Чакаме празнични ритничета от нашите ЮНСКИ мъничета

  • 23 059
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 63
Браво на всички, само добри новини виждам, и щъркелчета  Grinning  розови!

Аделинче, това с пъпките много неприятно, трябва и добър дерматолог и козметик евентуално, мисля че ще има резултат.

Ходихме, и на козметик, и на дерматолог - един, втори - никакъв ефект, само се напълних със скъпи лосиони и кремчета.

# 61
  • София/Правец
  • Мнения: 130
peteto2006, вчера започнах да ги пия.. Днес пак имах фаза с повече контракции... Ще ги пия и днес и ще преценя.. Иначе доктора ми ги изписа май, за да се успокоявам малко... Аз се паля от нищото.. Някой боклука да си метне и откачам... И все глава ме боли и ухото почна и той затва като съм бременна вика не може нищо айде това Магни. Тази от ЖК каза, че е рано за магнезии и само но-шпа, но реших, че по-добре рано отколкото късно Simple Smile

Катето честито момиченцеее! Дано да ми се връща  Joy

Dialema, надявам се всичко да не наред с изследванията ти! Честно казано не мисля, че ще има проблем, но чакаме потвърждение от лекар Simple Smile

Нани, бебетата са си добре Simple Smile По-добре им е без да ги стяга нищо сигурно Simple Smile

# 62
  • Мнения: 175
criska, ще те забравим тук... По-често се отчитай Simple Smile Стискам палци за ФМ и за хубави новини.. Може и едни розови гащи да доставиш, че много мъже стават в темата. Simple Smile)

Аааа не  Naughty аз искам сини гащи  Hug е не че розовите ще ги върна   Mr. Green

# 63
  • Мнения: 24
Браво на всички, само добри новини виждам, и щъркелчета  Grinning  розови!

Аделинче, това с пъпките много неприятно, трябва и добър дерматолог и козметик евентуално, мисля че ще има резултат.

Ходихме, и на козметик, и на дерматолог - един, втори - никакъв ефект, само се напълних със скъпи лосиони и кремчета.
Лошото е когато тези специалисти решават да си продават скъпите лекарства, а те наистина са скъпи, а на теб какво ти остава освен да опитваш  ooooh!
Наскоро четах някъде, че трябва някаква диета да се спазва, трябвало да се избягва консумацията на някои храни, като напр. млечни, а те все пак са полезни за подрастващите... въобще борбата с акнето е много трудна

# 64
  • Мнения: 40
Здравейте! От началото на месеца ходя вече 5 пъти при лекаря на ЖК, като последните той ме вика, за да ми пусне задължителните първи изследвания, които още не са ми направени и много се ядосвам, защото ме викат, чакам с часове и после казват "няма пари от здр. каса, тръгвай си." Sad Вчера бях, утре пак ми казаха да ходя и няма да се учудя, ако пак ме върнат. Общо взето от толкова ходене на ЖК досега съм нямала преглед, а само един бърз разговор. Никой нищо не ми мери, нямам картон и така... Откакто съм бременна до сега се тегля всеки месец и съм на същите килограми. Това не е ли обезпокоително, че не съм качила дори един, а си хапвам?  Rolling Eyes Кръвното ми е много ниско и лекаря каза да пия кафе, но откакто съм бременна - не ми се пие. Карам си с ниското кръвно и се надявам поне когато ми направят изследванията ПКК (може и януари да е), да не е късно за откриване на някакви проблеми.  Sad

Монако, май това му е проблемното да си на ЖК във втора градска... Аз вчера ходих, за да ми кажат дали резултатите са ми ок. Отидох в 1,20 - в 1,40 след мен имаше още 10на жени!! Миналия път като ми правиха картона (а ми го направиха само, защото същия ден бяха влезнали парите от ЗК!) - тогава ме мериха, пуснаха ми направление за всички изследвания и т.н. И аз бях май 4-5 тогава на ред, след мен същия ден само още 1 момиче си взе направления и парите пак свършиха! Там има много записани, а парите, които превеждат са малко и идея си нямам занапред как ще е с тея направления!  #Crazy #Crazy Иначе и вчера д-р Христов се държа супер, само дето действаше по бързата процедура, че имаше много жени. Ти защо не му звъннеш преди да ходиш - той миналия път така ми даде инфо, че би трябвало да са ги превели. А аз като отидох - питах веднага дали има, за да знам дали да чакам.

# 65
  • Мнения: 40
peteto2006, вчера започнах да ги пия.. Днес пак имах фаза с повече контракции... Ще ги пия и днес и ще преценя.. Иначе доктора ми ги изписа май, за да се успокоявам малко... Аз се паля от нищото.. Някой боклука да си метне и откачам... И все глава ме боли и ухото почна и той затва като съм бременна вика не може нищо айде това Магни. Тази от ЖК каза, че е рано за магнезии и само но-шпа, но реших, че по-добре рано отколкото късно Simple Smile

Уффф, това главоболие ми е болна тема и на мен - от дете съм с мигренозни кризи, някой път по 2 седмици не ми е минавала болката! И хапчетата спряха да ми действат, но като се установи проблема със сърцето и започнах да пия хапчета за него - глабоболието спря! Да де, сега пак е налице и изобщо не минава, но добре, че съм свикнала  Laughing Laughing
Но да, Магне-то така действа - успокояващо... И ти трябва да прилагаш по една доза "майната му", за да не се натоварваш. Лесно е да се каже, нали  Laughing Laughing Аз така от години се опитвам, ама не се получава винаги. Ама сега знам, че мойте нерви не са полезни за бебчо, та напоследък имам голям успех Wink Имаше един лаф - Да се нервираш означава да наказваш себе си за грешките на другите. В случая - себе си и бебчо.

# 66
  • Мнения: 427
Благодаря Пете за бързия и изчерпателен отговор.Относно седмиците може и това да е имал в предвид.И аз с преднта бременност от 3 месец пиех магнезий и но-шпа+папаверин.

# 67
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Ами, вече гледам да не се ядосвам и това е... А на мен главоболието ми е се появи така по-силно след предното раждане.. Преди все ме е боляла глава ама от половин аналгин ми минаваше.. Сега сама паракофдал ми действаше и сега вече като не го пия и аз по няколко дни го влача... Дано ни мине след ражданията Simple Smile


Момичета, аз се включих, защото се сетих, че за хемоглобина и яйцата помагат Simple Smile Не сурови сами, ами и сготвени. Ние имахме проблем с малкия и от бебе още варени якца по-често помагат  Wink

# 68
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Преди време имах проблеми и хемоглобина ми беше паднал до към 90..цяло лято го качвах с предимно ядене на червено цвекло и телешко месо..червеното цвекло го правих на супа, ако някой знае казва се 'Борш'..много ми помогнаха и сега мисля пак да наблягам на тях..

# 69
  • София
  • Мнения: 2 102
peteto2006, вчера значи сме чакали заедно пред кабинета на Христов. Ами, аз не му звъня предварително, защото той сам ме вика през два дни.  Последно бях при него в петък и той ми каза, че пак няма пари от здр.каса, но ще гледа да ми пусне изследванията, да намери пари. Каза ми да ида вторник (вчера) в 13:30ч., записа ме даже в тефтера си След като си изчаках реда, влязох и той каза "ми няма пари, не можем да ги пуснем", а той САМ ме извика, а в петък е знаел, че няма да има пари във вторник. Защо само ме разкарва в този студ и всеки път чакам с часове (знаеш как е).    Sad Вчера сестрата ми каза да ида утре (пак през един ден), въобще 100 пъти ходя този месец и така и не ми пускат изследванията. А това са първите... нямам идея кога и пак ще ми пуснат следващите.

# 70
  • Мнения: 40
peteto2006, вчера значи сме чакали заедно пред кабинета на Христов.

Ха! Ами аз бях с едно бежаво дълго палто и си чатках по телефона през цялото време, че ми беше скучно...  Rolling Eyes

Аз мойте изследвания си ги правих 13/14 седмица, така че не мисля, че закъсняваш. А миналия път си говорих с това момиче, което влезна след мен - тя и приятеля й звънели всеки ден на ЗК докато разберат дали парите са преведени най-сетне. Лекарите ги чакат всеки ден и накрая - дрънци. Затова малко не виждам логиката да сме здравно осигурени, ама...

# 71
  • Мнения: 708
peteto2006, вчера значи сме чакали заедно пред кабинета на Христов.
Аз мойте изследвания си ги правих 13/14 седмица, така че не мисля, че закъсняваш. А миналия път си говорих с това момиче, което влезна след мен - тя и приятеля й звънели всеки ден на ЗК докато разберат дали парите са преведени най-сетне. Лекарите ги чакат всеки ден и накрая - дрънци. Затова малко не виждам логиката да сме здравно осигурени, ама...

Като ви 4ета и ми се  Sick. Здравната система в БГ е светлинни години назад. Как може такова не6то да разкарват бременна жена по 100 пъти и да я връ6тат за едни рутинни изследвания  ooooh!
Думи нямам и  ми е ужасно тъжно за моята БГ, ама все по-зле става    #2gunfire

# 72
  • София
  • Мнения: 2 102
 Wink Да, май имаше едно момиче до вратата и едно срещу вратата с телефон в ръка, но не съм обърнала много внимание, нямам навика да се оглеждам. Аз си говорех с едно друго момиче, а и по едно време се появиха много ромки с бебета за съседния кабинет и се настаниха пред нашия кабинет.  Wink .. Не знам, с тези изследвания дали е такъв зор при всички. Нека и другите да споделят, но не ми се вярва те така да дебнат по няколко пъти в месеца дали има пари от здр.каса или не. Ако и утре пак ме върнат, вече ще предложа аз да си ги платя. 

# 73
  • Мнения: 40
Май досега никой не се беше оплаквал, че толкова време не може да се дореди! И аз не чаках особено - Христов ми каза кога се очакват, звъннах му преди това да знам дали да ходя - каза, че ги чака и може би има вече. Отидох, имаше и свършиха след мен. Но това си е ужас направо! Такова елементарно нещо и толкова време бавене... И картон няма да ти направят преди направленията, изобщо...  #2gunfire #2gunfire Представям си после занапред как ще е просто  Cry

# 74
  • Deutschland
  • Мнения: 186
peteto2006, вчера значи сме чакали заедно пред кабинета на Христов.
Аз мойте изследвания си ги правих 13/14 седмица, така че не мисля, че закъсняваш. А миналия път си говорих с това момиче, което влезна след мен - тя и приятеля й звънели всеки ден на ЗК докато разберат дали парите са преведени най-сетне. Лекарите ги чакат всеки ден и накрая - дрънци. Затова малко не виждам логиката да сме здравно осигурени, ама...

Като ви 4ета и ми се  Sick. Здравната система в БГ е светлинни години назад. Как може такова не6то да разкарват бременна жена по 100 пъти и да я връ6тат за едни рутинни изследвания  ooooh!
Думи нямам и  ми е ужасно тъжно за моята БГ, ама все по-зле става    #2gunfire

То да са само направленията ще ги преглътне човек.Ама то е и отношение,корупция,компетентност....Чак като си предтавя,че някоя бременност трябва да я карам в България и направо настръхвам.Не,че тук са перфектни.....,но поне се стараят хората.

Общи условия

Активация на акаунт