проблем на работното място

  • 4 587
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
И аз имах една такава колежка.Но нещата се развиха в моя полза.Нищо против нямам хората от провинцията, ама тука яко селянията я тресеше.Тя под наем, аз не.Тя сама-аз не.Тя не по специалността си работеше - аз не. Държеше се арогантно, търсеше ми сметка как мога да пуша повече от нея - това значело , че работя по-малко от нея.Проверяваше ми офертите, коригираше ги - и то в минус - е 2-3 лв. грешка, не е фатална, но е с моето име.Утре можеше да станат хиляди.Ядосах се като я хванах и си сложих парола на компютъра и не можеше да влиза през мрежата вече. А да, беше започнала около 1 м. преди мен, а се мислеше, че ми е шефка...смях.... Шефът ни ни викаше всяка седмица на събрания и аз първият път съм влязла преди нея в кабината му /т.к през това време беше отишла до тоалетната, а иначе като зло куче вардеше, да не влезе някой преди нея/ и съм седнала по-близо до него ?!?!?!?, а не ТЯ?!?!?!? - имах скандал след това от нея .А забравих да кажа, че беше с 3-4г. по-голяма от мен..... Така,  да се смееш ли да ревеш ли - вие кажете.Уф, много хаотично разказвам, защото са много глупустите.Както и да е ,дните си минаваха и ние не си говорехме, а аз много се дразня като не комуникирам с някой, докато работя - ами тегаво е някак си, все едно си наказан.И минаха няколко месеца, въпросната девойка се поотчупи.Докато един ден не трябваше да изтегли нещо от моят комп и видя, че паролата си стои още.Аз пък  съм забравила да я махна и айде - бум, пак скандал.Ама тогава такива и ги наговорих....тя пък се оплакала на шефа.И един ден човекът ме попита какво става.Спокойно му обясних. Не мога да го занимавам с недо....ни. девойки дето се чудят на кой да си изкарат манталитета на стара мома.                

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 17:20 от Джиджимон

# 16
  • Мнения: 903
трие е-майл-и които са за мен

Виж дали няма опция е-мейлите да се препращат автоматично на твой личен адрес, по този начин, ако изтрие още някой, ще имаш и доказателство.

 Peace

# 17
  • Мнения: 11
Имаше още една случка.С клиенти съм.Водя важен разговор.Клиентката ми е в напреднала бременност , става време за обяд.Жената огладня и със съпругът и ме попитаха имам ли обедна почивка, да хапнем навън и да продължим.Казвам - ок.Колежката ми знаеше, че излизам на работен обяд.Но вместо 1 ч, се върнах след 2ч. Е, не мога да и кажа на жената - айде, сръбни си супата и салатката и бързо в офиса, щото онази гад ще ме разчекне - повярвайте ми, не е много ок и тогава да не си починеш. Та ми излезе през носа салатата, дето ме черпиха харата.Колежката ми щеше да се пръсне - и те черпиха, НАЛИ?  #2gunfire ОБАДИ СЕ НА ШЕФА МИ И МЕ ИЗПОРТИ  Laughing А той бил в среща и тази такъв тон му държа, че на мен ми се при..... дане пиша глупости. И хайде пак скарани.А за случката, на мен шефа ми каза, друг път като излизам с клиенти, просто да му се обадя, за да знае къде съм.и ТАКА..., ДЕВОЙКАТА ОБАЧЕ ПОЧНА МНОГО ДА ГРЕШИ, ДА СЕ ЗАЯЖДА С ВСИЧКИ КОЛЕГИ, МИСЛЕШЕ СИ, ЧЕ РАЗБИРА НАЙ-МНОГО, ПОЧНА ДА СИ ПРАВИ ДИПЛОМНАТА РАБОТА В ОФИСА...... И В ЕДИН МОМЕНТ, ШЕФА МЕ ИЗВИКА И МИ КАЗА - ТЯ Е УВОЛНЕНА, КАТО ДОЙДЕ ВЗЕМИ И КЛЮЧА ОТ ОФИСА И НИКАКВА ИНФОРМАЦИЯ ДА НЕ ТЕГЛИ ОТ КОМПА.На мене ми приседна, т.к след няколко дни ставаше на 30г . или този ден ли беше, не помня-Плати и и айде.... Та от опитите и да ме уволнят мен, накрая нея я уволниха.Аз обаче, един път не отидох на шефа да му кажа.Какво да го занимавам с женски тъпотии.Незнам, може би ако беше продължило още, и той не беше изпреварил събитията, щях да го направя.....

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 17:23 от Джиджимон

Общи условия

Активация на акаунт