Коледа подаръци и радост носи, чакаме си ЮЛСКИТЕ бебоци (4)

  • 26 393
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Ихаааа новичката тема е супер,браво!  Hug

# 16
  • Мнения: 79
Ето ме и мен. Да ни е честита новата темичка - чакаме нови попълнения, а на появилите се лека и спокойна бременност, а на лято да се похвалим със здрави и красиви бебчета.
По отношение на мързела на мен много ми се почива. Все ми се спи - дали е от времето или от състоянието - все пак нищо не правя освен да направя нещо за хапване.
Обаче имам различви дни - в някои много ми се яде и ям безразборно, а в други - само като ми замирише на нещо и веднага в тоалетната.
За Бъдни вечер реших да направя чушки с боб, ориз с маслини и праз, питка и една зеленчукова супа за Алекс.
Момичета, моля дайте идеи за питки, щото мойта все не бухва.
А вие къдите ли в къщи - ние да и малкия много се кефи като нарежда татко му за всяка стая. Много интересно се получава.

# 17
  • Мнения: 1
Angioletto - Добре дошла!  Hug
The Flower- Стискам палци!  Hug

# 18
  • Мнения: 337
Пак сте изписали доста, ей  ooooh!
Крема го пробвах този следобяд. Уж след 2 седмици, ама не издържах.
Изкъпах се и се наклепах Joy
Харесва ми, пише че най-добре е след баня да се маже. Мирише съвсем леко, много приятно, не е мазен или лепкав.
Засега не съжелявам. Flutter
Друг е въпроса какъв ще е ефекта, но ще го разберем Юли месец живот и здраве
Някой питаше как изглежда



Няма по-големи снимки в нета, но това е линк

http://www.kokona.net/products.aspx

# 19
  • София
  • Мнения: 131
Айде и аз цоп в новата темичка  Simple Smile
Тези дни не съм писала, защото нищо не се случва - само гадене и ядене  Laughing
Добре дошли на новите мами  Hug Здрави и красиви бебенца юли!
Flower fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover

Днес се чух с мойта лекарка и в четвъртък ще направим един ултразвук преди ФМ   ura
Дано бебо не се е метнал инатлив на майка си и да се е обърнал подобаващо да видим има ли пишле, няма ли  Laughing

# 20
  • Мнения: 51
новата темичка!!!браво на постаралите се за нея Hug!
и ето ,че и нея почваме на свят ден! Simple Smile
нека ни е на късмет и всички,всички,всички бебочета да растат здравички в нас! Praynig Flowers Four Leaf Clover

# 21
  • Мнения: 28
Да се разпиша и аз в новата тема! Страхотна е темата Ния Simple Smile
добре дошла на Angioletto и стиснати палчета за The Flower   bouquet
Аз най-накрая си взех направление за ЖК и планирам другата седмица да отида, дано лекаря при който ще се записвам да е на работа тогава.

# 22
  • Мнения: 15 033
Мама Рая, зависи каква питка искаш да правиш. Ако искаш постна, със сода, тя не бухва чак толкова много. Има с бакпуловер, тя бухва малко повече, а с мая и разни други съставки става най-пухкава.
Angioletto, добре дошла. Другата година е високосна, както знаете, и според мен от това се получава един ден разминаване при термина.
The Flower, стискаме палци.
Някои момичета се губят напоследък, но се надявам всички да са добре.

# 23
  • Мнения: 10
Честита тема!Ако някой е минал през ФМ и БХС нека разкаже, за тези които го чакаме.

# 24
  • Мнения: 3
Колко много бъдещи мами има в тази тема newsm44 newsm44 newsm44 . Добре че прочетох вашите коментари , та да се поуспокоя относно ОГРОМНИЯ ми мързел . Ужас!!!! Такова чудо никога не е било !!!! Не ми се готви , не ми се чисти .... В момента е някакъв див ужас вкъщи , а на мен сякаш не ми прави никакво впечатление / нещо доста непривично за мене /!!! За яденето , не съм усетила нещо кой знае колко различно , освен това че много ми се яде тестено . Козунаци , кексове , тутманици и о Боже , колко много ми се яде мазна баничка ей сега.....ама няма как да стане Sad

# 25
  • Мнения: 51
Катя,радвам се на хубавите новини Hug/сега изчетох предната темичка/ Simple Smile
Тери,вкусотиии,майсторка си ти Hug,ама вярно ,от телеца е Grinning,остави се -аз  везна,дай ни на нас хапване,пийване и купон-тъй пише,де Grinning
Диденце,да ти е жива и здрава рожденичката! Hug
Рали1213-и аз имам як мързел,а по принцип съм дейна и оправна,както викат бабите,ама от друга страна аз  и реално много се уморявам,имам по 8 нощни на месец,а чак от януари ще мина само на дневни дежурства.
по въпроса за петната-с първата бременност нямах петна,а просто ми се увеличиха луничките,но само по нослето,а типичните петна,за бременността,които някои имат,и майка ми е имала-нямах.но да видим сега Simple Smile.ползвам крем на Eucerin,с UV защита и антируж ефект,много съм си доволна от него,дано и през бременността нямам промени в поносимостта към него и остана доволна.
между другото си взех и олио против стрии именно пак на Eucerin Simple Smileще кажа отзиви.
на новите момичета -добре дошли Simple Smile

# 26
  • Мнения: 0
здравейте най накрая и аз реших да споделя, че ще ставам юлска мама  на 24г. от Варна Simple Smile според докито ще се присъединя към най-голямата група мами с термин 25.07 и се присъединявам към мамите видели биещото сърчице на своето слънчице  Hug
мили мами и мен много ме мъчат мързел, глад и сън и нищо друго не ми се прави, и аз много налитам на тестяно, а месо не ми се поглежда  Rolling Eyes  и даже съм си понаддала порядъчните 4 килца, но там имат пръст и спрените цигари  Laughing да е живо и здраво бебчето пък после в борбата с килцата каквото сабя покаже  Laughing Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 2 732
И аз да се потопя в новата тема

# 28
  • Мнения: 3
Ами, айде и аз в новата темичка Wink Отдавна не съм влизала, а вие колко сте изписали Simple Smile Днес ме регистрираха на ЖК и ми взеха кръв за стандартните изследвания. След седмица резултатите. Стискайте палчета всичко да е ок. Запазих час за 4.01. за БХС-после ще споделя
Имам много да наваксвам с четенето, че колко сте изписали... Hug

# 29
  • Мнения: 0
Момичета много ми се ще тази година за Бъдника да направя и варено жито но с бисквити или галета, досега не съм правила, очаквам идеи!
Добре дошли на новите мами  Hug, леко бременеене с по-малко гадене  Simple Smile

И аз като скоро дошла да попитам - какво ще рече ЖК /може би женска консултация, но все пак не съм сигурна и да питам  Embarassed/

Общи условия

Активация на акаунт