интернет

  • 1 589
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 62
По проблема ми  Wink
В София ще съм само 14 дена и нямам намерение да се абонирам за интернет за толкова кратък период.
Имам един стик на фоник с който мога да ползвам мобилен интернет , но не работи в България.
Стика е купен, интернета се плаща на 4ас ползване. т.е предплатен.
Търсих нещо подобно за България.





Max Telecom? Те нямаха ли подобни стикове?

# 16
  • Мнения: 4 841
Ето ги плановете на Макс Телеком Thinking

Доста скъпички излизат предплатените услуги, щом е само за 14 дни, просто не си струва... Вариантът с free WIFI май ти е най-изгоден. Или познат/приятел, който има мобилен интернет като резервен вариант, и не го ползва непрекъснато, да ти услужи с флашката докато си тук...

# 17
  • Мнения: X
Значи още се търси единият доволен от Близуу.
ПП - и моята майка е на Виваком и днес както обикновено няма интернет. Но за сметка на това непрекъснато й звънят за някакви промоции.
Ей ме на,доволна и от Близуу,и от Виваком.
На Близуу ползвам тв.Никакъв проблем.Когато е изчезвал сигнала,което се случва мноооого рядко, пиша в чата им в сайта ,и веднага се свързвам с оператор.После даже се обаждат да питат дали имам вече сигнал и какво е качеството.
А Виваком ползвам от 2008 г.Без проблем!    Peace
Два -три пъти оттогава сме се обаждали за проблем с модема,отзовават се на мига.

# 18
  • Мнения: 273
Сестра ми е на виваком и е много доволна

# 19
  • София
  • Мнения: 16 042
Аз съм втората доволна от Близоо. Ползвам го от 2002 г, май  бяха Евроком тогава.
Може би по 1 път годишно нета спира от голяма авария. През другото време си работи добре.
Може би покритието и прекъсванията зависят от кварталите на София.  newsm78
А за 14 дни  Мтел имат Дата Прима - 400 МБ при активиране, валидни 120 дни.
Има и подобна със стик за компютри.

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 20:31 от Aisha

# 20
  • Мнения: 9 052
https://www.maxtelecom.bg/bg/shop/mobile/usb-modem-i-dostap-do-i … ca-8192-kbps.html
това ми е скъпо.
http://www.mtel.bg/main_pages/si.php/5380/M-Tel_Data_Prima_User_Manual_bg.pdf тези ми се струват по подходящи. Сега го оставя на мъжа ми да прегледа и аз ще пусна една теми4ка за памперси  bowuu

# 21
  • Мнения: 69
Избери всичко друго, но не и Виваком! Мобилният им нет е ужасен! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт