че като реша да хапя, глави падат!!! Но днес съм добра, защото съм влюбена (и това не е лукс за свободните жени, мдам). Сега видях в публикациите, че ти си тая, дето уж имала среден стандарт, па били изобличили в лъжа. Ясно. Ха, замълчи поне от кумова срама, а?!


Пали,

Не вярваш ли? Е, то и по-добре, мацко. Живей с тази мисъл и дроби салата. Peace

# 51
  • Мнения: 5 710
Защо да не е лукс кухненския робот?.Зависи от гледната точка. Има хора, които се чувстват луксозно и когато ги сложат да спят на легло, вместо както досега на земята.
Луксът е в-с на усещане, за едни е преместване от юрта в апартамент, за други от бизнескласа в собствен самолет

# 52
  • Мнения: 4 668
Е , наистина ... какъв лукс е кухненски робот ? Или крем за лице от 100 - тина лева ?

# 53
  • София
  • Мнения: 23 109
Давайте, давайте - темата е с потенциал.  Mr. Green

К`ъв крем за 100 лв, като има и от 1000, че и нагоре.

# 54
  • Мнения: 293
Е , наистина ... какъв лукс е кухненски робот ? Или крем за лице от 100 - тина лева ?

Е,как какъв ? За жени,които гледат сами децата си,на квартира и взимат 500 лв заплата,мислиш ли,че не е лукс крема от 100 лв ?

# 55
  • Мнения: 4 916
Евала на бившия-явно има причина да е бивш smile3520

Не така с лошото, че като реша да хапя, глави падат!!! Но днес съм добра, защото съм влюбена (и това не е лукс за свободните жени, мдам). ...


 Flutter Сега, ако кажеш, че си на 35, съвсем ще ти завидим. И ще те пратим в темата за майките, дето една потребителка се чуди защо мъжете се интересували от тях - да й обясниш как стават тези неща.

# 56
  • Мнения: 2 070
Салата не дробя, за мен е прекалено луксозно това занимание
п.п.аз не се отказвам от хапане, стига глави да има
в някои постове осезаемо се усеща тяхната липса

# 57
  • Мнения: 3 066
Защо да не е лукс кухненския робот?.Зависи от гледната точка. Има хора, които се чувстват луксозно и когато ги сложат да спят на легло, вместо както досега на земята.
Луксът е в-с на усещане, за едни е преместване от юрта в апартамент, за други от бизнескласа в собствен самолет
Определено!
Палада-честито !
Любовта е най-големия лукс ,та радвай се-богатство е безценно.
Я пак кой ме бил изобличил в лъжа?
То е явно,че  възпитаното оттегляне от темата и нежеланието ми за понантъшна дискусия засягаща личното ми пространство  в детайли е разбрано за лъжа? Добро утро! bishop

# 58
  • Мнения: 4 916
А, ти се развявай с фантазия на макс във форума, пък после ходи да си търсиш личното пространство.

# 59
  • София
  • Мнения: 23 109
Да бе, то като че ли във форума не е пренаселено с хора с пребогато въображение.

Общи условия

Активация на акаунт